Kalėdoms ruoškimės iš anksto!

Šv. Kalėdos – šeimos šventė, kuri žvarbią žiemą paverčia malonia, jaukia tradicija. Eglutė, girliandos, žybsinčios lemputės, vaikų laukimas, suaugusiųjų rūpestis – juk tai taip ramu ir gera! Visa tai atrodo taip magiška, tačiau labai dažnai šią gražią šventę sujaukia skubėjimas, kamščiai mieste, dovanų pirkimo karštinė… Taigi, kaip sugrąžinti Kalėdoms jaukumą?

kaledos-namai

Planuokite

 

Kalėdų šventę daugelis pradeda planuoti jau lapkričio mėnesį, taip išvengia didžiausių spūsčių gruodį. Pradėkite galvoti, kuo nustebinsite artimuosius ir ką slėpsite po Kalėdų eglute, kuo nukrausite gausų Kūčių ir Kalėdų stalą, kaip poilsiausite tarp švenčių.

kaledu-stalas

Pagalvokite, kuo nustebinti artimuosius

 

Kalėdos – dovanų metas, tačiau nepamirškite, kad nereikia persistengti. Pasidomėkite, ko iš tiesų reikia Jūsų artimiesiems. Galbūt 5 metus iš eilės dovanoti šiltas kojines ar smagias šlepetes jau pabodo? Daugiausiai laiko planuojant Kalėdų džiaugsmą užima idėjų generavimas – ką gi padovanoti artimiesiems, kad būtų ne tik praktiška, bet ir įdomu.  Pagalvokite, gal Jūsų tėvai išsiilgo SPA procedūrų? Gal seneliai svajoja apie romantišką vakarienę? Sūnus nori išmėginti pasivažinėjimą kartingais, o dukra vis šneka, kad norėtų paglostyti ir pajodinėti poniu ar žirgu? Dovana, kuri suteiks atsiminimus pavers Kalėdų dieną ypatinga!

kaledos-su-seima

Atminkite, kad svarbiausia – šeima

 

Gruodis vis labiau tampa skubėjimo ir streso perpildytu mėnesiu. Mes vis labiau pamirštame, dėl ko mes tiek ruošiamės ir tiek stengiamės. Juk svarbiausia – šeima ir laikas praleistas kartu. Nustokite galvoti, kaip sukurti šventę – kurkite šventišką nuotaiką būdami kartu su artimais žmonėmis!

 

Kalėdinių dovanų, kurios pradžiugins kiekvieną, o nupirkti užtruks vos vieną minutę ieškokite Laisvalikio Dovanos internetinėje svetainėje!

 

Pasisemkite įdėjų, kaip džiaugtis Kalėdų laikotarpiu mūsų PINTEREST albume:

ld-pinterest_idejos-kaledoms

Comments

comments