Kalėdoms skrandį paruošk su degustacijomis

Artėjantis kalėdinis laikotarpis – tai tarsi lengvas iššūkis skrandžiui. Šventiniu laikotarpiu tenka „atlaikyti“ tiek Kūčių tiek Kalėdų vakarienę, o galiausiai ir Naujųjų  metų vakarėlį.  Įvairios kalėdinės valgymo pramogos gali padėti Jums ir Jūsų skrandžiui lengviau „išgyventi“ šį šventinį laikotarpį. O tai padaryti bus lengviau išbandžius įvairias maisto pramogas: nuo degustacijų iki vakarienių dviems.

Šmaikšti vakarienė

            Norint per Kalėdas ilgiau išsėdėti prie šventinio stalo, turite tam tinkamai pasiruošti. O pasiruošti Jums padės humoro pilna vakarienė „Shitty dinner“. Tai ne tik vieta pavalgyti ar pasėdėti, bet ir pamatyti komišką šou. Tai gali būti neeilinė, pilna juoko dozės vakarienė dviems. Gurmaniško spektaklio metu laukia trijų patiekalų vakarienė. Jūsų lauks specialus šefo užkandis, šefo pagrindinis patiekalas ir pabaigai virėjų kalėdiniais burtais apgaubtas desertas.  Tai viena iš galimybių sumažinti iššūkį Jūsų skrandžiui šventiniu laikotarpiu.

Komiškas šou ir vakarienė SHITTY DINNER

Linksma vakarienė tamsoje

            Skrandžiui treniruotis tamsoje tikrai patiks. Tai juk kur kas įdomiau ir smagiau nei valgyti šviesoje ir matyti savo patiekalą. Prieš Naujųjų metų vakarėlį skrandį paruošk su vakariene tamsoje „Dine in the dark“. Tai vakarienė dviems, naujas skonio potyris, kuomet Jūs nematysit savo patiekalo, tai lyg akla vakarienė, kur galėsite jausti nuostabų patiekalų skonį. Ir nėra svarbu, jei nematai savo patiekalo, juk svarbiausia, kad būtų skanu ir sotu. O aklina tamsa sukurs neįprasta atmosferą, kur pradėsite intriguojantį  žaidimą su juslėmis. Nematysite visiškai nieko, todėl maisto įrankius bandysite rasti apgraibomis, lėkštėje esančio patiekalo ieškosit pagal kvapą. Na, o po šios vakarienės, per Naujųjų metų vakarėlį galėsite savo draugams parodyti kaip valgyti tamsoje. Tai puiki proga skaniai pavalgyti ir galimybė patirti naujų potyrių Jūsų gyvenime. Nuostabi galimybė paruošti skrandį naujiems patiekalams per šventinį laikotarpį.

Vakarienė tamsoje DINE IN THE DARK

Romantinė vakarienė dviems televizijos bokšte

            Tai puiki galimybė paruošti skrandį Kūčių ir Kalėdų vakarienei Tau ir Tavo antrajai pusei. Tai galimybė pavakarieniauti Televizijos bokšte 165 metrų aukštyje įrengtame restorane „Paukščių takas“. Ne tik mėgausitės gardžiais patiekalais, taip pat galėsite grožėtis Vilniumi ir apylinkių vaizdais 50km. spinduliu. O besisukančios grindys leis pamatyti visą Vilniaus panoramą net nenueinat nuo stalo. Padovanok sau ir antrajai pusei kalėdinę dovaną romantinę vakariene Televizijos bokšte. Abu liksite nustebę aptarnaujančiu personalu, o ir Jūsų skrandis puikiai pasiruoš šventiniam stalui.

Vakarienė Televizijos bokšte

Kalėdas pagardink trupučiu siaubo

            Maloniai nustebink save ar savo draugą(-ę) siaubo vakariene. Nors Kalėdos ir džiaugsmo šventė, bet kodėl jos nepagardinus su trupučiu siaubo. Galbūt mėgstate siaubo filmus ir norite pasijusti kaip jame? Tai vienintelė vieta Lietuvoje, kur Jūsų lauks kraują stingdanti vakarienė „Haunted dinner“. Vakaro šeimininkas Jus kviečia į trijų patiekalų vakarienę savo namuose. Atvykę į vakarienę suprasite, kad esate ne vieni, šeimininko didelis dėmesys ir svetingumas Jums kels daug klausimų. Vakarienės metu pasikeis atmosfera ir viskas pakryps kita linkme, o tai dar labiau privers sunerimti. Nori sužinoti kaip viskas baigsis?  Numalšink įtampą atvykęs i „Haunted dinner“, kur tavęs lauks tikri malonumai ir bauginanti vakarienė.

Siaubo vakarienė HAUNTED DINNER

Nori nustebinti draugus?

            Kiekvienas nori, kad ant šventinio stalo būtų naminių patiekalų. Juk patys skaniausi patiekalai yra gaminami su meile. Nori patobulinti savo virtuvinius gebėjimus, o gal nemoki gaminti ar nepasitiki savo kulinariniais gebėjimais? Kodėl gi neišbandžius „Čiop čiop“ maisto gaminimo kursų. Jų metu pasisemsi unikalios patirties. Kursuose galėsite pasirinkti iš įvairių šalių virtuvių: Meksikos, Indijos, Italijos, Tailando, Prancūzijos ir kt., kurias rasite atvykę į „Čiop čiop“. Trijų valandų pamokos metu su profesionalų pagalba gaminsite skanėstus, o po to mėgausitės trijų patiekalų vakariene su priderintu gėrimu. Kulinarijos kursuose puikiai praleisite laiką ir pasisemsite neįkainojamos patirties. Na o prie kalėdinio stalo galėsite parodyti savo kulinarinius gebėjimus ir tai, ką išmokote per maisto gaminimo kursus.

ČIOP ČIOP kulinarijos kursai

Comments

comments