7 būdai nustebinti Mamą Jos dieną (ir ne tik)

Mama – tai darbas ir atsakomybė 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mamos dienos proga (ir ne tik – mamą nustebinti ir palepinti būtina ne vieną kartą per metus!) padovanokite jai ką nors, kas jai leis pasijusti vertinama ar atsipūsti nuo nuolatinių rūpesčių.

shutterstock_266627072

1. Poilsis toliau nuo namų. Kiekvienas kartais norime pabėgti nuo rutinos, o ypač to reikia mamai, kuri krūvą rūpesčių turi ne tik darbe, bet ir namuose. Todėl viena diena ar visas savaitgalis poilsio, kai viskuo jau pasirūpinta, jai ypač pravers!

shutterstock_30988102

2. Šeimos prisiminimai. Šiais išmaniais laikais vis rečiau ryškiname, spausdiname nuotraukas, ar jas peržiūrime… Padovanokite mamai nuotraukų albumą, kuriame įamžintos jūsų šeimos akimirkos, atsineškite senų albumų ir drauge juos perverskite – mamai patiks ir trumpam mintimis sugrįžti į praeitį, ir kartu leisti laiką.

huffingtonpost.com nuotr

3. Diena be rūpesčių. Suplanuokite mamai dieną, kai už ją bus viskuo pasirūpinta. Sutvarkykite namus, paruoškite pusryčius, leiskite mamai užsiimti pomėgiais, kuriems taip trūksta laiko. Vakare nusiveskite vakarienės į jos mėgstamą kavinukę ar restoraną ir mėgaukitės gardžiu maistu bei jaukiais pokalbiais.

shutterstock_111807440

4. SPA diena. Palepinkite savo mamą ramybės ir grožio valandėle, kai ji galės skirti laiko vien tik sau. Profesionalios SPA procedūros Jūsų mamai padės atsipalaiduoti bei atsikratyti streso, ir privers pasijusti tikra karaliene!

shutterstock_132331859

5. Diena su šeima. Padovanokite mamai dieną, kurios metu visa šeima kažką veikia kartu – aplankykite muziejų, suorganizuokite grilio vakarėlį ar išvyką į įdomų Lietuvos kampelį. Nauji įspūdžiai ir kartu praleistas laikas mamai bus šauniausia dovana!

familytableonline.wordpress.com nuotr

Familytableonline.wordpress.com nuotr.

6. Bilietai. Padovanokite savo mamai ir sau bilietus į jos mėgstamos grupės koncertą ar mėgstamo režisieriaus spektaklį – Jūsų mama ne tik turės progą užsiimti savo pomėgiais, tačiau ir dalinsis įspūdžiais su jumis!

shutterstock_82521562

7. Stiliaus ekspertas. Per kasdienius rūpesčius mamos ne visuomet turi laiko pasirūpinti savo išvaizda. Padovanokite jai galimybę pasikonsultuoti su profesionaliu stiliaus ekspertu – mama galės truputėlį laiko skirti tik sau ir taps dar žavingesnė!

shutterstock_59760865

Mamai dovanokite naujus, gražius, nepamirštamus įspūdžius ir drauge praleistas akimirkas:

Mamos dienos dovanos

Comments

comments