Ką veikti, kai lauke -15°C?

Šis įrašas skirtas tiems, kurie nemano, jog žiema skirta tik miegui! Atvirkščiai, žiema – puikus metas mėgautis įspūdžiais, kurių nepatirsi kitu metų laiku, tad kviečiame pasisemti idėjų, kaip savo žiemą pripildyti gražiausių akimirkų!

Young happy smiling couple sledging. Winter

Nebijantiems šaltuko

  • Ekstremalios vairavimo pramogos. Jei tik yra sniego, žiema neabejotinai žada išskirtinius įspūdžius ir vairavimo pramogų entuziastams. Kviečiame Jus leistis į safarį visureigiu bekelėje – važiuosite intensyviu maršrutu ir pramogos metu galėsite patys išmėginti visureigio galimybes snieguotame „offroad’e“. Dar viena pramoga, kuria galite mėgautis ir šaltuoju sezonu – pasivažinėjimas keturračiu – atviras galingo keturračio korpusas leis pajusti visą žiemos jėgą!

safaris visureigiu pasivažinėjimas sniego motociklu pasivažinėjimas keturračiu


 

  • Slidinėjimas. Tai – dar vienas būdas pasidžiaugti taip retai Lietuvoje pasirodančiu sniegu! Suplanuokite dienos ekskursiją į Anykščius ir išbandykite „Kalitos kalno“ pramogų kompleksą – čia Jūsų lauks moderniai įrengtos trasos, kuriose galėsite pašėlusiai skrieti slidėmis ar snieglente, o tuo pačiu ir grožėsitės žiemišku gamtos grožiu. Jeigu norite pasimėgauti trumpomis žiemiškomis atostogomis, apsilankykite Druskininkuose – apsistosite jaukiame viešbutyje ir pramogausite žiemos sporto komplekse „Snow Arena“. Aktyvus laisvalaikis neleis sušalti ir paliks puikių įspūdžių! 

O Vilniuje atsidariusi Slidinėjimo akademija kviečia po stogu visus metus mokytis slidinėti bei tobulinti savo slidinėjimo įgūdžius. Čia ne tik laukia profesionalūs instruktoriai, malonus personalas ir patogi laisvalaikio aplinka, bet Jums nereikės rūpintis slidinėjimo įranga – čia viską rasite vietoje!

slidinėjimas

Mėgstantiems šilumą

  • Šokoladinės pramogos. Kas galėtų paneigti, kad šokoladas yra puiki priemonė pasaldinti ir suteikti šilumos žvarbiai žiemos popietei? Būtent todėl siūlome įsitaisyti jaukioje kavinukėje ir pasimėgauti šiltu šokolado fondiu draugų ir artimųjų apsuptyje. Kontrastas tarp žeimos speigo ir šiltų, saldžių akimirkų, bus ypač malonus. Šokoladu galima mėgautis ir kitaip – pasilepinkite ar palepinkite savo mylimą žmogų atpalaiduojančiu viso kūno šokoladiniu masažu! Šis masažas kartu bus ir šokoladinė aromaterapija, kuri padės įveikti žiemišką liūdesį, o šalčio nuvargintai odai suteiks ypatingo švelnumo.

šokolado fondiušokoladinis masažas

 

  • DegustacijosŠią žiemą kviečiame Jus atrasti skonių pasaulį! Praleiskite malonų ir intelektualų vakarą, iš naujo atrasdami ir tyrinėdami vyno, šampano ar viskio gėrimų pasaulį. Degustacijų metu praplėsite savo akiratį, o galbūt kartu atrasite kažką naujo ir netikėto apie gėrimus ar savo paties skonį. Kita gardi pramoga žiemai – arbatos gėrimo ritualas. Jauki aplinka ir šilta arbata, kartu mėgaujantis maloniu pokalbiu su brangiu žmogumi, padės pamiršti visus šalčius bei žiemiškus rūpesčius.

degustacijos

  • Teatras ir kinas. Žiemos sezonas – puikus metas apsilankyti teatre. Apsilankykite visada originalaus Oskaro Koršunovo teatro, žavingo ir magiško Anželikos Cholinos šokio teatro ar mįslingos Cezario trupės spektaklyje arba su visa šeima nukeliaukite į nuotaikingą Keistuolių teatro spektaklį vaikams. Jei norite pasinerti į tikrus herojiškus nuotykius, kviečiame užsukti į kino centrą  „Multikino“ Vilniuje ar „Cinamon“ Kaune – vakaras priešais didįjį ekraną padės atsiplėšti nuo kasdienybės ir paliks malonių įspūdžių.

bilietai į teatrąbilietai į kiną

  • Galvosūkių kambariai. Pakaitinkite kraują azartu ir pramankštinkite smegenis, bandydami išsivaduoti iš galvosūkių kambarių! Rinkitės iš įvairiausių temų kambarių – kalėjimų, beprotnamio palatų, nusikaltimo scenų ar detektyvų, kur išbandysite savo loginį mąstymą, pastabumą ir komandos stiprybę.  Apsupti užraktų ir paslapčių, tiksint sekundėms, kartu su bičiuliais visiškai pamiršite apie speigą už lango.

galvosūkių kambarys

Dovanokite įspūdžius ir patys nerkite į žiemiškas ir jaukias pramogas! Daugiau žiemos įspūdžių ieškokite čia:

Žiemos pramogos

 

 

Comments

comments