Dovanos pagal Zodiako ženklą: Mergelė

Rugpjūčio 24 – rugsėjo 23 dienomis su gimtadieniu sveikiname visus, gimusius po Mergelės ženklu. Preciziškos ir visuomet tobulumo siekiančios Mergelės ir į dovanas žiūri rimtai – tikrai „nepraslysite“ nugriebę atsitiktinį mielą daikčiuką iš pirmos pasitaikiusios parduotuvės. Subtilumą ir unikalumą vertinančios Mergelės dažniausiai yra išrankios, tačiau šiandien pasiūlysime Jums keletą idėjų, kurios turėtų pradžiuginti gimtadienį švenčiančią Mergelę.

virgo

Mergelės – rafinuoto skonio

Po Mergelės ženklu gimę žmonės dažniausiai pasižymi originaliu ir rafinuotu skoniu visose gyvenimo srityse: subtili apranga, iki mažiausios smulkmenos suderintos interjero detalės… Jei planuojate Mergelei padovanoti aprangos aksesuarą ar ką nors pagyvinti namams, pagalvokite ir įsitikinkite, ar tai derės prie įvaizdžio, kurį aplink save kuria šio Zodiako ženklo atstovas. Mergelės vertina ir subtilius maisto bei gėrimų skonius, tad mėgsta save palepinti išskirtinės kokybės produktais. Mergelės ženklo atstovams, mėgstantiems ramų vakarą praleisti su tauriojo gėrimo taure rankoje, padovanokite viskio degustaciją. Šis išskirtinis ir prabangus gėrimas pasiūlys įspūdingą skonių ir aromatų puokštę. Pamažu ateinant rudenio žvarbai, puiki dovana bus ir gurmaniška arbatos degustacija, kurios metu dalyviai paragaus elitinių kinų arbatos rūšių. Atmosfera ir jaukumas tikrai paliks įspūdį net pačiai išrankiausiai Mergelei.

4023_r 57745_r

 

Mergelė – praktiška asmenybė

Turbūt pastebėjote, jog Mergelės ženklo atstovas, kuriam dairotės dovanos, yra vienas iš praktiškiausių žmonių, kokius pažįstate. Iš tiesų, kaip kiekviena smulkmena jų aplinkoje turi turėti savo vietą, taip ir kiekvienas daiktas turi turėti paskirtį. Be to, Mergelės ypač mėgsta tobulėti savo mėgstamoje srityje. Būtent todėl puiki dovana Mergelei galėtų būti mėgstamo leidinio prenumerata. „Virtuvė NUO… IKI…“ Mergelei, kuri dievina gaminti, „Verslo klasė“ ar „IQ“ Mergelei, kurią domina politika bei ekonomika, „L‘officiel mada“ Mergelei, kuri ypač rūpinasi savo stiliumi… Kiekvieną mėnesį į namus pristatomos naujienos apie mėgstamą sritį kaskart džiugins Mergelę.

1467_r 4253_r 58311_r

Nepriekaištingos išvaizdos mergelės

Be abejo, tvarkingai ir tobulumo siekiančiai Mergelei ypač svarbu ir visuomet nepriekaištinga išvaizda. Jau užsiminėme, jog dovanojant aksesuarus ar drabužius, reikia ypač atkreipti dėmesį į tai, ką mėgsta Mergelės ženklo atstovas, kuriam ieškote dovanos – jis tikrai nedėvės bet ko vien dėl sentimentų. Žinoma, Mergelei svarbūs ne tik tvarkingi drabužiai. Kiekviena moteriškosios lyties Mergelės ženklo atstovė apsidžiaugs, gavusi galimybę padailinti savo delnus ar pėdas bei nagučius profesionalios manikiūro ar pedikiūro procedūros metu. O kuri Mergelė atsispirtų masažo teikiamiems malonumams?

57403_r

shutterstock_61711201

Mergelės siekia tobulumo

Daugelis Mergelės ženklo atstovų pasižymi tuo, jog siekia tobulumo bet kokioje savo veiklos srityje, pradedant nuo tvarkymosi namuose ir baigiant karjera. Artėdamos link tobulybės, jos nepaliaujamai mokosi, Mergelėms svarbu niekada nesustoti ir savyje atrasti vis naujų gabumų bei gebėjimų. Būtent todėl gimusiems po šiuo Zodiako ženklu turėtų patikti galimybė įgyti naujų žinių ar pagerinti jau turimus įgūdžius. Siūlome Mergelei sukaktuvininkei padovanoti pamoką ar kursus: aktyvesnio būdo Mergelei golfo, jodinėjimo ar šokio pamoką, kūrybingos sielos Mergelei – meninę pamoką, ar kulinarijos pamoką Mergelei, mėgstančiai sukiotis virtuvėje. Būkite tikri – dovanos gavėjas ne tik mėgausis tobulėjimo procesu, tačiau savo naujus įgūdžius skubės pademonstruoti ir Jums!

56102_r

2205_r

Jei neradote dovanos, kuria norėtumėte pradžiuginti savo brangią Mergelę, kviečiame rinktis iš daugiau nei 1000 kitų įspūdžio dovanų:

Dovanos

Kviečiame apsilankyti mūsų „Pinterest“ albume, skirtame Mergelės Zodiako ženklui:

pinterest

Comments

comments