Kokias kalėdines dovanas rinksitės 2020-aisiais?

2020–ieji – ypatingi metai, pakeitę itin daug kasdienybės aspektų. Tačiau yra vienas dalykas, kuris šiais metais nesikeis: gražiausios metų šventės tikrai ateis ir kalėdines dovanas tikrai reikės išrinkti. Ir šiemet, labiau nei bet kada anksčiau, svarbu, kad dovanų rinkimas atneštų tik džiaugsmą. 

TAIP, nuspręsti, ką dovanoti Kalėdų proga, gali būti paprasta! Dalijamės patarimais ir pasiūlymais, kurie padės išsirinkti šių metų kalėdines dovanas ir sužavėti bet kurį jums brangų žmogų!

Kalėdinės dovanos – be streso

Palepinti savo artimuosius lengva, juk dovaną įsigysite vos per kelias minutes internetinėje įspūdžių parduotuvėje „Laisvalaikio Dovanos“!

Patirtys. Kiekvienais metais žmonės kalėdiniu laikotarpiu išleidžia vis daugiau pinigų ir patiria vis daugiau streso spręsdami, kaip išsirinkti, ką dovanoti Kalėdų proga. Pavyzdžiui, praėjusiais metais amerikiečiai dovanoms išleido daugiau nei 1 trilijoną JAV dol. ir kiekviena pirkta dovana buvo 52 JAV dol. brangesnė nei metais prieš tai. 

Dažniausiai daugiausia streso ir pinigų išleidžiama perkant dovanas šeimai: ką dovanoti mamai, tėčiui, seneliui, antrajai pusei? Ką dovanoti tiems, kurie, atrodo, turi viską? Mes radome atsakymą – dovanokite patirtis, kurios sušildys ir jūsų, ir jums svarbaus žmogaus širdį!

Kalėdinės dovanos, kurios nieko nekainuoja

Filmai. Pasidalinkite savo mėgstamiausių filmų sąrašu ar pakvieskite kartu peržiūrėti ir aptarti jums labiausiai patinkantį kalėdinį filmą. 

Muzika. Sudėkite savo mėgstamiausių šventinių dainų grojaraštį ir grojant mėgstamiausiai melodijai pakvieskite šokiui tą, kuris tikrai to nesitikėjo. Buitis gali tapti šventiška per vieną akimirką – Kalėdoms dovanokite jausmus!

Knygos. Knyga yra viena dažniausių dovanų, tačiau 2020-aisiais nesirinkite dar vienos popierinės knygos, kuri ilgainiui virsta tik dar vienu daiktu lentynoje. Verčiau atsiverskite savo mėgstamiausią knygą ir pasidalinkite knygos ištrauka: skaitykite garsiai, pakvieskite kitą žmogų įeiti į jūsų išgyventą istoriją. Originali dovana, tiesa? Ir visiškai nieko nekainuoja!

Šachmatai. Stalo žaidimai, galvosūkiai, dėlionės – universalus laiko kartu leidimo būdas, kuris įtraukia tiek didelius, tiek ir mažus. Greičiausiai visi turime bent vieną draugą ar bent vieną šeimos narį, kuris negali pasiduoti? Pripažinti, kad jo karalius prispaustas į kampą šachmatų langelyje, šiam žmogui – beveik neįmanoma ir, tiesą sakant, jis labai dažnai pelnytai laimi. Tik kažin, ar šis gudruolis įveiktų bent vieną galvosūkių kambarį?

Vakarienė į namus – dovanų

Maistas. Kadangi šiemet kaip niekada daug laiko teko praleisti namuose, pramogauti ten, greičiausiai, taip pat jau išmokome. Tiems, kurie trokšta ypatingo vakaro, tačiau negali ar nenori niekur išeiti – padovanokite gardžią vakarienę. Įvairiausios kavinės ir restoranai ruošia ypatingus degustacinės vakarienės pasiūlymus, kuriuos galima užsisakyti į namus. 

Kalėdinės dovanos gurmanams

Gurmanams. Jei žmonės, kuriuos norite pasveikinti yra tikri gurmanai, juos galite sužavėti padovanodami neįkainojamą susitikimą su degustatoriumi, puikiai žinomu Lietuvoje vynų ekspertu – Dominyku Velička. Vyno ir šokolado vakaras su 4 skirtingais vynais ir žinovo pasakojamomis istorijomis ir subtilybėmis gali tapti nepamirštamu šventiniu vakaru

Dar vienas pasiūlymas – dovanų rinkinys „Gurmanams“ gali atnešti nepamirštamų skonių tikriems maisto ir patirčių entuziastams.

Malonūs pokalbiai, naujos pažintys ir laikas kartu – gali tapti geriausios dovanos 2020-aisiais formule.

Kitokios kalėdinių dovanų idėjos: virtualūs spektakliai

Kultūra vaikams. Tiems, kurie šiemet labiau nei kas kitas ištroško kultūrinių patirčių, o ypač tiems, kurie turi mažų vaikų, labai patiks virtualus spektaklis, kurį rodo „Raganiukės teatras“. Norintiems ypatingo susitikimo, teatras siūlo išbandyti virtualų susitikimą su personažu – įsivaizduokite, kaip pradžiuginsite mažąjį, kai kompiuterio ekrane jam paskambins būtent ta būtybė, apie kurią kas vakarą skaitote pasakose ar ką tik matėte spektaklyje? Tai kalėdinė dovana su polėkiu!

Nežinantiems, ką pasirinkti – dovanų čekiai

Dovanų čekis. Jei visiškai nenutuokiate, ką geriausia išrinkti tam, kurį sveikinsite, rinkitės universalią dovaną – dovanų čekį. Greitai ir paprastai galite įsigyti dovanų čekius kosmetikai, poilsiui ar, jei norite padovanoti naują pradžią – čekį sveikai mitybai

Tokios kalėdinės dovanos nenuvils nei jūsų mylimų moterų, mamų, draugių, nei vyrų, tėvų ar bičiulių. Jei renkatės tokią dovaną, pasistenkite ją pateikti išradingai – galbūt supakuokite į sveikų skanėstų pilną dėžę, papuoškite šventinėmis detalėmis ar padabinkite savo nuoširdžiu sveikinimu ar linkėjimu. 

Ieškote daugiau Kalėdinių dovanų idėjų? Skaitykite “Kalėdinis galvos skausmas – ką dovanoti?!

Jei šių metų Kalėdas ketinate praleisti kitaip nei įprasta, galbūt su mažesniu šeimos ratu ar svečioje šalyje, iš kurios negalite sugrįžti į gimtinę, pasirūpinkite, kad jums artimiausi ir brangiausi žmonės jaustų jūsų šilumą! Būtent tai – laiku parodytas dėmesys yra tinkama dovana gražiausių metų švenčių proga!

Comments

comments