Valentino dienos dovanos: ką nupirkti mylimam žmogui?

Pasveikinti artimus asmenis su Valentino diena visuomet norisi originaliai bei išskirtinai. Visgi, nors kai kuriems gyventojams su pernelyg didele pompastika asocijuojasi būtent Valentino diena, sveikinimas gali būti išties įvairus. Kai kurie vyrai turi tradiciją savo žmonai kasmet padovanoti gėlių, o moterys – pagaminti skanią vakarienę. Dalis porų išvyksta pasimėgauti SPA malonumais, o kiti džiaugiasi ištaikyta proga pabūti be vaikų bei ramiai praleisti dieną kartu. Kiekvienuose santykiuose vyraujantis šventimo būdas yra tinkamas ir puikus, kai tikrai atspindi poros pomėgius. Visgi, jeigu trokštate antrajai pusei nupirkti kažką itin džiugaus bei originalaus, įvairios Valentino dienos idėjos garantuotai pravers, kaip puiki kūrybiškumo paskata. Juk kiekvienais metais atsiranda vis naujų daiktų ar pramogų, apie kurias dalis žmonių dar nė nėra girdėję. Tad, ką padovanoti antrajai pusei, sveikinant su Valentino diena?

Valentino diena 2022: naujoviškų sveikinimų idėjos

Kaip jau minėjome anksčiau, nors daugeliui žmonių su itin didele pompastika siejasi būtent Valentino diena, sveikinimas, šia ypatinga proga, gali būti be galo skirtingas. Tačiau, daugelis porų dievina kokybišką laiko leidimą kartu, todėl neretai tai yra geriausias dovanos variantas paminėti meilės dieną. Valentino diena 2022 su savimi atsineša be galo skirtingų ir naujoviškų pramogų poroms visais metų laikais. Juk visai nebūtina dovanoti tik tai, ką galima nuveikti žiemos metu – tam tikras kuponas ar čekis puikiai tiks pavasariui, vasarai ar rudeniui, jog meilės akimirkų būtų kuo įmanoma daugiau. Tarp vis labiau populiarėjančių variantų, būtų galima paminėti žvaigždžių stebėjimą Molėtuose dviem, vakarienę tamsoje, jodinėjimą, magijos šou. Tad, jeigu mėgstate įvairias progas nustebinti savo antrąją pusę, greičiausiai jums be galo svarbi ir Valentino diena. Dovanos, kad ir kokios puikios šios bebūtų, visgi neturėtų tapti esmine meilės šventės dalimi – svarbiausia, nepamirškite rodomo dėmesio bei kokybiško laiko kartu.

Ką padovanoti vyrui meilės dienos proga?

Valentino dienos dovanos jam kartais gali būti išties sudėtinga užduotimi. Taip yra todėl, jog visuomenėje gausu moterims palankesnių siurprizų. Juk beveik įprasta pasidžiaugti gauta rožių puokšte ar skania saldumynų dėžute. Visgi, kai kalba pasisuka apie vyriškąją lytį – tokių įprastų dovanų yra kur kas mažiau, tad neretai tenka pasukti galvą, kaip būtų galima pradžiuginti antrąją pusę. Taigi, šioje situacijoje ir vėl gali pagelbėti įvairios Valentino dienos idėjos. Tad, ką padovanoti vyrui meilės dienos proga? Dievinantiems ekstremalius pojūčius, labiausiai patiks šuolis su virve ar parašiutu, skrydis parasparniu. Norintiems daugiau romantiškų akimirkų, puikiomis idėjomis gali virsti šokolado fondiu, nakvynė viešbutyje su SPA teikiamais malonumais, skrydis oro balionu ar vakarienė televizijos bokšte. Kai kuriuos vyriškos lyties atstovus pradžiugintų ir plaukimas jachta, tam tikrų gėrimų degustacija, mėgstamos markės automobilio išbandymas, šaudymas įvairiais ginklais. Visgi, derėtų nepamiršti, jog Valentino diena turėtų tapti proga daugiau laiko praleisti kartu, todėl geriausia dovana greičiausiai bus skirta ne vienam, o dviem asmenims. Taipogi, tam tikros idėjos tinka toli gražu ne visiems – taigi, visuomet atsižvelkite į antrosios pusės pomėgius.

Kokią dovaną išrinkti moteriai Valentino dienos proga?

Nors atrodytų, jog daugelio moterų mėgstamiausia šventė yra būtent Valentino diena, dovanos tikrai nėra esminis aspektas, dėl kurių dailiosios lyties atstovės sureikšmina šią progą. Kokybiškas laiko leidimas kartu bei didžiulis dėmesys priverčia moteris laukti dar vieno momento savo meilei pademonstruoti. Tad, kokios yra geriausios Valentino dienos dovanos jai? Kadangi dailiosios lyties atstovėms meilės diena neretai asocijuojasi su buvimu kartu, tikėtina, jog labiausiai džiuginančios dovanos galėtų būti susiję būtent su šiuo aspektu. Skani vakarienė patinkančiame restorane, nakvynė mėgstamame viešbutyje, porų masažas ar apsilankymas teatro pasirodyme galėtų būti puikiais pasirinkimais atsižvelgiant į tai, ką mėgsta būtent Jūsų dama. Visgi, jeigu norite šią palepinti laiku su savimi pačia, antrajai pusei patikti gali ir kokios nors pamokos, kursai, tam tikros parduotuvės čekis. Žinoma, niekuomet neužmirškite ir įprastų, moterų dievinamų siurprizų – puokštės gėlių, butelio vyno ar skanių šokoladinių saldainių, o Valentino diena šiems įteikti yra dar geresnė proga. Pastarieji taps puikiu priedu prie džiuginančio dovanų kupono, skirto papramogauti ar įsigyti ką nors gražaus.

Valentino dienos atvirukai

Su meilės diena norite pasveikinti ne tik antąją pusę, bet ir kitus mylimus žmones? Nusiųskite jiems virtualų Valentino dienos atviruką. Išsirinkite gražiausią.

Comments

comments