Kur nusivežti mamą Motinos dienos proga?

Mamos daro labai daug dėl mūsų, net ir vaikams esant suaugusiems. Taip norėtųsi parodyti visą padėką ir meilę Mamai, tačiau kaip tai perteikti? Neįsivaizduojame geresnio būdo dėkingumui išreikšti, nei šauni kelionė pasiimant drauge ir Mamą. Visai nesvarbu, kuo užsiima Mama: ar yra lauko pramogų entuziastė, ar vyno mėgėja, ar sportininkė, ar aktyvi SPA lankytoja – tegul apie Mamos hobį sukasi visa kelionė! Kelionės su artimu žmogumi yra puikus būdas švęsti Motinos dieną ir sukurti prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui. Jei ieškote idėjų ypatingai kelionei šią Motinos dieną, pažvelkite į mūsų atrinktas idėjas, kur nusivežti mamą Motinos dienos proga!

Kelionė po gražiausius Europos miestus

Ar Jūsų Mama tikra kelionių entuziastė? Nustebinkite ją su dovana Motinos dienos proga – dovanų kuponu poilsiui užsienyje pasirinktame viešbutyje. Tokia dovana bus puiki pradžia link išsvajotų atostogų! Dalinamės populiariausiomis kryptimis kelionei į Europą ir idėjomis, ką ten išvysti!

Pažintis su Varšuva: kultūrinis miesto gyvenimas

Mūsų kaimynė Lenkija tikrai turi kuo nustebinti! Nors keliauti toli neteks, įspūdžių ir lankytinų vietų čia išties nemažai: Karališkasis Lazienki parkas bei rūmai, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas senamiestis, Koperniko mokslo centras ir t.t. Rekomenduojame pasigrožėti Varšuva ir ją pažinti gastroniminėje kelionėje su gardžiais ir tradiciniais Lenkijos virtuvės patiekalais. Įspūdžiai išliks ilgam!

Pažintis su Krokuvos istorija

Jeigu planuosite kelionę po gražiausius Lenkijos miestus, tuomet būtinai aplankykite Krokuvą! Viešnagės Krokuvoje metu sužinosite apie tai, kad kadaise šis miestas puikavosi šalies sostinės statusu. Apie iškilią Krokuvos miesto istoriją pasakoja istorinės reikšmės pilys bei prabangūs rūmai, taip pat akį traukia ir žavios gilias krikščionybės šaknis įamžinusios bažnyčios. Miestas žymus ne tik įspūdingu istoriniu palikimu, bet ir tvirtomis Lenkijos virtuvės tradicijomis bei kavinių kultūra, kurią tikrai verta aplankyti!

Šurmuliuojanti Barselona

Parodykite Mamai Barseloną – vieną geidžiamiausių kelionių krypčių! Čia galima atrasti tiek įspūdingus architektūrinius šedevrus, tiek poilsį prie jūros, skonių receptorius šokti priverčiančią virtuvę, tiek šurmuliuojantį naktinį miesto gyvenimą. Pamirškite rūpesčius ir kartu su Mama pajuskite, ką reiškia, kai širdis plaka ispanišku ritmu! 

Padovanokite Mamai itališkas atostogas!

Jeigu Jūsų Mama – itališko maisto ir šios šalies kultūros gerbėja, privalote jai parodyti šią įspūdingą šalį. Aplankykite mados sostinę Milaną,  išgirskite Veronoje gimusią meilės istoriją, pasimėgaukite saulės voniomis Sicilijos paplūdimiuose, susipažinkite su Romos istorija. Motinos dieną paminėti galėsite tikra itališka pica ir nepaprasto skonio vietiniu vynu! 

Išvykos Lietuvoje

Jeigu manote, kad kelionė į užsienį Motinos dienos proga galėtų būti per daug varginanti, tuomet tikrai nesuklysite su ypatingais nakvynių pasiūlymais Lietuvos kurortuose ir kituose gražiausiuose miestuose! Atidžiai pažvelkite į mūsų pasiūlymus, tikime, kad rasite tai, kas tikrai nudžiugins Jūsų Mamą tokios gražios šventės proga!

Poilsis Druskininkuose

Palepinkite Mamą kokybišku ir atpalaiduojančiu poilsiu viename iš gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkuose. Šiame mieste savo veiklą vykdo ne vienas viešbutis ir sanatorija, kuriuose siūlomas platus SPA paslaugų, sveikatinančių procedūrų pasirinkimas. Pasiilgote pliuškenimosi šiltame baseine? O gal norite pasikaitinti pirtyje? Daugelyje viešbučių rasite ne tik šias, bet ir daugybę kitų smagių ir kokybiškų veiklų, prisidedančių prie geros kūno ir minčių sveikatos.

SPA poilsis Birštone

Vis dar kyla klausimas, kur nusivežti mamą Motinos dienos proga? Apsilankykite Birštone, mieste, kuris laikomas tikra gamtos oaze ir prieglobsčiu, ieškantiems poilsio ir ramybės! Šalia vingiuojančio Nemuno įsikūrusiuose viešbučiuose kartu su Mama atrasite tiek prabanga alsuojančias, tiek ir paprastesnes, tačiau ne mažiau kokybiškas apgyvendinimo paslaugas. Nebus lengva išsirinkti, nes viešbučiuose Birštone gausu skirtingų SPA procedūrų, gurmaniškų vakarienių pasiūlymų ir kitų gerą poilsį užtikrinančių paslaugų. Motinos dienos proga toks smagus atotrūkis bus tikrai įvertintas puikiai!

Poilsis Lietuvos pajūryje

Pamenate, kai tėvai pirmą kartą nusivežė prie jūros? Tai buvo įspūdžių, plačių šypsenų ir daugybės nuotykių kupina diena! Tą iš jūros ir pajūrio pušynų sklindančią atostogų aurą galite padovanoti ir savo brangiausiam žmogui – Mamai. Poilsis pajūryje tegul būna puiki padėka Mamai už visus smagius vaikystės nuotykius ir gerą laiką!

Kitas nepaprastas išvykos su Mama kryptis ir poilsio pasiūlymus rasi ČIA. Gražios Motinos dienos!

Comments

comments