60-as gimtadienis: dovanų idėjos jubiliatui

Nugyventi šeši dešimtmečiai – tikrai ilgas gyvenimo etapas! Sulaukus tokio amžiaus žmogus turbūt turi viską, ko jam reikia. Tačiau vis vien juk norisi tokio ypatingo jubiliejaus proga nudžiuginti ir nustebinti. Jei ir jums kyla klausimas, kaip nustebinti mylimus vyresnio amžiaus tėvus ar kitus brangius žmones, kviečiame skaityti toliau! Atrinkome geriausius pasiūlymus, kad jų 60-as gimtadienis būtų kupinas naujų patirčių ir šypsenų!

Dovanų idėjos 60-o jubiliejaus proga

Gimtadienio dovanos JAI

Deimantai – geriausi moters draugai, ir tikrai puikiai tiktų 60-o gimtadienio proga. Bet jei ieškote, kaip nustebinti nematerialia dovana, o nepamirštamomis patirtimis, štai keletas idėjų!

SPA SAVAITGALIS

SPA teikiamos procedūros ir malonumai atgaivina ne tik kūną, bet ir mintis! Nakvynė naujoje aplinkoje, apsilankymai baseinuose ar pirtyje, procedūros taip pat puikiai suderinami ir su naujo miesto pažinimu. Padovanokite brangiems žmonėms 60-o gimtadienio proga kokybišką poilsį ir naujus atradimus gražiausiuose Lietuvos kurortuose – Druskininkuose, Birštone, Palangoje. Sunku išrinkti tinkamiausią variantą? Dovanų rinkinys suteiks galimybę išsirinkti pačiam!

MASAŽAS

Masažas – puiki dovana padedanti pamiršti nuovargį, atsipalaiduoti ir pasimėgauti ypatingu poilsiu. Be to – šią procedūrą paprasta pritaikyti ir išrinkti skirtingiems poreikiams. Atpalaiduojantys veido, viso kūno ar nugaros masažai, tradiciniai tailandietiški ar aromaterapiniai – rinktis tikrai yra iš ko! Padovanokite brangiam žmogui poilsio ir atsipalaidavimo akimirkas!

VYNO IR SŪRIO DEGUSTACIJA

Vyno ir sūrio degustacija – tai puiki dovana tikram gurmanui. Svaigūs gurmaniški skoniai, intelektuali ir draugiška aplinka užtikrins jaukią ir nepamirštamą patirtį, padės atrasti naujus skonius bei praplėsti akiratį. Ieškote kažko išskirtinesnio? Padovanokite degustaciją tamsoje! Čia uoslės ir skonio receptoriai dar labiau paaštrės!

60-as jubiliejus. Dovanos moteriai

Gimtadienio dovanos JAM

Per tokį ilgą gyvenimo etapą išbandyta ir patirta daug nuotykių. Tačiau dar tikrai yra būdų nustebinti brangų žmogų ir padaryti, kad 60-as gimtadienis būtų ypatingas.

ALAUS DEGUSTACIJA

60-as gimtadienis – puiki proga pakviesti brangų žmogų į alaus daryklą iš arčiau susipažinti su šio gėrimo gamybos procesais. Ši galimybė suteiks progą pažvelgti į alaus gamybos užkulisius: sužinoma, kokios žaliavos naudojamos alaus gamybai, apsilankoma fermentavimo, brandinimo ir išpilstymo cechuose. O vėliau laukia gurmaniškoji pramogos dalis – alaus degustavimas ir derinimas.

SKRYDIS LĖKTUVU IR PILOTAVIMAS

Ši dovana puikus pasirinkimas tikram nuotykių ieškotojui! Suteikite pažinimo džiaugsmą ir patirtį, kuri privers jaustis pakylėtam ne tik skrydžio metu. Patirties metu profesionalus pilotas supažindins su šios transporto priemonės subtilybėmis bei pačiam leis pajusti, ką reiškia būti pilotu. Padovanokite nuotykį danguje!

SUPER AUTOMOBILIAI

Sulaukus tokio garbingo amžiaus turbūt ir medis pasodintas, namas pastatytas, vaikai užauginti. Tad belieka… išbandyti tikrą žvėrį – super automobilį! Tokia dovana 60-o gimtadienio proga jubiliatui garantuos gerą dozę adrenalino ir nuotykį, kuris įstrigs atmintyje ilgam.

60-as jubiliejus. Dovanų idėjos JAM

Megztas kojines palikite nuošalyje, nors 60 nugyventų metų yra daug, dovanoti įspūdžius ir nepamirštamas akimirkas niekada nėra vėlu. Leiskitės į nuotykius kartu su brangiais žmonėmis, skirkite jiems laiko – tai neįkainojama dovana.

Comments

comments