Ką dovanoti draugui?

Ieškote originalios ir linksmos dovanos, kuri pradžiugintų Jūsų draugą? Pamirškite ilgus ir varginančius pasivaikščiojimus po prekybos centrus, ieškant naujų idėjų. Savo draugui padovanokite naujus, nepamirštamus įspūdžius ir geriausias emocijas!

iStock_000011437470Medium

Ekstremalus šaudymas iš 4 kovinių ginklų

Suteikite savo draugui progą išmėginti akies taiklumą – padovanokite jam galimybę išbandyti keturis galingus kovinius ginklus! Winchester, Walther… Šie pavadinimai turėtų šį tą sakyti kiekvienam, bent kiek besidominčiam ginklais. O jeigu ir nesako, nesvarbu – vos paėmęs į rankas pirmąjį ginklą, Jūsų draugas pajus tikrą jėgą ir gerą adrenalino antplūdį! Iš šios pramogos jis išsineš pačias geriausias emocijas ir tikrai norės pabandyti dar kartą!

iStock_000013954367Small

Kino centro „Multikino“ bilietai dviems

Jūsų draugas – tikras kino gerbėjas? Tuomet kokią geresnę dovaną jam galite išrinkti už bilietus į kino teatrą? Juk prisiekęs kinomanas visuomet nori būti pirmasis, pamatęs naujausius ir kontraversiškiausiai vertinamus filmus! Jūsų draugas galės rinktis bet kurį filmą iš viso „Multikino“ kino centro repertuaro ir puikiai praleis laiką. Juk bet kokį filmą daug smagiau ir įspūdingiau žiūrėti kino salėje su gera kompanija!

iStock_000016277762Medium

Vakarienė visiškoje tamsoje

Jei Jūsų draugas mėgsta įvairius gurmaniškus potyrius, ši dovana – kaip tik jam. Vakarienė tamsoje – tai visiškai kitokia valgymo patirtis, kai tikru išbandymu tampa netgi susirasti stalo įrankius ar maistą lėkštėje! Aplinkui tvyrant neperregimai tamsai, visiškai praradus erdvės nuovoką, sustiprėja kiti pojūčiai, tad maisto receptoriai šėlsta kaip niekada anksčiau! Tokią vakarienę kiekvienas turi išbandyti bent kartą gyvenime, tad Jūs galite būti tas žmogus, kuris savo draugui suteiks šią unikalią galimybę!

Maitseelamused

Alaus degustacija ir ekskursija po alaus bravorą

Ar pamenate smagius vakarus, su draugu praleistus bare gurkšnojant alų? Perkelkite šį užsiėmimą į kitą lygį! Padovanokite jam ekskursiją po alaus bravorą, po kurios lauks ir degustacija – Jūsų draugas galės paskanauti net trijų skirtingų gyvo alaus rūšių. Vilniaus širdyje įsikūrusiame bravore jis galės susipažinti su unikaliais alaus gamybos procesais bei tradicijomis, o po to mėgautis originaliais alaus skoniais. Smagus vakaras – garantuotas!

shutterstock_102456941

Atpalaiduojantis nugaros masažas

Jūsų draugas – visuomet skubantis darboholikas? Tuomet padovanokite jam ką nors, kas privers minutėlei sustoti ir atgauti kvapą. Siūlome palepinti savo draugą nugaros masažu, kuris padės atsipalaiduoti ir bent kuriam laikui pamiršti stresą bei rūpesčius. Jaukioje aplinkoje, skambant ramiai muzikai ir supant svaiginantiems kvapams, Jūsų draugas mėgausis pamažu apimančia palaima ir visu kūnu sklindančia šiluma. Po tokios dovanos jis jausis puikiai pailsėjęs ir dar ilgai bus kupinas gerų emocijų.

young guy in a beauty salon getting massage

Čia neradote dovanos, kurią tikrai norėtumėte įteikti savo draugui? Kviečiame rinktis iš daugybės kitų pasiūlymų:

Dovanos draugui

 

Comments

comments