Tarptautinė mokytojų diena: kuo nustebinti vietoj gėlių?

Tikriausiai daugelis sutiks, kad mokytojo profesija – išties ypatinga. Pedagogai lydi vaikus nuo pat vaikystės, dalindamiesi žiniomis, išmintimi, sukaupta patirtimi, tuo pačiu prisidėdami ir prie jų asmenybių formavimosi. Greičiausiai nesunkiai įvardintumėte nors vieną savo savybę, kurią išugdyti padėjo matematikos ar kitos srities mokytojas. Dėkoti tikrai yra už ką, tad, tarptautinės mokytojų dienos proga, siūlome šios profesijos atstovus nustebinti kiek kitokiu nei įprasta būdu – vietoj greitai nuvystančių gėlių, dovanokite malonius įspūdžius, kurie ilgam paliks šilčiausius prisiminimus. Kviečiame pasisemti idėjų, kokios patirtys galėtų tapti nepamirštamų įspūdžių kupinomis dovanomis mokytojams.

Kultūrinis renginys – tarsi įspūdžių dovanų klasika. Vakaras, praleistas teatro pasaulyje, neabejotinai paliks neišdildomus įspūdžius. Tai puikus būdas atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių ir pasisemti įkvėpimo. „Anželikos Cholinos šokio teatro“ spektakliai išsiskiria savita ir originalia kūryba bei pasižymi jausmingais bei vizualiai išradingais šokio spektakliais. Išvysti užburiančią baleto, modernaus šokio ir vaidybos sintezę – originali dovana mokytojams, kuri taps nuostabių akimirkų šaltiniu. Dar viena vieta, kurioje magiška teatro dvasia jaučiama tiek architektūroje, interjere, tiek pačiame spektaklyje – Vilniaus mažasis teatras. Šis teatras garsus spektakliais, tokiais kaip „Madagaskaras“, „Dėdės ir dėdienės“ bei ,„Maskaradas“. Tikrai neprašausite pro šalį, padovanoję mokytojui įdomiai ir prasmingai praleistą laiką, sostinės senamiestyje įsikūrusiame teatre. Daugiau kelionių po intriguojantį teatro pasaulį rasite ČIA.

Mokytojai su mumis daug metų dalinasi įvairiausiomis žiniomis, tad tarptautinė mokytojų diena gali būti puiki proga atsilyginti tuo pačiu – padovanoti galimybę sužinoti dar negirdėtų faktų ir istorijų. Šiam tikslui idealiai tinka ekskursija su gidu dviems Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Apsilankymo metu gidas papasakos apie Lietuvos Didžiųjų Kunigaikščių rezidencijos ir jos teritorijos raidą, lydės į archeologinį rezervatą, aprodys išlikusius autentiškus mūrus ir šioje teritorijoje aptiktus unikalius radinius. Ekskursija po Etnokosmologijos muziejų – taip pat puikus pasirinkimas, norint pradžiuginti dovana, kuri padės sužinoti kažką naujo, praplėsti akiratį. Ekskursijos metu leidžiamasi į požeminę muziejaus galeriją ir tarsi mitologinio medžio šaknimis kylama aukštyn, apžvelgiant žmonijos ryšius su Kosminiu pasauliu. Ir čia ekskursija dar nesibaigia – pabaigoje kylama į apžvalgos aikštelę, kur iš trisdešimt dviejų metrų aukščio atsiveria įspūdinga Labanoro girios ir šešių ežerų panorama. Lietuvos istorijos praeities slėpiniai ir žvaigždžių pasaulio įdomybės – originalios dovanos mokytojams, kurios garantuos nepamirštamus įspūdžius. Daugiau pažinimo dovanų rasite ČIA.

Mokytojo darbas reikalauja daug kantrybės, emocinės ir psichologinės ištvermės bei atsidavimo. Tam, kad šių resursų nepritrūktų, reikia iš kažkur pasisemti jėgų ir energijos. Holistinė terapija kūnui ir veidui – idealus būdas pailsėti, atsikratyti įtampos, atstatyti prarastas jėgas. Terapijos metu naudojamos šios masažų technikos: galvos bei veido srities taškinis „Shiatsu“, klasikinis, japoniškas taškinis bei tajų masažo judesių kompleksas. Padovanoję šią terapiją, suteiksite mokytojui galimybę pajusti vidinę harmoniją ir ramybę. Atsikvėpti nuo darbų maratono siūlo ir jauki masažo studija „Tobula savijauta“, kurioje atliekamas harmonizuojantis viso kūno masažas. Masažas atliekamas tik su natūraliais produktais, atpalaiduoja raumenis, subalansuoja nervų sistemą ir teigiamai veikia visus kūno audinius. Atsidėkoti mintis ir kūną atpalaiduojančiomis akimirkomis – puikus pasirinkimas, juk kiekvienas mokytojas to nusipelnė. Daugiau panašių dovanų rasite ČIA.

Kelionė po neatrastus gurmaniškus potyrius taip pat gali būti šauni dovana mokytojui. Išskirtinei vakarienei puikiai tiks restoranas „Bizarre“, kuris siūlo pasimėgauti Rytietiškos ir Europietiškos virtuvės skoniais. Trijų patiekalų degustacinė vakarienė gyvos muzikos ir jaukios atmosferos apsuptyje, taps puikiu įrankiu, leidžiančiu mokytojui paįvairinti kasdienius vakarus nauja skonių palete lėkštėje. Palepinti mokytoją išskirtiniais skoniais taip pat galite padovanoję degustaciją „Vyno ir sūrio deriniai“, kurios metu atskleidžiami pagrindiniai vyno ir sūrio derinimo principai bei klaidos ir, žinoma, mėgaujamasi užburiančiais šio derinio skoniais. Nenugalimi – vyno ir burnoje tirpstančio sūrio – deriniai, svetinga ir jauki „Vyno klubo“ aplinka – tai, kas garantuos ypatingai įdomų ir skanų vakarą. Visą gurmaniškų dovanų asortimentą rasite ČIA.

Tarptautinės mokytojų dienos proga, norint pedagogams parodyti dėmesį, pagerbti už reikšmingą ir labai svarbų darbą, verta paieškoti originalių dovanų idėjų. Kviečiame šiais metais vietoj glėbio gėlių įteikti galimybę atrasti kažką įkvepiančio, įdomaus, atgaivinančio, skanaus ar patirti kitų naujų įspūdžių, kuriuos prisiminus, dar ilgai mokytojo veide nušvis šypsena.

Comments

comments