Tėvo dienos dovanos

Ieškote ko nors ypatingo Tėvo dienos proga, tačiau trūksta idėjų dovanai, kuri tikrai pradžiugintų Jūsų mylimą Tėtį? Mes siūlome jį nustebinti naujais įspūdžiais, gurmaniškais potyriais ar ekstremalia pramoga, kuri atmintyje išliks ilgam!

shutterstock_136322285

Ferrari vairavimas

Turbūt kiekvienas automobilių entuziastas svajoja bent kartą gyvenime patirti, ką reiškia vairuoti raudonąjį Ferrari – galingo variklio riaumojimas, tobulas įsibėgėjimas ir manevringumas, visiškos laisvės pojūtis… Išpildykite Tėčio svajonę ir įteikite jam naują, unikalią pramogą Lietuvoje – Ferrari vairavimą Vilniaus arba Kauno gatvėmisŒ!

Ferrari

Dinner in the Sky®

Padovanokite Tėčiui karališką pramogą – apsilankymą dangiškame restorane Dinner in the Sky®. Įsivaizduokite: Jūsų Tėtis pakils į 50 m aukštį, visas miestas bus lyg ant delno, o jis mėgausis nepakartojamo skonio patiekalais ir nepakartojamais vaizdais. Padovanokite išskirtinai gurmanišką ir kupiną įspūdžių kelionę virš miesto!

Dinner in the Sky

Akrobatinis skrydis parasparniu

Jei Jūsų tėčiui niekada negana ekstremalių pojūčių ir adrenalino, per šią Tėvo dieną padovanokite jam įspūdingą akrobatinį skrydį parasparniu. Kartu su pilotu Jūsų tėtis pakils į 400 metrų aukštį ir tuomet prasidės beprotiškiausia patirtis jo gyvenime! Kvapą gniaužiančios akrobatinės programos metu jo laukia staigūs posūkiai, skrydis „aukštyn kojom“ ir daugybė įvairių triukų, kurie privers stipriau daužytis net pačio didžiausio drąsuolio širdį!

54690_r

Autentiška senosios Lietuvos didikų vakarienė

Padovanokite savo tėčiui nepamirštamą vakarienę unikaliame restorane. Vilniaus senamiesčio labirintuose įsikūręs restoranas-muziejus „Ida Basar“ siūlo nepakartojamą gurmanišką patirtį – autentišką senosios Lietuvos didikų vakarienę. Jūsų tėtis galės rinktis iš plataus restorano meniu, kurį sudaro XIV-XVIII a. Lietuvos kulinarinio paveldo delikatesai bei tarptautinės gurmaniškos virtuvės patiekalai. Mylimų šeimos narių kompanija užtikrins puikią nuotaiką, o netikėti produktų deriniai ir kruopščiai ruošiamas maistas įspūdingoje, tačiau jaukioje aplinkoje paliks nepamirštamą įspūdį.

48910_r

Masažai vyrams

Kiekvienam tėčiui reikia pailsėti, tad kodėl Tėvo dienos proga nepadovanojus jam tokios galimybės? Atpalaiduojantis masažas, svaiginantis aliejų aromatas tėčiui suteiks visapusį atsipalaidavimą. Apsuptas šiltos, ramybe alsuojančios masažo namų aplinkos, jis trumpam nusikels į egzotiškuosius Rytus, o profesionalaus masažo specialisto atliekamos procedūros padės jam greitai atsikratyti įtampos, streso ir nuovargio. Po šios terapijos Jūsų tėtis pajus tikrą šventę!

shutterstock_128560223

Pažintis su rusų legenda AK-47 „Kalašnikov“

Tėvo dienos proga savo brangų tėtį nustebinkite ypatinga pramoga – pažintimi su legendiniu automatu AK-47, geriau žinomu „Kalašnikov“ pavadinimu. GSKA šaudymo sporto klube Jūsų tėtis ne tik turiningai praleis laiką, tačiau ir pajus gerą adrenalino antplūdį! Profesionalus instruktorius supažindins su ginklo istorija bei veikimo principais, o po to leis savomis rankomis išmėginti visą „Kalašnikovo“ galią. Savo įspūdžiais po šios pramogos tėtis dalinsis dar ilgai!

Man aiming with assault rifle AK-47

Tėvo diena – puiki proga padėkoti savo mylimam Tėčiui už rūpestį ir gražius kartu praleistų akimirkų prisiminimus. Dovanokite jam dar akimirkų, kurios atmintyje išliks ilgam!

 

Tėvo dienos dovanos

 

Comments

comments