Eksperto išandyta: rytietiškas masažas

Pirmąją pavasario dieną dovanų ekspertė Monika išbandė atpalaiduojanią pojūčių kelionę rytų masažo namuose „Azia SPA“. Monika tvirtai teigia: „pasinerti į ramybės oazę ir atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių pavyko!“.

Masažas, kuris suteikia jėgų

Tik įėjus į masažo namus mane pasitiko malonus personalas, kuris papasakojo apie karališką masažą „Sabai Sabai Coconut“ ir nuteikė geromis emocijomis, o po kelių akimirkų susipažinau ir su meistrė, kuri vėliau atliko puikų masažą.

Užėjus į masažo kambarį, pritemdyta šviesa nuramino akis, o jame grojanti tyli muzika padėjo pasijusti lyg sapne. Tą akimirką lengvai pajutau, kaip pats kūnas po truputį paleidžia visą karantino ir žiemos metu sukauptą įtampą. Dar net neprasidėjus masažui pajutau saugumo ir atsipalaidavimo jausmą. Palydėjusi į jaukų masažo kambarį meistrė suteikia laiko pasiruošti – palieka vieną ir po kelių minučių grįžta daryti taip ilgai laukto masažo.

Masažo procedūra prasideda nuo nugaros atpalaiduojančio masažo, kuris atrodo paliečia kiekvieną įtemptą ir skaudantį nervą. Masažo pabaigai atliekamas galvos masažas, po kurio, atrodo, būtų galima užmigti saldžiu miegu. Pasibaigus masažui pasijutau lyg naujai gimusi ir kupina energijos, pozityviai nusiteikusi kibti į visus laukiančius darbus.

Rytietiška atmosfera

„Azia SPA“ rytų masažo namų aplinka padeda pasinerti į pojūčių pasaulį. Tik įžengus jus pasitiks atpalaiduojantys aromatai, o aplinka leis pajusti Rytų pasaulio simboliką – Budos statulos, muzikos garsai, interjero detalės ir meistrės iš Tailando. Viskas sukurta būtent taip, kad galėtum pamiršti kasdienybė ir bent mintimis žaibišku greičiu pabėgti kažkur į Tailandą ar Kombodžą…

Masažo su kokosų aliejumi nauda

Apie kokoso aliejaus naudą odai neišsiplėsiu, tačiau noriu tik priminti, jog kokosų aliejus yra puiki priemonė drėkinti ir maitinti odą visais metų laikais. Masažo namuose „Azia SPA“ atliekamas karališkas viso kūno masžas su kokosų aliejumi yra puiki regeneracija po šaltojo sezono, kai odai itin trūksta drėgmės ir maitinančių medžiagų. Be to, masažas su kokosų aliejumi atpalaiduos visą kūną, sumažins įtampą ir padės susigrąžinti gerą savijautą.

Po žvarbios žiemos ir karantino keliamos įtampos turbūt nesugalvočiau geresnės pavasario pradžios nei tobulas, kvepiantis rytietiškas masažas. Tvirtai rekomenduoju! Nenusivilsite 😉

Comments

comments