Tobulas SPA prasideda nuo Jūsų!

Ruduo – metų laikas, kuomet suprantame, jog šiltasis sezonas jau baigėsi, o darganotas oras neleidžia maloniai džiaugtis visomis lauko pramogomis. Bet blogos emocijos tuoj pat išgaruos, kai apsupti raminančios muzikos ir malonių kvapų mėgausitės SPA malonumais!

 

Kad Jūsų SPA procedūros būtų pačios geriausios, reikia ne tik profesionalaus masažo meistro ir nuostabios atmosferos. Prieš SPA turite patys paruošti tiek kūną, tiek mintis ir tik tuomet Jūsų laikas, praleistas masažo ir SPA namuose, bus kokybiškas ir malonus. „Laisvalaikio Dovanų“ ekspertai pasidalins 5 patarimais, kurie padės pasiruošti tobulai SPA procedūrai!

 

Lengvumas ir gera savijauta

Taip, po SPA procedūros turite pasijusti lengvesni, pailsėję ir atgavę jėgas. Kad poveikis būtų ryškesnis, pradėkite ruoštis anksčiau. SPA terapijos dieną nekimškite pilvo sunkiu maistu ir nepersivalgykite. Jei procedūrų metu jausitės apsunkę – negalėsite atsipalaiduoti. Taip pat, labai svarbu valyti organizmą ir gerti daug skysčių.

 

Jauskitės gaiviai ir maloniai

Kad jaustumėtės gaiviai, maloniai ir patogiai – prieš SPA procedūras nusiprauskite šiltame duše. Tai ne tik estetika. Jūsų kūno raumenys sušils ir bus pasiruošę masažui. Tai labai svarbu, jei norite, kad masažas dar labiau atpalaiduotų raumenis. Taip pat, jei dažnai nešiojate sunkius daiktus ir apkraunate pečius – pramankštinkite raumenis – tai padės sušildyti raumenis ir paruošti kūną masažui.

 

SPA procedura

 

Malonu, kai nėra netikėtumų

Planuodami apsilankymą SPA centre susipažinkite su būsima procedūra ar SPA kompleksu. Žinokite, ko reikia tikėtis, o jei kas neaišku – būtinai išsiaiškinkite dar prieš procedūrą. Jei į SPA keliaujate primą kartą, turbūt kils tokių klausimų: „ar reikia atsinešti rankšluostį?“, „ar po procedūros turėsiu galimybę nusiprausti?“, „procedūrą atliks vyras ar moteris?“ ir panašiai. Sužinokite visas rūpimas detales ir Jūsų SPA malonumai bus tokie, kokių ir tikėsitės.

 

Planuokite laiką

Vienas svarbiausių dalykų planuojant SPA poilsį – laikas. Susidėliokite dienotvarkę taip, kad  į SPA centrą atvyktumėte neskubėdami ir bent 15 minučių anksčiau. Jei atvykę į SPA centrą skubėsite, jausite stresą, būsite sudirgę – net ir profesionalus SPA meistras užtruks ilgai, kol padės jums atsipalaiduoti ir mėgautis procedūra.

 

SPA procedura

 

Kontaktas – svarbus visada

Nesvarbu, ar į SPA procedūrą keliaujate primą kartą, ar esate dažnas SPA centro lankytojas – masažo metu nebijokite sakyti, jei procedūra atliekama itin grubiai, skausmingai ar kaip tik per daug švelniai. SPA meistro tikslas yra visuomet atsižvelgti į kliento specifinius poreikius ir atlikti procedūrą taip, kad SPA centro lankytojas jaustųsi patenkintas ir atsipalaidavęs.

 

SPA procedūra – investicija į Jūsų kūną. Jūs atsigaunate, kūnas atjaunėja, o raumenys atsipalaiduoja. Jei būsite nepasiruošę SPA, galite nepajusti tikrojo džiaugsmo ir pasitenkinimo, kurį suteikia švelnūs prisilietimai, malonūs kvapai ir ramybe dvelkianti atmosfera.

 

SPA procedura

Comments

comments