5 beprotiški būdai pasipiršti

Kaip pasipiršti? Šis klausimas, ko gero, kankina ne vieną savo gyvenimo meilę radusį vyrą (juk šio žingsnio dažniausiai tikimasi būtent iš jų). Kukliai ar prabangiai, viešai ar tik dviese, romantiškai ar ekstremaliai? Pristatome Jums penkias istorijas, kai vyrams tikrai nepritrūko vaizduotės pasipiršti taip įspūdingai, jog apie tai kalbėtų visas pasaulis.

Valentino diena

Nesvarumo būsenoje

27-ąjį gimtadienį Graciela su savo vaikinu šventė ypač ekstremaliai – jie išbandė unikalią pramogą „Zero G“, kurios metu patiriama mikrogravitacijos būsena. Tarp 24 ir 35 tūkstančių pėdų (apie 7,2 ir 10,7 km) virš žemės svyruojančiame lėktuve keleivių kūnai tampa tarsi nepavaldūs žemės traukai. Tačiau netikėti pojūčiai – ne vienintelė staigmena, kuri laukė sukaktuvininkės: jos vaikinas pasipiršo jiems sklendžiant ore. Jis teigė, jog šiek tiek nerimavo, kad žiedas nenuskristų savais keliais, tačiau viskas įvyko sklandžiai ir Graciela pasakė „Taip“!

Top100expo.com nuotr.

Top100expo.com nuotr.

Degančios piršlybos

Būsimasis jaunikis Todd savo piršlybas nusprendė paįvairinti specialiaisiais efektais. Su draugo profesionalaus kaskadininko pagalba, jis suplanavo tiesiogine prasme ugningą liepos 4-osios (JAV nepriklausomybės diena) šou savo šeimai, bičiuliams ir, žinoma, būsimai žmonai. Dėvėdamas liepsnai atsparų kostiumą, jis tapo gyvu fakelu, perbėgo trampliną ir nušoko žemyn – į baseiną, kur sėkmingai užgeso. Išplaukęs jis pasileido prie susijaudinusios ir susižavėjusios savo merginos, priklaupė ant vieno kelio, ištraukė žiedą ir jai pasipiršo. Po tokio pasirodymo ji tiesiog negalėjo nesutikti!

Stuntacademy.eu nuotr.

Stuntacademy.eu nuotr.

Prieš šokant iš lėktuvo

Šuolis parašiutu – viena ekstremaliausių pramogų pasaulyje, tačiau Mateo nusprendė šiai ypatingai patirčiai suteikti dar daugiau jaudulio – vaikinas sumanė pasipiršti savo merginai, skrendant 6 km virš žemės, prieš pat šokant iš lėktuvo. Sunku įsivaizduoti, kiek daug emocijų patyrė naujieji sužadėtiniai – plojimai šiam vaikinui, kuris sugebėjo savo piršlybas paversti tikrai nepamirštamomis!

Hobbiesforcouples.com nuotr.

Hobbiesforcouples.com nuotr.

Tarp teatro ir realybės

Norite įspūdingai pasipiršti teatro mėgėjai? Ukrainietis Genadij gali pasiūlyti būdą, kuris pranoks bet kokius lūkesčius. Įsimylėjęs vaikinas sumokėjo 10 tūkstančių svarų visai teatro trupei ir užsakė spektaklį, kuriame pagrindinę rolę atliko jis pats (žinoma, prieš tai jis pasirūpino, kad jo mergina turėtų bilietus į šį spektaklį). Ant scenos jis buvo su kauke, ir, kai pagal scenarijų turėjo prisipažinti meilėje pagrindinei aktorei, atskleidė savo veidą, atsisuko į salėje sėdinčią savo merginą ir pasakė: „Ne, moteris, kurią aš myliu, yra vardu Viktorija, ir ji sėdi šeštoje eilėje. Ar tekėsi už manęs, Viktorija?“ Žinoma, jog ji sutiko – tokiam romantikui tiesiog neįmanoma atsakyti!

Vqronline.org nuotr.

Vqronline.org nuotr.

(Ne)laimingas atsitikimas?

Vakarėlis ant stogo, vaikinas peršasi merginai, iš jo rankų išsprūsta dėžutė su žiedu ir jis, gaudydamas dėžutę, krenta žemyn. Įdomu, kas įvyko toliau? Pažiūrėkite patys:

 

 

Ieškote, kaip Valentino dienos proga nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją? Rinkitės nepamirštamus įspūdžius dviese:

Valentino dienos dovanos

 

Comments

comments