Ką nuveikti vasarą: vandens pramogos

Savaitgalis, geras oras… Ką nuveikti? Žinoma, kad lėkti prie vandens! Tačiau mes siūlome įprastą dieną besikaitinant saulėje pakeisti naujais įspūdžiais ir ekstremaliais pojūčiais, kuriuos gali patirti tik vasarą. Pasisemkite idėjų, kokiomis vandens pramogomis paįvairinti savo laisvalaikį!

Skrydis reaktyvine skraidykle „FlyBoard“

Pasiruoškite ekstremaliems pojūčiams! „FlyBoard“ – galinga skraidlentė ant kurios pritvirtinti reaktyviniai vandens pūstuvai. Jų dėka žmogus gali virš vandens pakilti į orą. Įsispirsite į „FlyBoard“ įrenginį ir bandysite manevruoti virš vandens ir po vandeniu. Atlikti manevrus ore, ant vandens ir po vandeniu galima balansuojant svoriu, kilti arba leistis galima reguliuojant vandens srovės greitį. „Flyboard” reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir išnerti net į 18 metrų aukštį! Pajuskite galią skrendant virš vandens su reaktyvine skraidlente „FlyBoard“!

Naktinis plaukimas baidarėmis

Plaukimas baidarėmis yra tikra vandens pramogų klasika – kiekvienas, bent kartą dalyvavęs baidarių žygyje, žino, kiek smagių įspūdžių draugų būrys parsineša iš šios pramogos. Tačiau mes siūlome išmėginti šiek tiek kitokią patirtį – naktinį plaukimą baidarėmis. Savo žygį pradėsite vakarėjant ir nustebsite pamatę, kaip įdomiai ir netikėtai gali atsiskleisti Jūsų, atrodo, taip gerai pažįstamas miestas. Plaukite Nerimi pro tamsa beapsigaubiantį Vilniaus senamiestį, grožėkitės Nemuno krantais, lėtai besikeičiant naktinio Kauno panoramoms, išvyskite kitokią Klaipėdą išskirtinės kelionės Danės upe metu…

Čiuožimas vandens padanga

Tiems, kas savo savaitgaliui prie vandens nori suteikti šiek tiek ekstremalaus prieskonio, siūlome išmėginti čiuožimą vandens padanga ar pripučiamu ratu. Ši pramoga yra tikrai labiau kaitinanti kraują, nei gali pasirodyti iš pradžių – pašėlusiu greičiu skriesite vandens paviršiumi, iš visų jėgų stengdamiesi išsilaikyti posūkiuose ir vandens padangai šokčiojant per bangas. Pažadame – šios pramogos metu tikrai atsigaivinsite vandens pursluose!

Plaukimas irklente

Plaukimas irklente – visame pasaulyje smarkiai populiarėjantis sportas, kuriuo galėsite mėgautis nuo pat pirmos akimirkos. Jums tereikės atsistoti ant irklentės ir palengva slysti vandens paviršiumi, mėgaujantis saule ir lengvu vėjeliu. Siūlome Jums išbandyti plaukimą irklente Galvės ežere, su nuostabiu vaizdu į Trakų pilį, plaukimą Nerimi, pro šalį prabėgant sostinės pakrančių vaizdams, ar pasiplaukiojimą banguojančia Baltijos jūra Palangoje. Plaukdami irklente ne tik atsipalaiduosite, bet ir gerai pamankštinsite raumenis, tad ši pramoga – ne tik smagi, bet ir naudinga!

Plaukimas vandens motociklu

Tiems, kas negali gyventi be aštrių pojūčių, sunku rasti geresnę vasarišką pramogą nei pasiplaukiojimas vandens motociklu. Greitis, vandens purslai ir bangų siūbavimas – tikras adrenalino užtaisas! Jei norite atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis ekstremaliais pojūčiais, siūlome rinktis ekstemalų plaukimą vandens motociklu, kuriuo galėsite skrosti vandenį iki 85 km/h greičiu. Jeigu ieškote iššūkių, rinkitės sportinį „Kawasaki“ vandens motociklą – su šiuo galingu ir ypač manevringu žvėrimi ne tik pašėlusiai skriesite vandens paviršiumi, tačiau galėsite ir panerti ar pašokti virš vandens!

Skrydis parašiutu virš ežero

Skrydis parašiutu virš ežero yra skirtas kiekvienam, kuris svajoja pakilti virš žemės ir mėgautis skrydžio laisve! Įsivaizduokite – šiltą vasaros dieną pakylate į orą, po savimi palikdami medžių viršūnes ir spindintį ežero vandenį, ir skriejate su vėju, į kraują plūstant adrenalinui. Jus tempiantį katerį valdys patyręs vairuotojas, tad jis užtikrins, jog šio skrydžio metu patirtumėte kuo daugiau ekstremalių pojūčių. Šis skrydis tikrai bus viena iš tų vasaros akimirkų, kurias prisiminsite dar ilgai!

Vasarą leiskite aktyviai ir dovanokite karščiausius įspūdžius savo brangiems žmonėms!

Vandens pramogos

Comments

comments