Mamos diena 2021: paverskite ją įsimintina

Mama – tai žmogus, kurį norisi apgaubti šiluma bei meile, todėl ir mamos diena turėtų būti minima ypatingai! Šiais metais ją švęsime gegužės 2-ą dieną. Ta proga, parengėme sąrašą dalykų, kurie padės nustebinti šį brangų žmogų bei dieną pavers šventiška ir įsimintina.

Mamos diena 2021

TINKAMAI PARINKTA MAMOS DIENOS DOVANA

Mamą pažįstate ir geriausiai jos pomėgius žinote jūs! Galbūt ji energinga adrenalino fanė? Tuomet jai puikiai tiktų skrydis parasparniu ar pasivažinėjimas vienu iš super automobilių. Norite padovanoti atsipalaidavimo akimirkas? Tuomet puikiai tiks masažas ar kitos SPA procedūros. O tikra gurmanė džiaugsis pakvietimu į vyno ir sūrio degustaciją!

DOVANA VIENAM AR DVIEM?

Laikas praleistas kartu – įsimintiniausias! Tad mamai dovanojamas patirtis ir įspūdžius išbandykite kartu. Galbūt turite bendrų, jus vienijančių pomėgių? Jei abu nestokojate gero humoro jausmo, rekomenduojame išbandyti gurmanišką šou „Shitty dinner“ – gardus maistas ir juoko dozė garantuoti! Mėgstate aktyvų ir ekstremalų laisvalaikį? Išbandykite pasivažinėjimą keturračiais miško trasoje.

ASMENINIS PALINKĖJIMAS

Įsigydami mūsų dovanų kuponus, turite galimybę užrašyti palinkėjimą žmogui, kuriam dovana skirta. Išrinkę dovaną mamos dienos proga nepamirškite to padaryti! Užrašykite mielą atsiminimą, linkėjimą ar padėką, už tai, ką ji dėl jūsų padarė. Taip dovana taps ypatingesnė ir asmeniškesnė.

Mamos dienos šventė

DOVANOS REZERVACIJA IŠ ANKSTO

Įsigiję patirtį – rezervuokite laiką iš anksto! Taip jūsų mamai nereikės niekuo rūpintis, o tik mėgautis naujais įspūdžiais. Be to, taip galite dar labiau sustiprinti nuostabos emociją! Netikėtumo efektas ir tinkamai parinkta dovana mamos dieną pavers tikrai įsimintina ilgam!

DOVANOS ĮPAKAVIMAS

Išrinktą dovaną paslėpkite ir supakuokite didesnėje dėžėje. Taip mama neįtars, kas ten galėtų būti. Kol dovana bus išpakuojama – paprašykite mamos paspėlioti, kas ten galėtų būti. Taip ne tik dovana bus stebinanti, bet ir visas įteikimo/išpakavimo procesas nuteiks šventiškai ir linksmai. 

Jei dėl karantino situacijos abejojate, kad jūsų mama spės pasinaudoti gautu dovanų kuponu, nedvejokite! Mūsų kuponai galioja net trejus metus, tad  mamos dienos proga gauta dovana bus išnaudota. Jei visgi norite, kad dovana būtų galima džiaugtis jau dabar, rekomenduojame pramogas ir įspūdžius, kurie šiuo metu leidžiami: masažai ar nakvynės viešbučiuose. Taip pat puikia dovana gali tapti patirtys namuose! Mamos diena – ypatinga šventė, tad nepamirškite šių brangių moterų palepinti išskirtiniu dėmesiu ir šiluma!

Comments

comments