Dovanos pagal Zodiako ženklą: Skorpionas

Spalio 24 – lapkričio 23 dienomis gimtadienį švenčia Skorpiono Zodiako ženklo atstovai, tad šįkart kalbėsime apie tai, ką mėgsta jie. Skorpionai ypatingai mėgsta gauti dovanas (taip mėgsta, kad dažnai jas dovanoja patys sau), net jeigu tam nėra jokios progos, tačiau tai nereiškia, kad jiems tiks bet kokia dovana. Skorpionai – paslapties mėgėjai, tad kuo sumaniau supakuosite dovaną ir kuo ilgiau išlaikysite paslaptį, tuo daugiau malonumo suteiksite Skorpionui. O ką į tą sumanų įpakavimą įdėti, Jums patarsime dabar!

Anna Shaw piešinys

Anna Shaw piešinys

Skorpionus vilioja paslaptys

Vienas pagrindinių Skorpiono Zodiako ženklo atstovų bruožų yra tai, jog jie mėgsta viską, kas paslaptinga, mistiška, nežinoma, neatrasta… Todėl ypatingai pradžiuginsite Skorpioną, jei, tarkim, kažkur paslėpsite dovaną ir sukursite galvosūkį, kuris ves prie jos. Skorpionui patiks, jei gimtadienio proga nusivesite į kiną, pažiūrėti mistinį detektyvą, ar padovanosite dėlionę ar stalo žaidimą, kuris privers rimtai pasukti galvą. Galime beveik užtikrinti, jog sukaktuvininkas Skorpionas tikrai susižavės, gavęs galimybę ištrūkti iš pabėgimo kambario – sumanūs galvosūkiai, jaudinantis tikslas ir tiksintis laikas tikrai suvirpins dovanos gavėjo detektyvo gyslelę! Visai kitokia, tačiau mistiką Skorpioną ne mažiau sužavėsianti pramoga – vakarienė visiškoje tamsoje. Aklinoje tamsoje viskas kitaip: kitokie skoniai, garsai, aromatai… Paslaptinga vakarienė sukaktuvininkui paliks neišdildomų įspūdžių!

58834_r

Skorpionai mėgsta pasivaržyti

Tvirto ir ryškaus charakterio Skorpionai yra gana konkurencingos asmenybės, mėgstančios pademonstruoti savo įgūdžius, varžytis ir, žinoma, nugalėti. Nuo paprasto kortų žaidimo iki karjeros pasiekimų darbe – varžymasis (kartais net ir su pačiu savimi) ir nauji laimėjimai Skorpiono Zodiako ženklo atstovui suteiks patį didžiausią malonumą. Būtent todėl Skorpionui sukaktuvininkui bus ypač smagu, jei gimtadienio proga padovanosite jam „varžytuves“, pavyzdžiui, šaudymo pramogą: Skorpionas galės išmėginti savo taiklumą kartu su žiupsneliu adrenalino bei per kraštus besiliejančiu azartu! Jei nemanote, jog Jūsų brangiam Skorpionui patiks užsiėmimai su ginklais, galite jį pakviesti ir kitokiai dvikovai – pašėlusioms lenktynėms kartingu. Sukaktuvininkas Skorpionas tikrai susižavės idėja ne tik praleisti laiką kartu su brangiu žmogumi, tačiau ir dar kartą parodyti savo gebėjimus!

??????????????????????????????????????

b

Skorpionai – išskirtinai žavingi

Skorpiono Zodiako ženklo atstovą visuomet atskirsi minioje – jis tiesiog spinduliuoja energija, žavesiu ir pasitikėjimu savimi. Be to, šio ženklo atstovai savo vidinį spindesį labai mėgsta pabrėžti ir išskirtine, kartais šiek tiek paslaptinga išvaizda – ieškodami dovanos Skorpionui, galite visuomet orientuotis į tai. Sukaktuvininką Skorpioną tikrai nudžiuginsite, jei padovanosite skoningą papuošalą su jų Zodiaką atitinkančiu akmeniu, šiuo atveju rubinu ar granatu. Tokiu atveju dovanos gavėjas įvertins ne tik estetinę aksesuaro pusę, tačiau ir energiją, kurią dovanojate kartu. Dar viena dovana, kuri tikrai patiks Skorpiono Zodiako ženklo atstovui – asmeninių kvepalų kūrimo ritualas (ir čia mes kalbame ne vien apie Skorpiones!). Dovanos gavėjas įsitrauks į paslaptingą aromaterapijos pasaulį ir galės pasigaminti savo unikalių kvepalų, kurie tik dar labiau sustiprins jų žavesį bei pasitikėjimą savimi. Kitas mūsų pasiūlymas Skorpionui – egzotiškas SPA ritualas. Masažas, aromaterapija, sūkurinė vonia – dovanos gavėjui visa tai padės atsipalaiduoti ir bent trumpam visiškai pasinerti į savo paslaptingą ir gilų vidinį pasaulį.

57120_r

shutterstock_164493641

Jei vis dar neradote tinkamos dovanos savo brangiam Skorpionui, kviečiame rinktis iš daugiau nei 1000 kitų pasiūlymų:

Dovanos

Kviečiame apsilankyti mūsų Pinterest albume, skirtame Skorpiono Zodiako ženklui:

scorp

Comments

comments