Valentino diena: nustebinkite savo partnerį!

Artėja dar viena ypatinga žiemos šventė – Valentino diena. Dabar kaip niekad anksčiau mūsų gyvenime reikia meilės, šilumos ir priminimo brangiesiems, kaip jie mums rūpi. Valentino dieną kviečiame stebinti savo mylimuosius ar draugus netikėtomis dovanomis, mielais siurprizais ar atvirukais. Būtent meilė yra ta varomoji jėga, kurios mums visiems reikia šiuo sudėtingu laikotarpiu. 

Ieškote idėjų ir įkvėpimo, kaip nustebinti savo partnerį Meilės dienos proga ir išrinkti tobulą dovaną? Dalinamės aštuoniomis idėjomis, kaip tai padaryti! Galite rinktis vieną, ar suderinti kelias, dovanos tinkamos leidžiant laiką namuose bei turint mažą biudžetą, tad tikrai atrasite sau geriausiai tinkantį variantą!

Valentino dienos idėjų TOP 8

1. Valentino dienos pusryčiai

Šiais metais Meilės dieną švęsime sekmadienį, tad tai puiki proga leisti savo partneriui ilgiau pamiegoti ir paruošti jam gardžius pusryčius. Blynai, sumuštiniai, omletas, švieži vaisiai ar įdaryti kruasanai – paruošk savo mylimam žmogui tai, ką jis mėgsta labiausiai! Pusryčių vakarėlį galite surengti ir su draugais! Pasigaminkite ar užsisakykite mėgstamiausius patiekalus, pasijunkite vaizdo skambutį ir paminėkite šią dieną kartu.

2. Jogos pamokos

Norintiems Valentino dieną praleisti aktyviai, įgyti naujų įgūdžių ar išbandyti ką nors naujo, siūlome jogos pamokas! Pradedantiesiems puikiai tiks „Vinyasa Flow Yoga“, kurią išbandyti galėsite ir nuotoliniu būdu. Šie jogos pratimai gana aktyvūs, tad puikiai tiks tiems, kurie mėgsta leisti laisvalaikį aktyviai.

3. Mieli rašteliai

Ši idėja puikiai tiks tiems, kurių biudžetas ribotas, tačiau ieško būdų kaip mielomis smulkmenomis nustebinti mylimąjį! Jums reikės tik lipnių lapelių ir rašiklio. Ant lapelių surašykite bendrus prisiminimus, priežastis, kodėl mylite tą žmogų ar esate dėkingi. Raštelius palikite netikėčiausiose vietose – ant vonios veidrodžio, šaldytuvo durų, kompiuterio, lauko ar automobilio durelių.

4. Pasimatymas

Nors karantino sąlygos ir neleidžia pakviesti mylimo žmogaus į pasimatymą mieste, jį surengti galite namuose! Drauge patirkite skonių kelionę ir išbandykite indiškus „Sue’s Indian Raja“  patiekalus. Mėgstančius turiningą laisvalaikį kviečiame įsigyti „Hobbyshop“ dovanų čekį ir išbandyti unikalius stalo žaidimus. Magišką pasimatymo vakarą užtikrins magijos triukų mokymų rinkinys „Aš ne burtininkas, bet“ – nuostabos kupinos ir linksmos akimirkos garantuotos! 

5. SPA namuose

Atsipalaiduokite ir pasilepinkite kartu su partneriu! Putų vonia, masažai, veido kaukės ar aromaterpija – puikus būdas pailsėti. Pasirūpinkite ramia muzika, žvakėmis, minkštais chalatais ir užkandžiais – sūriais, vynuogėmis, trapučiais ir lengvomis užtepėlėmis.

6. Meilės laiškas

Šiais laikais esame pripratę bendrauti žinutėmis, romantiški meilės laiškai liko tik filmuose. Nustebinkite mylimąjį tokia nieko nekainuojančia, tačiau tikrai stebinančia dovana ir ranka parašykite laišką. Tokios Valentino dienos dovanos jūsų partneris tikrai nesitikės!

7. Filmų vakaras

Prisiminkite vaikystę ir iš gausybės antklodžių, pagalvėlių, priešais televizoriaus ekraną pastatykite fortą! Siekiant dar daugiau jaukumo siūlome viską papuošti lemputėmis. O tuomet lieka patogiai įsitaisyti su mylimu žmogumi ir mėgautis mėgstamais filmais bei spragėsiais.

8. Vakarienė žvakių šviesoje

Paserviruokite stalą, papuoškite viską žvakėmis ir mėgaukitės gardžia, kartu pagaminta vakariene. Sukate galvą, kokį patiekalą gaminti? Turime išeitį! Vakarienės prenumerata leis pasimėgauti nekasdieniškais receptais gaminant kartu. Be didelio vargo galėsite džiaugtis gardžia, jaukia vakariene ne vieną kartą.

Neradote tinkamos idėjos? Tai dar ne viskas! Daugiau nei 600 dovanų idėjų Meilės dienos proga rasite ČIA. Be to, pirkti internetu saugu ir greita – įsigyta dovana jūsų elektroninį paštą pasiekia akimirksniu. Dalinkimės meile ir įspūdžiais su brangiausiais žmonėmis!

Comments

comments