7 idėjos, kaip praskaidrinti nuotaiką rudenį

Atrodo, vos ką tik atsisveikinome su mylima vasara, džiugiai pasitikome rudenį, o dabar, žiūrėk, vieno mėnesio ir nebėra. Turbūt daugeliui rugsėjis praskriejo nepastebimai: visi po vasaros atostogų sugrįžo prie įprastų darbų, mokiniai ir studentai sugužėjo į mokyklų ir universitetų suolus, miestuose vėl ėmė pulsuoti vis didėjantis tempas ir ritmas.

Nenuostabu, kad su tempu atvilnijo ir nuolatiniai jo palydovai: stresas, nuovargis ir įtampa. Neleiskite šioms negerovėms užvaldyti Jūsų kasdienybės! Pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais! Padovanokite jiems puikią pramogą, kuri išsklaidys visą besikaupiantį stresą. Kad būtų lengviau išrinkti dovaną, galime pasiūlyti keletą pramogų idėjų, puikiai tinkančių rudeniui.

Rudens dovanos


Skrydis vėjo tunelyje

 

Skrydis puikiai išblaško blogą nuotaiką ir stresą – pradėję skristi vėjo tunelyje pamiršite viską. Mintys suksis apie nevaržomą skrydį, svajonės išsipildymą, naują patirtį!

Dar iki spalio pabaigos galite išbandyti šią pramogą, tad paskubėkite pasinaudoti paskutinėmis galimybėmis šiais metais pajusti rekordinį laisvą kritimą!

 

vejo

Slidinėjimo pamokos

Slogią rudens nuotaiką praskaidrina žiemos laukimas. Tad kviečiame slidinėjimo sezoną pradėti anksčiau apsilankius naujoje Slidinėjimo akademijoje Vilniuje!

Čia laukiami ne tik pradedantieji, pirmą kartą stojantys ant slidžių arba snieglentės, bet ir profesionalai, norintys prisiminti slidinėjimo įgūdžius prieš atostogas kalnuose.

Čia puikiai praleisite laiką, pasportuosite, išmoksite slidinėti, surasite bendraminčių ir surasite naują laisvalaikio leidimo būdą! Žiemos sezoną pradėkite rudenį!

SIG-33698

Saldžios dovanos

Moksliniais tyrimais jau seniai įrodyta, jog šokolade esančios medžiagos gerina kraujotaką, aktyvina smegenų darbą, tonizuoja, suteikia žvalumo ir gerina nuotaiką. Argi tai nėra būtent tai, ko rudenį labiausiai ir trūksta? Jaukios aplinkos, trupučio šilumos, maloniai nosį kutenančių saldžių kvapų ir artimųjų šypsenos.

Praskaidrinkite vėjuotą ir žvarbų rudenišką vakarą padovanodami brangiems žmonėms šokolado fondiu – saldžią pramogą, nepaliksiančią abejingų tiek mažų, tiek didelių smaližių. Šokolado fondiu – tai smagi pramoga, kuriai nereikia ypatingos progos. Galite ja mėgautis tiek romantiškai dviese, tiek su būreliu draugų. Užtikriname, kad tai bus tikra šventė Jūsų skonio receptoriams, kurios nepamiršite dar ilgai!

shutterstock_172769960

Atpalaiduojančios dovanos

Grožio ritualai, atpalaiduojantys masažai ir kitos SPA procedūros nuneš Jūsų mintis į kitą pasaulį, o visus rūpesčius paliks lauke kartu su vėjo sūkuryje besiplaikstančiais lapais. Atpalaiduojančios dovanos populiarios visais metų laikais, tačiau rudenį, norint nuvyti niūrias nuotaikas šalin, jos ypač mėgstamos. Ši dovanų kategorija puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, nes kasdieniniame gyvenime ir darbe stresą bei nuovargį kartais patiriami visi.

Padovanokite vieną iš daugybės mūsų kruopščiai atrinktų dovanų tiems, kurie Jums rūpi. Juk nėra nieko geresnio kaip žinojimas, kad yra kažkas, kas pastebi, kaip jaučiatės, ir rūpinasi, kad jaustumėtės puikiai. Leiskite savo artimiems žmonėmis žinoti, kad jie Jums brangūs!

shutterstock_110390504

Vairavimo pramogos

Nors rudenį daugeliui iš mūsų norisi lįsti į šiltas ir sausas patalpas, neabejojame, kad yra daug žmonių, kurie puikiai supranta posakio „Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga” reikšmę. Tokiems aktyvuoliams siūlome ekstremalius ir neužmirštamus įspūdžius kartingų arba keturračių trasose.

Draugų kompanija, aštrūs įspūdžiai, azartas, adrenalinas – štai Jums ir puikaus savaitgalio planas! Neabejojame, kad aktyvų laisvalaikį mėgstantys Jūsų draugai tikrai įvertins tokią dovaną!

shutterstock_2613435

Linksmos dovanos

Pakelkite rankas į viršų, kas pritariate, jog mėgstama muzika – tai lyg terapija. Ji ramina, džiugina ir pakelia nuotaika. Mėgstamos muzikos ritmai kartu su šokiais – patys geriausi antidepresantai! Netikite? Pasidovanokite šokių pamokas sau, arba padovanokite draugams. Juk visai nesvarbu, kad galbūt niekada nesijautėte šokio virtuozu, pažiūrėkite į tai paprasčiau!

Šokis išjudina ir atpalaiduoja, nesvarbu, ar tai būtų aistringi latino ritmai, ar energingi gatvės šokiai, ar burleskos viliojimo paslaptys. Šokių pamokos tikrai privers plačiai nusišypsoti, o toks ir yra Jūsų tikslas, taip?

iStock_000039268270Large

Romantiškos dovanos

Pasiilgusiems romantikos visuomet turime puikių dovanų, tačiau šį kartą norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į neužmirštamą jodinėjimą žirgais. Tai puiki pramoga, norintiems ištrūkti iš miesto šurmulio, pasiilgusiems gamtos ir ramumos.

Padovanokite savo brangiam žmogui ne tik teigiamų emocijų kupiną pramogą, bet ir galimybę niekur neskubant pasigrožėti nuostabia spalvų gama, dabar taip nepaprastai papuošusia visus miškus ir klonius. Jodinėjimas atpalaiduoja, žirgynų augintiniai suteikia ramybės, o grynas oras dažnai padeda pravėdinti galvoje užsistovėjusias mintis. Pasinaudokite paskutinėmis šių metų progomis išmėginti vieną romantiškiausių mūsų siūlomų dovanų, nepasigailėsite!

shutterstock_81307438

Tai tik keletas idėjų, padėsiančių praskaidrinti rudenines nuotaikas, kur kas daugiau jų rasite apsilankę LaisvalaikioDovanos.lt. Dovanokite, džiuginkite, stebinkite, o mes palinkėsime Jums neužmirštamų įspūdžių ir puikios nuotaikos!

Comments

comments