Super automobiliai grįžta! Išbandykite galinguosius „Ferrari“ ir „Lamborghini“

Jau šią vasarą sugrįžta populiarieji super automobilių vairavimo renginiai – pažadame, bus daug greičio ir garsių variklio ūžimų! Jei kažkada pasvajojote, ką reiškia sėdėti už super automobilio vairo – metas pasinaudoti šia proga ir praktiškai suprasti, koks jausmas vairuoti tokį ratuotą žvėrį. Tad segamės saugos diržus, stipriai sugriebiame vairą ir susitinkame lenktynių trasoje su raudonu „Ferrari“ ar juodu „Lamborghini“!

Net jei ir nevairuojate patys, ši pramoga pasiekiama ir jums (o gal tiesiog norite sėdėti ir mėgautis patirtimi)! Be to, kelialapis šiai pramogai – puiki dovana kiekvienam šių super automobilių gerbėjui. Tad kuo gi šie automobiliai tokie ypatingi? Skaičiai kalba patys už save! „Ferrari F430“ turi 483 arklio galias, o štai „Lamborghini Gallardo“ jų turi net 570. 

Itališkas sportinis automobilis „Ferrari“ – tai tikras stiliaus įsikūnijimas, savo dizainu traukiantis visų akis. Pirmasis toks automobilis buvo pagamintas dar 1947 m., o jo kūrėjas – Enzo Ferrari. Šis prabangus automobilių prekės ženklas garsėja juodo žirgo logotipu ir aptakiu, ergonomišku dizainu. 

„Lamborghini“ taip pat  Italijos sportinių automobilių prekės ženklas. Ferruccio Lamborghini įkūrė automobilių markę 1963 m. Nors iš pradžių „Lamborghini“ gamino tik traktorius, pasakojama, kad Ferruccio Lamborghini pats turėjo „Ferrari“, tačiau jam nepatiko jo savybės. Istorijose atskleidžiama, kad Ferrucio dėl automobilio prastų savybių skundėsi ir pačiam Enzo Ferrari. Enzo atsakė Ferruccio, kad gedimas buvo ne automobilyje. „Problema ta, kad jūs nežinote, kaip vairuoti„ Ferrari “. „Lamborghini“, galbūt ir sugebėsite vairuoti traktorių, bet niekada negalėsite tinkamai valdyti „Ferrari“. “, – sakė Enzo. Šis komentaras ir paskatino Lamborghini sukurti savo super automobilį ir padaryti jį  dar geresnį nei konkurento.

Ferruccio Lamborghini labai patiko bulių kautynės, todėl „Lamborghini“ logotipe yra ir jautis. Kai kurie „Lamborghini“ modeliai taip pat pavadinti garsių kovinių bulių vardais. Juk „Lamborghini“ super automobiliai iš prigimties yra galingi tarsi jautis.

Norėtumėte patys išbandyti ir palyginti abu automobilius? Kviečiame rinktis pasiūlymą, kuriuo pasinaudojus, galėsite sėsti už abiejų šių super automobilių vairo ir nuspręsti, kuris vis gi yra geresnis. 

Comments

comments