Pramogos, kurios patiks visai šeimai

Laikas, praleistas su šeima, yra labai svarbus. Tiek mažieji, tiek tėveliai mokosi, auga ir susipažįsta su naujais potyriais. Bet kai jau visi kaimai ir sodai aplankyti, prie ežerų bei jūrų pabūta kyla klausimas – ką veikti? Kaip leisti laisvalaikį, kad jis būtų ne tik smagus, bet ir naudingas? Padovanokite šeimai šypsenas ir turiningą laiką, praleistą kartu su „Laisvalaikio Dovanos“ pramogomis!

ka dovanoti seimai

Aktyviai praleista diena

 

Jei šeimynėlė mėgsta nuotykius, o vaikai, atrodo, niekad nepavargsta – išmėginkite nuotykių parkus. Aktyvūs išbandymai, greitis ir nauji potyriai… Leiskitės į pramogas „Tony Resort“ nuotykių parke! Čia galėsite karstytis medžių viršūnėse, o drąsiausi galės išmėginti ekstremalųjį „Tarzano šuolį“! Jei Jūsų mažieji domisi archeologija ir jau išnykusiais gyvūnais, supažindinkite juos su dinozaurais! „Dino pramogų parke“ galėsite iš arti pamatyti kaip atrodo senai išnykę gyvūnai, o atrakcionų parke net nepastebėsite, kaip greitai praskrieja visa diena. O gal norite skirtingų pramogų? Išmėginkite „Tarzanijos nuotykių parką“! Čia galėsite ne tik pasikarstyti medžių viršūnėse, pajusti laisvą kritimą, bet ir išmėginti jodinėjimą žirgais ar smagiai pasivažinėti kartingais. Geros emocijos ir pavargę bet labai laimingi veidai vakare – garantuoti!

pramogu parkai seimai

Malonumai visiems kartu

 

Jei norite poilsiauti, bet oras už lango nedžiugina arba mėgstate ramų ir atpalaiduojantį poilsį – keliaukite į nuostabius Lietuvos kurortus, kurie lepina ne tik gražiais vaizdais, bet ir rūpestingais viešbučiais bei SPA centrais. Poilsis ir SPA malonumai – tai ne tik tobulas laikas suaugusiems, bet ir vandens bei lauko pramogos vaikams. Atgaukite jėgas masažuose ir mankštose, o vėliau pasilepinkite vandens pramogomis. Skanus maistas, smagus laikas ir svarbiausia – nerūpestingas ir malonus poilsis visai šeimai!

SPA pramogos visai seimai

Va čia tai smagūs nuotykiai!

 

Kuomet šeimoje atrodo jau viskas išbandyta, o vis ieškote, ką čia įdomaus ir nekasdieniško išmėginti – leiskitės į atradimų kelionę.  Jei planuojate žiemos slidinėjimo kelionę, bet ant slidžių šeima dar nesijaučia tvirtai arba keliauti į tolimą kelionę neturite galimybės, viską galite rasti čia pat! Vilniuje įsikūrusi „Slidinėjimo Akademija“ padės ne tik išmokti čiuožti, bet ir įdomiai praleisti laiką visai šeimai! Lipsite ant tikrų slidžių ar ilgalentės ir su instruktorių pagalba čiuošite ant specialių takų, kurių aukštis bei slydimo greitis reguliuojasi. Ši pramoga ne tik įdomi, bet ir suartina šeimą.

slidinejimo akademija Vilniuje

Na, o jei slidės ir žiemos sportas jums ne prie širdies, siūlome pramogą, kuri patiks visiems. Tai – apsilankymas „Vichy“ vandens parke! Čia bus smagu tiek mažiems, tiek dideliems. Baseinai, pirtys, speciali vaikų erdvė, kavinė ir gausybė nusileidimo takelių – viskas sukurta taip, jog garantuotų smagų laiką vaikams ir jų tėveliams. O tikriesiems tropinio karščio ir vandens pramogų mėgėjams puikiai tiks „Vichy“ vandens parko šeimos abonementas! Tuomet lepintis šiluma ir smagiomis pramogomis, kai už lango dar šalta ir niūru, galėsite nuolatos. Aktyvus, linksmas ir smagus laikas vandens pramogų parke! Kas gali būti geriau?

Svarbiausia šeimai – tyrinėti ir ieškoti to, kas kiekvieną šeimos narį padaro laimingą ir leidžia atsiskleisti! Skirkite laiko būti kartu! Žaiskite, atraskite, bendraukite ir stiprinkite ryšį. Juk šeima – svarbiausia ir geriausia komanda pasaulyje!

Comments

comments