Ekspertai bando: „Shitty Dinner“ ir „Magic Dinner“ vakarienės

Įspūdžio dovanų ekspertai „Laisvalaikio Dovanos“ savo klientus stengiasi nustebinti išskirtinėmis ir unikaliomis vakarienėmis. Tokia gurmaniška patirtis kaip vakarienė, kuri derinama su pramoginiais elementais, tampa puikia dovana bet kokia proga. Iš tiesų, vakarienės universalumas pasireiškia tuo, kad gardus maistas vilioja tiek žiemą, tiek vasarą, tiek būnant vienumoje, tiek su šaunia kompanija. Nėra netinkamo laiko ar progos tokiai smagiai ir įspūdžius garantuojančiai gurmaniškai patirčiai! Kuo skiriasi „Shitty Dinner“ ir „Magic Dinner“ vakarienės bei kam tokia patirtis turėtų patikti labiausiai dalinasi įspūdžio dovanų ekspertė Karolina.

Labas!

Su tinklaraščio skaitytojais sveikinuosi aš, įspūdžio dovanų ekspertė Karolina! Turėjau puikią galimybę apsilankyti dviejose itin skirtingose vakarienėse: magijos šou elementais praturtintoje „Magic Dinner“ ir tragikomiškoje vakarienėje „Shitty Dinner“ (vyksta Vilniuje ir Kaune). Kad būtų paprasčiau palyginti šias dvi unikalias gurmaniškas patirtis, nusprendžiau paanalizuoti vakarienes iš skirtingų pusių. Malonaus skaitymo! 🙂

Tragikomiška vakarienė „Shitty Dinner“

„Shitty Dinner“ vakarienę apibūdinčiau kaip tikrai linksmą, svetimos gėdos ir nesusipratimų persmelktą patirtį. Vos pravėrus restorano duris mus (mane ir vakaro kompanioną) pasitiko lengvas chaosas – kikenantys draugų būreliai, po visą erdvę besiblaškantys padavėjai ir pasimetusių žmonių žvilgsniai. Tas pasimetimas tikrai suprantamas: atvykus į tokį renginį nežinai, ko gali tikėtis, todėl akimis gaudai kiekvieną smulkmeną ir svarstai – ar jau prasidėjo? Sulig ta akimirka į restoraną įbėga besikeiksnojantis virtuvės šefas Zigmas ir tada jau visiems pasidaro aišku – prasidėjo tikrai nenuobodus ir be galo linksmas vakaras. Neatskleisiu detalių, nes smagiau vakarienėje dalyvauti nežinant, ko laukti, tačiau tikrai užteko juokingų situacijų, buvo smagu įsitraukti į aplink vykstantį komišką spektaklį, kurio centre – pakvaišęs šefas ir būrelis „pradedančiųjų“ padavėjų.

Magijos šou ir vakarienė „Magic Dinner“

Magiška vakarienė tikrai buvo magiška! Pradedant nuo fantastiškos restorano, kuriame renginys vyksta, vietos (visai netoli Katedros aikštės), jaukios atmosferos iki plačios visus pasitinkančio magijos virtuozo Justino Malinausko šypsenos. Visą vakarą netrūko aikčioti priverčiančių triukų, dėl kurių dažnai galvoje kirbėjo klausimas: kaip magas tai padaro? Nors visus triukus matai vykstančius prie savo akių, atrodo, nors ir kaip akylai stebėtum, vis tiek finale lieki labai nustebintas. Magiška vakarienė išsiskyrė ne tik savo magijos elementais, tačiau ir puikiu iliuzionisto Justino humoro jausmu, skoningais juokeliais. Įspūdžių, gerų emocijų ir juoko tikrai netrūko!

Gurmaniška vakarienė: kas ant stalo?

Štai šioje vietoje prasideda vakarienių lyginimas. Pripažinsiu, kad esu maistui išrankus žmogus, tačiau nebuvo nė vieno patiekalo (o jų kiekvienoje vakarienėje buvo po tris), kurį būčiau atsisakiusi valgyti. Meniu neatskleisiu, tegul lieka intriga, tačiau galiu pasakyti tai, kad norintys išskirtinių skonio derinių, restoraninio aptarnavimo, bus sužavėti „Magic Dinner“ paruoštu renginio meniu. Labiau vertinantys klasikinę virtuvę, norintys įspūdžių ir neįprasto aptarnavimo, daug juoko sulauks pasirinkę „Shitty Dinner“. Tiesa, labai nesupykite, jeigu „Shitty Dinner“ vakarienėje padavėjas iš po nosies nugvelbs lėkštę su nebaigtu valgyti maistu. Būtent taip nutiko man, tad lėtai valgantiems – sėkmės!

Magija ar komedija: ką pasirinkti?

Jeigu gavote dovaną, tai nelieka ir pasirinkimo, tenka eiti ten, kur artimieji nusprendė padaryti staigmeną! Tačiau renkant dovaną kitam arba nusprendus ją pasidovanoti sau, vertėtų atsakyti į klausimą, ką noriu patirti?

Magiška vakarienė tiks ir patiks tiems, kas:

  • mėgsta atrasti naujus maisto derinius;
  • ieško romantiškos dovanos;
  • mėgaujasi inteligentiškomis pramogomis, švelniu humoro jausmu;
  • poroms, šeimai, atėjus vienam ar su draugais.

Tragikomiška vakarienė labiausiai tinka:

  • turintiems gerą humoro jausmą ir nebijantiems pasijuokti iš savęs;
  • toleruojantiems keiksmažodžius ar „riebesnius“ pasisakymus;
  • nelinkusiems eksperimentuoti su maistu ir neįprastais deriniais;
  • norintiems padaryti pokštą artimam žmogui nepasakant, kur lankysitės.

Įspūdžiai apsilankius vakarienėje dviem

Jau nemažai kas buvo pasakyta, tačiau apibendrinant tik galiu pasakyti, kad abi vakarienės, nors ir tikrai skirtingos, tačiau tikrai įsiminė tiek man, žinančiai ko tikėtis, tiek ir kartu vykusiam draugui, kuriam šios abi vakarienės buvo staigmena. Unikali vakarienė dviem – nereali dovana, nes potyriai dvigubi: paskanauji puikaus maisto aukštus įvertinimus turinčiuose restoranuose, o kartu ir atsipalaiduoji bei įsitrauki į aplink vykstantį magišką arba komišką spektaklį.

Kiek teko girdėti, didžiausi nuogąstavimai būna dėl maisto – ar gali pramogoje dalyvauti vegetarai? Nerimauti nėra dėl ko, nes rezervuojant vietą restorane, galima rinktis standartinį arba vegetarišką meniu, o komentarų laukelyje įrašyti nemėgiamus ar netoleruojamus maisto produktus. Kitas svarbus aspektas – renginio datos. Pasinaudoti pramoga galima tik iš anksto numatytomis datomis, kurių per mėnesį paprastai būna kelios. Tiesa, vakarienės vasarą nevyksta. Renginio vietos paprastai ištirpsta akimirksniu, todėl rezervuoti staliuką vertėtų kuo anksčiau. Nesuspėjus – nuliūsti neverta, nes „Laisvalaikio Dovanos“ dovanų kuponai galioja 3 metus, tad laiko pasimėgauti unikaliomis gurmaniškomis patirtimis tikrai turėsite į valias!

Gardžios vakarienės ir nerealių įspūdžių!

Comments

comments