Ką Jums reiškia advento kalendorius?

Kalėdos – viena gražiausių švenčių, o jų laukimas – turbūt vienintelis laikas metuose, kai laukti yra malonu. Tikrasis Kalėdų laukimas prasideda gruodžio pirmąją, kai pradedame skaičiuoti dienas iki Kalėdų, o tai daryti mums padeda advento kalendorius.

Advento kalendoriaus gimtinė – Vokietija 

Advento kalendorius mena dar XIX amžių. Kalbama, kad pirmasis advento kalendoriaus idėją pradėjo naudoti Vokietijos parapijietis, o XX amžiuje buvo išleistas pirmasis advento kalendorius su atverčiamais lapeliais. Ši Kalėdų laukimo idėja greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Deja, antrojo pasaulinio karo metu advento kalendoriai buvo labai apriboti, leidžiami itin ribotu tiražu ir be paveikslėlių. Karui pasibaigus kalendoriai vėl prisikėlė, nuolat tobulėja ir džiugina vaikus bei suaugusius iki pat šių dienų.

 

Kalendorių įvairenybė

Skubantys advento kalendorių galite įsigyti tiesiog parduotuvėje. Spalvoti, linksmi su mažomis tirpstančio burnoje šokolado plytelėmis… O tiems, kurie nori šiam svarbiam Kalėdų laukimo akcentui skirti daugiau – atraskite tą gausybę idėjų, kaip sukurti nors ir mažą džiaugsmą kiekvieną dieną.

kalendorius-parduotuvese

Būkite išradingi. Atraskite, kas Jus, Jūsų artimuosius ar mažuosius džiugina ir paverskite Kalėdų laukimą tikra švente! Namų gamybos, su meile supakuoti, šokoladiniai saldainiai ar sausainiai pradžiugins tikrus smaližius ir mažuosius Kalėdų senelio gerbėjus. Nuoširdūs palinkėjimai – bus ne tik nuotaiką kelianti dovana šeimos nariui, bet ir bus žavinga namų dekoro detalė. O galbūt norite advento metu artimuosius nustebinti gerumu? Sukurkite advento kalendorių, kuriame kiekvieną dieną gausite po mažą darbelį, kuris sukurs gerą nuotaiką ir pradžiugins artimuosius. Svajokite! Tegul kiekviena advento diena prasideda su linksma pramoga! Sugalvokite, ką galite nuveikti kiekvieną dieną. Nuo tokių mažų pramogų kaip: kino vakaras namuose, susitikimas su seniai matytais draugais, stalo žaidimai su šeima, iki didesnių nuotykių savaitgaliais: jodinėjimas žirgais, gurmaniška vakarienė, vandens pramogos

advento-kalendorius-namuose

Viskas – svarbu

Ne tik advento kalendorius suteiks laimės ir prisiminimų Jums ir Jūsų artimiesiems. Be galo smagus ir suartinantis yra pats advento kalendoriaus gaminimas. Skirkite pusdienį ar net visą dieną naudingam laikui kartu su brangiais šeimos nariais. Besiklausydami kalėdinės muzikos, kurdami ir džiaugdamiesi nuostabiu laiku kartu gaminkite advento kalendorių! Nepamirškite mažųjų, kurie Kalėdų laukia labiausiai! Kartu kurkite šeimos jaukumą ir paverskite Kalėdas dar viena nuostabia švente šeimai, kuri suartina ir leidžia džiaugtis vienas kito šypsena!

vaikas-piesia-kalendoriu

Smagios, išradingos ir tikrai ne itin sudėtingos advento kalendoriaus idėjos Jūsų namų jaukumui mūsų PINTEREST albume:

advento-kalendorius-pinterest

Comments

comments