Moters dienos dovanos

Kovo 8-oji arba Tarptautinė moters diena jau visai ant nosies! Tulpės ir saldainiai – puiku, tačiau tiems, kurie nori savo mylimas moteris palepinti kuo nors ypatingu ir stebinančiu, siūlome jas pradžiuginti dovanomis, padėsiančiomis atsipalaiduoti ir atskleisti natūralų žavesį. Moters dienos proga savo mylimosioms dovanokite grožio akimirkas ir malonias moteriškas valandėles!

shutterstock_176098835

Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu „Nepriekaištingos rankos“

Kiekvienai savo išvaizda besirūpinančiai moteriai labai svarbu, jog jos rankos būtų tvarkingos ir prižiūrėtos. Nustebtumėte, kiek pasitikėjimo savimi ir moteriškumo dailiosios lyties atstovei suteikia gražūs nagai! Būtent todėl siūlome Moters dienos proga sau svarbią moterį pradžiuginti galimybe pasinaudoti profesionaliomis manikiūro paslaugomis. Po masažo kvapniomis, natūraliomis priemonėmis, Jos rankų oda taps minkšta ir švelni, o ilgalaikis lakavimas džiugins nepriekaištingu rezultatu ne vieną savaitę!

iStock_000016773943Medium

SPA programa „Rytietiška magija“

Nuo darbų ir streso pavargusią mylimą moterį pradžiuginkite galimybe pasilepinti SPA procedūromis. Ilgametes tradicijas turintys kinietiški SPA metodai padės ne tik pailsėti bei atgauti jėgas, tačiau ir susigrąžinti sielos harmoniją bei išsilaisvinti nuo blogų minčių. SPA programą „Rytietiška magija“ sudaro viso kūno šveitimas su švytinčia negyvosios jūros druska ir viso kūno atpalaiduojantis masažas su šiltais aliejais – šios procedūros atpalaiduos raumenis ir suteiks odai švelnumo. Prieš paliekant mažą ramybės oazę, Jūsų mylimos moters lauks poilsis su egzotinės arbatos puodeliu. Po tokių karališkų malonumų, Jūsų dama spinduliuos nauja energija ir grožiu!

iStock_000006642747Small

Stiklo papuošalų kūrimo pamoka

Jei Jūsų brangi moteris džiaugsmą ir ramybę atranda kūryboje, tuomet puiki dovana jai bus stiklo papuošalų kūrimo pamoka. Pamokos metu Ji susipažins su įdomia ir daug kruopštumo reikalaujančia stiklo dekoravimo technika, o po to, pasitelkusi savo vaizduotę, galės sau pasigaminti originalius, dailius, spalvingus stiklo papuošalus, tobulai atitinkančius savo skonį ir poreikius. Jūsų mylima moteris ne tik išmoks ir sužinos daug naujo – savo darbo rezultatu ji galės džiaugtis nors ir kiekvieną dieną!

960_r

Kangalo žuvelių SPA ir rankų masažas su sojų vaško žvakėmis

Moterims labai svarbus ne tik rankų, tačiau ir pėdų grožis. Egzotiška Kangalo žuvelių procedūra bus ne tik naudinga sveikatai, bet ir tiesiog smagi bei netikėta patirtis. Žuvelės šalina „negyvos“ odos ląsteles ir taip atlieka natūralų pėdų pilingą, be to, atliekamas atpalaiduojantis mikro masažas, kurio metu nuo malonių pojūčių Jūsų mylimajai išsiskirs laimės hormonas endorfinas! Kol žuvelės atlikinės savo darbą, jai natūraliomis priemonėmis bus atliekamas rankų masažas. Tai bus puiki dovana kiekvienai moteriai, besirūpinančiai savo oda ir mėgstančiai natūralias bei ekologiškas procedūras.

??????????????????

Purškiamojo natūralaus įdegio efekto procedūra

Jeigu Jūsų mylima moteris pasiilgo vasariško įdegio, tačiau baiminasi eiti į soliariumą, o atostogoms egzotiškuose kraštuose nepakanka laiko, padovanokite jai purškiamojo įdegio procedūrą. Tokia procedūra tinka net labai jautriai odai, o efektas pasiekiamas greitai ir atrodo visiškai natūraliai. Ji galės pasirinkti norimą atspalvį ir įdegio tipą, ir daugiau nei savaitę džiaugsis bei aplinkinius stebins savo vasariška išvaizda! Dailiai įrudusi oda padės Jūsų brangiajai išsiskirti iš minios, jaustis dar žavingesnei ir tiesiog spinduliuoti energija bei šiluma!

3159_r

Jeigu čia neradote pasiūlymo, kuris tikrai pradžiugintų Jūsų mylimą moterį – ne bėda! Siūlome Jums rinktis iš daugybės kitų pasiūlymų:

 

Moters dienos dovanos

 

Priverskite savo mylimas moteris nusišypsoti!

 

Comments

comments