Mamos dienos dovanos

Gegužės 4-ąją minėsime Motinos dieną. Sukate galvą, kaip šios šventės proga pradžiuginti savo mylimiausią Mamą? Su gėlėmis, vietoj atviruko siūlome įteikti įspūdžio dovanos kuponą! Nustebinkite savo Mamą dovana, kurią ji prisimins dar ilgai – leiskite jai pailsėti, pasilepinti, atsiplėšti nuo rutinos ir pasinerti į naujų potyrių pasaulį!

shutterstock_62086432

Rytietiška SPA programa „Aroma Magija“

Padovanokite savo brangiai mamai egzotišką atsipalaidavimo valandėlę! Jaukiame, Rytų dvasia spinduliuojančiame SPA salone „Exotic SPA“ Jūsų mama galės pasilepinti profesionaliomis SPA procedūromis. Rytietiškas aromaterapinis viso kūno masažas apjungia malonius lytėjimo bei kvapo potyrius, tad jis akimirksniu nuneš mintis į šiltus ir saulėtus kraštus. Veido ir galvos masažas suteiks visišką atsipalaidavimą ir Jūsų mamai padės atsikratyti streso bei blogų minčių. Tokia karališko poilsio akimirka patiks kiekvienai mamai – po šio ritualo ji jausis kupina puikių emocijų bei naujų jėgų!

54435_r

Žurnalo „MOTERIS“ prenumerata

Ar Jūsų mama mėgsta pradėti rytą su kvapnios kavos puodeliu ir įdomiu skaitiniu šalia jo? Tuomet puiki dovana jai bus žurnalo „MOTERIS“ prenumerata. Vienas pirmųjų žurnalų moterims Lietuvoje puoselėja gilias tradicijas ir yra vienas kokybiškiausių lietuviškų leidinių moterims. Jūsų mama skaitys apie naujausias mados tendencijas, grožį, namus, psichologiją bei daugybę kitų žaviai damai aktualių ir įdomių straipsnių. Jeigu manote, kad šis žurnalas nėra pats tinkamiausias Jūsų mylimai mamai, tuomet siūlome rinktis iš daugybės kitų žurnalų bei laikraščių prenumeratų: leidinių prenumeratos.

55238_r

Skrydis oro balionu

Daugelis išbandžiusiųjų šią pramogą pripažįsta, jog skrydis oro balionu – viena iš įspūdingiausių ir įsimintiniausių patirčių gyvenime. Jei norite savo mamai padovanoti ką nors įspūdingo ir nepamirštamo – skrydis oro balionu yra būtent tokia dovana. Skrydžio metu Jūsų mama stebės įspūdingus vaizdus iš paukščio skrydžio, jus lengvą adrenalino antplūdį ir bent trumpam pakils virš kasdienybės – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Jei Jūsų mamai tai – pirmasis skrydis, po jo jos lauks smagios oreivių krikštynos. Skrydis oro balionu – dovana, kurią Jūsų mama prisimins visą gyvenimą.

shutterstock_74108914

Poilsis Druskininkuose ir pirčių ritualas dviems

Druskininkai – ramus ir gražus kurortas, tad čia praleistas savaitgalis Jūsų mamai bus tarsi trumpos, tačiau kokybiškos atostogos. Kartu su tėčiu apsistojusi nedideliuose, jaukiuose „Medea“ sveiko grožio namuose, ji galės mėgautis visiška ramybe, puikiu aptarnavimu ir SPA procedūromis. Moderniame SPA salone atostogautojų lauks pirtis, sūkurinė vonia, masažai, druskos šveitimai bei kiti malonumai, jie skanaus egzotišką arbatą ir mėgausis gardžiais sočiais pusryčiais. Jaukus savaitgalis toli nuo kasdienybės padės atgauti jėgas ir pasisemti daug gerų emocijų.

59054_r

Degustacija dviems „Vyno ir sūrio deriniai“

Jeigu Jūsų mama mėgsta paskanauti gero vyno, padovanokite jai jaukų vakarą vynų pasaulyje. Vyno kultūros Lietuvoje nešėjų ir puoselėtojų „Vyno klubo“ rengiama vyno ir sūrio degustacija Jūsų mamai tikrai paliks geriausius įspūdžius. Užsiėmimo metu Jūsų mama susipažins su pagrindinėmis vyno ir sūrio derinimo taisyklėmis ir, be abejo, degustuos keturis vynus bei sūrius. Šis vakaras Jūsų mamai suteiks naudingų žinių ir tiesiog bus gera proga puikiai ir nekasdieniškai praleisti vakarą.

????????????????????????????????????????

Jūsų mama nusipelnė geriausio, tad Motinos dienos proga padovanokite jai galimybę tiesiog pabėgti nuo rutinos ir maloniai praleisti laiką! Jei čia neradote dovanos, kuri tikrai patiks Jūsų mamai, kviečiame rinktis iš daugybės kitų puikių dovanų:

 

Mamos dienos dovanos

 

Comments

comments