Dovanos pagal Zodiako ženklą: Avinas

Kovo 21 d. – balandžio 20 d. gimtadienį švenčia Avinai, todėl šį kartą esame pasiruošę padėti išrinkti dovaną gimusiems būtent po šiuo Zodiako ženklu. Sunku būti neturėtų – Avinai dievina bet ką jaudinančio, spalvingo ir linksmo. Jie be galo myli dovanas ir siurprizus. Ne paslaptis, kad visi žmonės nemėgsta, kai būna pamiršti ir lieka nepasveikinti per jų šventę, tačiau Avinai to ypač nepakenčia! Tad siūlome nepamiršti savo draugų ir artimųjų ir jiems parinkti geriausiai tinkančią dovaną.

moontides-mxtodis123.blogspot.com

Moontides-mxtodis123.blogspot.com nuotr.

Avinai – sporto mėgėjai

Šio Zodiako ženklo žmonės mėgsta veiksmą ir judėjimą, jiems visada reikia veiklos bei fizinio krūvio. Avinai visada ieško būdų palaikyti savo fizinę formą, todėl jiems tiktų visos dovanos, susijusios su sportu. Bilietai į sporto varžybas ar į kokį nors sporto įvykį irgi būtų puiki dovana gimusiems po šiuo Zodiako ženklu. Avinai dievina visur būti pirmi, todėl mūsų dėka Jūs galite suteikti jiems progą pasireikšti. Mūsų siūlymas – padovanokite treniruotę „Laisvalaikio Dovanų“ Slidinėjimo akademijoje. Čia dovanos gavėjas galės ne tik pasimėgauti aktyvia pramoga, bet ir išmokti teisingų čiuožimo technikų.

slidinejimo akademija

Kita mūsų rekomendacija – savigynos kursai. Ši dovana tikrai patiks gimusiam po Avino ženklu, o be to bus ir labai praktiška. Juk žmogus ne tik turės progą pajudėti, bet ir išmoks begalę naudingų dalykų, kurie galėtų praversti sudėtingoje situacijoje. Taigi, galite būti tikri, kad su dovanomis, kurios privers Avinus bent šiek tiek pajudėti, tikrai neprašausite.

313_photo_l

Avinai – naujų hobių mėgėjai

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu mėgsta mokytis naujų dalykų ir imtis naujų hobių. Bet kuri dovana, kuri būtų susijusi su naujuoju Avino hobiu, jam puikiai tiktų. Rekomenduojame Jums smagų pasiūlymą – plaukimą vandenlente. Ši pramoga garantuos Avinams naujas emocijas bei galime pažadėti – kartą pamėginus norisi dar ir dar!

vandenlene

Čiop Čiop kulinarijos kursai tiks ir vyrams, ir moterims – kuris gi nenorėtų išmokti kulinarijos paslapčių? Mūsų pasiūlymą sudaro ne tik kulinarijos kursai, bet ir trijų patiekalų vakarienė su vynu, alumi ir kava. Kodėl šis pasiūlymas toks ypatingas? Ogi todėl, kad kursus dovanos gavėjas gali pasirinkti iš tikrai nemažo sąrašo. Indija, Italija, Meksika, Prancūzija, Uzbekistanas, Lietuva, Tailandas, Peru – rinktis tikrai yra iš ko! Nepamirškite, kad Avinai bus be galo patenkinti gavę galimybę pasinerti į naują savo hobį.

59071_photo_l

Avinai – adrenalino mėgėjai

Kaip jau minėjome anksčiau, Avinai labai myli veiksmą. Gimusieji po šiuo ženklu yra linkę būti labai impulsyvūs bei aktyvūs. Avinai yra tikri nutrūktgalviai ir beprotiškai drąsūs, tad būtent ši jų charakterio savybė ir sufleruoja, kokia dovana idealiausiai tiktų šio Zodiako ženklo žmonėms. Tiems, kurie simpatizuoja dangui ir aukščiui, siūlome dovanoti šuolį parašiutu – adrenalino žmogus tikrai gaus su kaupu!

Ferrari Lietuvoje4074_photo_l

Tiems, kuriems labiau patinka žemė, siūlome super automobilių vairavimo pramogą. Taigi, visos dovanos, kurios suteiktų Avinui adrenalino, yra puikus pasirinkimas.

 

Avinai – ugnies mėgėjai

Visi žinome, jog Zodiako ženklo Avinas stichija yra ugnis. Viskas, kas su ja susiję, yra tinkama dovana gimusiems po šiuo ženklu. Šio Zodiako ženklo atstovus žavi įvairios žvakės, žvakidės ar žibintai, tačiau mes norime pasiūlyti kai ką įdomesnio. Kodėl gi savo draugui ar artimajam nepadovanojus šokio ir žongliravimo ugnimi kursų? Juk į šį pasiūlymą įeina viskas, ką dievina gimusieji po Avino ženklu – tai ir adrenalinas, ir sportas, ir naujas hobis, ir ugnis. Taigi, drąsiai rekomenduojame!

2256_photo_l 2258_photo_l

Tikimės, kad mūsų patarimai Jums padėjo. Linkime ir toliau dovanoti įspūdžius!Be to, kviečiame apsilankyti mūsų Pinterest albume „Avinas”:

pinterest avinai

 Comments

comments