Pramogų čempionatas: vairavimo pramogos

Skrydis oro balionu tapo mylimiausia dangaus pramoga, o mes nieko nelaukiame ir skubame išrinkti geriausią vairavimo pramogą! Kol dar galime pasidžiaugti vasariškais orais – pats metas apžvelgti azartiškiausias vairavimo pramogas! O ar spėjote nors vieną iš jų išmėginti? Nedelsk ir balsuok už savo TOP pramogą.

  1. Skriek Ferrari ar Lamborghini kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Prabangūs automobiliai glosto savimeilę? Spaudžiant akseleratoriaus pedalą širdis virpa vis sparčiau ir sparčiau? Tai tikriausiai jau spėjai išmėginti legendinius, sportinius automobilius Ferrari ar Lamborghini. Su šiais žvėrimis gali laisvai skrieti tikroje lenktynių trasoje. O tai puikus adrenalino užtaisas visiems greičio mėgėjams! Jeigu ir tau ši pramoga buvo geriausias aštrių pomėgių patenkinimas, tai balsuok už šią VIP pramogą!
  2. Važiuok formule kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Formulės 1 fanų gerai žinomas, vienintelis toks Lietuvoje –  formulės bolidas, kurį į Lietuvą atgabeno pats Darius Jonušis. Dabar šis bolidas yra modifikuotas bei pritaikytas kartu važiuoti ir keleiviui. Tai – išskirtinė galimybė, kartu su profesionaliu formulės vairuotoju patirti, ką reiškia skrieti trasoje su galingąja formule! Ar ir Tau, tai buvo svajonės išsipildymas?
  3. „EasyDrift“ pamoka. Specialioji „EasyDrift“ sistema leidžia lengvai pajusti, ką reiškia slysti šonu. Važiuojant trasa, automobilis slysta taip, jog vairuotojas važiuotų ant ledo su vasarinėmis padangomis. Profesionalūs instruktoriai laiku ir vietoje duoda patarimus, kaip išlaviruoti automobilį pavojingose situacijose. Taigi, tai ne tik puiki pramoga, bet ir naudinga patirtis realiame gyvenime. Pritariate? Tuomet atiduokite savo balsą už „EasyDrift“!
  4. Pasivažinėjimas kartingu Vilniuje „Plytinės“ kartodrome. Jeigu Jūs su draugu ar antrąją pusę esate ekstremalaus greičio fanatikai, tai neabejotinai jau spėjote išmėginti profesionaliai įrengta „Plytinės“ kartodromo trasą. Šioje trasoje, galite išmėginti kartingų galingumą bei pademonstruoti savo įgūdžius skriejant kelyje su daugybę staigių posūkių ir kliūčių. Šis pasivažinėjimas gerokai pakylėjo adrenalino kiekį kraujyje bei paliko neišblėstančius įspūdžius? Tuomet balsuokite už pasivažinėjimą kartingu!
  5. Pasivažinėjimas keturračiu „Motolaisvalaikio“ trasoje. Mėgstate ekstremalius pasivažinėjimus gryname ore? Tai galbūt teko skrieti „Motolaisvalaikio“ trasoje? Keturračio variklio riaumojimas, nepaprastas greitis, aštrūs pojūčiai, įvairios kliūtis – visa tai Jūsų laukia Trakuose! Pavyko pajusti adrenalino antplūdį ir bent kelioms akimirkoms atsiplėšti nuo žemės paviršiaus? Balsuok už šią pašėlusią pramogą!
  6. Ekstremalus tankisto išbandymas. Ne vienas nuo mažens svajoja tapti tikru karo didvyriu, todėl lažinamės, jog šios svajonės turėtojai jau spėjo pajusti ekstremalų tankisto išbandymą! Vilniuje, dėka tankadromo „tanks.lt“, šarvuočiu FV432 galite ne tik pats pasivažinėti, bet ir kartu pavėžinti net tris savo draugus! Puiki instruktorių komandą apmokys Jus įvairių subtilybių, o tada savo kailiu galėsite pajusti ką reiškią vairuoti patį tikriausiąjį karinį tanką! Sugebėjote priimti šį iššūkį bei išpildyti savo vaikystės svajonę? Palaikyk šią pramogą!
  7. „Driftink“ pats su instruktoriumi. Ar turime drąsuolių, kurie pasiryžo pajusti 300 AG, vairuodami trasos žvėrį – „drifto“ bolidą „Nissan S13“? Svylančios padangos, greitis ir galia – nepakartojamas adrenalino atplūdis suvaldžius trasos žvėrį. Jei ir Jūs manote, kad ši pramoga verta nugalėtojo titulo – balsuokite už pasivažinėjimą „drifto“ bolidu.
  8. Pasivažinėjimas Segway dviem. Mėgstantiems ramius, jaukius vakarus bei įvairias naujoves, tikriausiai jau teko išmėginti pasivažinėjimą netradicinę transporto priemone – Segway. Ši priemonė nereikalauja jokių specifinių gebėjimų, užtenka vos trumpo instruktažo ir Jūs jau galite leistis į nuotaikingą kelionę kartu su savo kompanionu! Patiko? Palaikyk „Segway“ pramogų čempionate.

Štai ir visos šios savaitės pramogos. Kuri iš jų puikuosis mūsų nugalėtojų sąraše – nuspręsite Jūs! Taip pat nepamirškite sugrįžti ir balsuoti už kitų kategorijų pramogas – išrinkime pramogą numeris 1!

Comments

comments