5 populiariausios pasaulio vietos pasipiršti

Sužadėtuvių diena porai dažnai būna viena įsimintiniausių gyvenime, tad kai kurie vyrai verčiasi per galvą, stengdamiesi sugalvoti patį išradingiausią būdą ir atrasti netikėčiausią vietą pasipiršti savo gyvenimo moteriai. Kiti seka jau išmintais takais ir savo piršlyboms renkasi tai, kas patikrinta daugybės įsimylėjėlių iš visų žemės kampelių – šįkart Jums pristatome populiariausias piršlybų vietas pasaulyje.

valentino dienos dovanos

1. Disneilendas

Kai mergina jau nuo mažens svajoja apie princą ant balto žirgo ir karališką gyvenimą pilyje, kokia gali būti tinkamesnė vieta jai pasipiršti, nei pasakiškas Disneilendas? „Laimingiausia vieta žemėje“ save tituluojančiame pramogų parkų tinkle ištarta nesuskaičiuojama galybė „Taip“. Be to, Disneilendas siūlo ir vestuvių planavimo paslaugas – galite iškelti savo teminę šventę su mėgstamiausiais Disnėjaus filmų herojais pilyje arba kitoje pasirinktoje vietoje, kuri bus dekoruota pagal kiekvienos poros pasakiškus norus.

Smallworldvacations.com nuotr.

Smallworldvacations.com nuotr.

2. Londonas

Nors Londonas nėra laikomas pačiu romantiškiausiu miestu pasaulyje ar Europoje, tačiau kelios vietos jame pasižymi ypač dideliu ant vieno kelio priklaupusių vyriškių „tankiu“. Pirmasis – legendinis apžvalgos ratas „Londono akis“, o antrasis – naujas turistų traukos centras ir miesto apžvalgos vieta „The Shard“ dangoraižis. Skaičiuojama, jog vien „Londono akyje“ yra įvykę per 5 tūkstančius piršlybų ir daugiau nei pusė tūkstančio vedybų. Ko gero, panašų efektą būtų galima išgauti ir pakilus į Vilniaus televizijos bokštą, tik be aplinkui susispietusių šimtų turistų.

61632_r

3. Jamaika

Nesunku suprasti, kodėl įsimylėjėliams taip patinka Jamaika – tai viena iš tų salų, kurios atrodo tarsi iš paveikslėlio: žydras dangus ir dar žydresnis vandenynas, baltas smėlis ir palmių pavėsis… Čia gausu ir kitų gamtos grožybių, oras puikus, o be to, salos infrastruktūra ir paslaugų sektorius yra puikiausiai pritaikyti romantiškoms porų atostogoms. Pasipiršti būtent čia traukia ir dar vienas faktas – vedybų paraiškos pateikimas ir įteisinimas trunka vos parą (palyginimui, Lietuvoje jis gali trukti iki mėnesio), tad, jeigu esate tikri, jog mylimoji ištars lemtingąjį „Taip“, čia galite pasipiršti, susituokti ir praleisti medaus mėnesį – trys zuikiai vienu šūviu!

Yourtripideas.com nuotr.

Yourtripideas.com nuotr.

4. Paryžius

Kas gali būti akivaizdžiau? Juk Paryžius visame pasaulyje žinomas Meilės miesto vardu. Kasmet šalia Eifelio bokšto susižieduoja po kelis šimtus porų ir tai nėra keista – ikoniškasis Eifelis gali pasirodyti geriausia vieta išreikšti savo jausmus, kai kurios merginos apie tai net svajoja. Ir vis dėlto, šalia Eifelio bokšto neišvengsite minios besifotografuojančių turistų ir gausybės prekeivių, o gal ir kitų besiperšančiųjų. Jei ieškote privatesnio kampelio, Paryžiuje, nors ir visuomet skendinčiame turistų srautuose, gausu ir kitų žavingų vietų ir vietelių, kuriose galima ramiai ištarti tą lemtingąjį klausimą (o gal fone vis dėlto matysis ir Eifelio bokšto viršūnė…).

Entouraaj.com nuotr.

Entouraaj.com nuotr.

5. Las Vegasas

Kas nutinka Vegase, lieka Vegase!.. ne visada. Las Vegasas yra vadinamas pasaulio vedybų sostine, ir ne veltui – čia gali vakarą pradėti vienišas, o ryte prabusti jau susituokęs (tam tikrai nepamaišo miesto įvaizdis, laisvai besiliejantis alkoholis bei visą parą dirbančios koplytėlės, kuriose už 60 JAV dolerių bet kokia pora bus sutuokta „čia ir dabar“). Netgi seniai planuotoms vedyboms prabanga ir neonu spindintis miestas ir šiek tiek pašėlusi jo atmosfera suteiks nuotykio prieskonį, o jei apskritai nenorite planuoti vestuvių ir manote, jog Jūsų antroji pusė bus tokia pat spontaniška, pasipirškite Las Vegase ir iš karto skubėkite prie altoriaus. Vedybų industrija Vegase yra antra pagal pelningumą (atsilieka tik azartiniams lošimams) – vidutiniškai čia kasdien susituokia daugiau nei 300 porų.

Lasvegas-hotel-deals.com nuotr.

Lasvegas-hotel-deals.com nuotr.

Ieškote romantikos arčiau namų? Valentino dienos proga mylimam žmogui dovanokite gražiausius įspūdžius kartu:

Valentino dienos dovanos

 

Comments

comments