Vasara 2021: pramogos, kurias privalai išbandyti

Nors iki vasaros pabaigos laiko liko visai nedaug – niekada ne per vėlu susidaryti pramogų, kurias nori išbandyti sąrašą! Juk vasara geriausias metas išbandyti tai, ko seniai troškai. Pramogos atsiduriančios tokiame sąraše nebūtinai turi būti labai sudėtingai įgyvendinamos. Tai gali būti ir iškyla palydint saulę, ir diena skirta tik sau, laiką praleidžiant SPA centre. Trūksta idėjų? Dalinamės populiariausiomis pramogomis, kurios gali nugulti ir jūsų sąraše! 

Vasaros pramogos
  • Šuolis parašiutu

Ši patirtis – viena įspūdingiausių! Tokia pramoga skirta kiekvienam ekstremalių įspūdžių mėgėjui, norinčiam maksimalios adrenalino dozės. Šuolio parašiutu metu galite patirti, ką reiškia net 25 – 30 sekundžių laisvo kritimo!

Svajojote matyti super automobilius ne tik filmų takeliuose, bet ir išbandyti patys? Pats metas išpildyti šią svajonę ir išbandyti pasivažinėjimą galingaisiais Ferrari ir Lamborghini! 

  • Skrydis oro balionu

Tai nepakartojama patirtis ir nuotykis, kurį kiekvienas turi patirti bent kartą gyvenime! Ši pramoga leidžia gerai pažįstamus miestus ir vietas pamatyti bei pažinti visai kitu kampu. Pramogos įspūdžius prisiminsite ir pasakosite kitiems dar ilgai!

  • SPA poilsis pajūryje

Vasara – tai metas, kuomet bent vieną kartą reikėtų nuvykti prie jūros! Viešnagė viešbutyje, SPA pramogos ir saulės palydėjimas kopose garantuos geriausias poilsio akimirkas.

  • Pramogos virtualios realybės erdvėje

Linksmų pramogų vasaros metu galima atrasti bei išbandyti ir uždaroje erdvėje. Apniukusią dieną praskaidrinkite pramogomis virtualios realybės erdvėje, kur kiekvieną kartą lauks vis skirtingi iššūkiai ir patirtys!

Pažinkite ežerų gelmes! Pramogos metu Jums bus suteikta galimybė kvėpuoti po vandeniu ir grožėtis Lietuvos povandeniniu pasauliu! Vasara yra tam tinkamiausias metas.

  • Tatuiruotė

Papuoškite savo kūną jums gražiu ar reikšmingu piešiniu! Galbūt tai bus šios vasaros nuotykių priminimas? 

  • Šuolis virve

Dar viena pramoga, kurią turėtų išbandyti tikras ekstremalių pojūčių fanas – šuolis virve. Kūnas užpildytas adrenalino virpės dar prieš atsispiriant nuo krašto!

  • Naktinis plaukimas baidare

Pasiplaukiojimas baidarėmis – viena populiariausių vasaros pramogų. Skamba nuobodžiai? Išbandykite naktinį plaukimą skaidriomis baidarėmis! Tamsa ir atsiveriančios ežero gelmės suteiks naujus, dar neatrastus potyrius. 

  • Pasivažinėjimas keturračiais

Ieškote smagių nuotykių? Kviečiame jus leistis į nuotykių kupiną pasivažinėjimą keturračiais motociklais specialioje trasoje. Smagios patirtys – garantuotos!

Vasaros pramogos: nardymas

Primename: mūsų dovanų kuponai galioja net trejus metus! Tad nerimauti, kad nespėsite pasinaudoti pramoga – visai neverta. Neradote nieko tinkamo sąraše? Turime daugiau nei 1300 unikalių ir nepamirštamų patirčių pasiūlymų!

Comments

comments