Superautomobiliai žiemą: taip ar ne?

Superautomobiliai – nuostabūs, galingi ir sukurti tam, kad pajustumėte, ką reiškia tikras ir malonus važiavimas. Švelnus vakaro brizas, saulė ir vasaros fone blizgantis „Ferrari“ ar „Lamborghini“ atrodo tobula idėja, tačiau ar įsivaizduotumėte pūgą, sniegą, ledą ir malonų pasivažinėjimą su superautomobiliu?

super_auto_2

Oro sąlygos kainuoja per daug?

Nors lekiant su „Ferrari“ automobiliu jausitės tikrai išskirtinis, žiemą šis išskirtinumas privers Jus pagalvoti ne apie tokį egzotišką automobilį. Purvynai, ledas, ir sniegas susimaišęs su kelio druska ar smėliu automobiliui neprideda grožio. Superautomobiliai dažniausiai yra gaminami iš lengvų medžiagų, pavyzdžiui: aliuminis, plastikas, karbinas, tad visų vairuotojų malonei šie puikūs automobiliai beveik nerūdija, o žiemos drėgmė ir nepalankios sąlygos neturėtų stipriai pakenkti automobiliui. Tačiau, nors ir šie automobiliai turi slidaus kelio rėžimą, kuris padeda saugiai judėti sniegu ar ledu padengtu paviršiumi, šis rėžimas labai kenkia jautrioms sportinių mašinų sankaboms. Kuomet pajusite, kad nuo žiemos oro sąlygų „Ferrari“ ar „Lamborghini“  sankaba pradeda virpėti, suprasite, jog galbūt geriau svajonių automobilį atšiauriu metų laiku palikti garaže.

superauto-ziema

Pirma padangos, po to į kelią

Puikus, galingas, prabangus automobilis nebus malonus važiuoti, jei neturės gerų, kokybiškų ir tam automobiliui tinkančių padangų. Atėjus žiemos sezonui visi vairuojantys skubame keisti padangas ir pasiruošti atšiauriam metų sezonui, kad keliuose jaustumėmės saugiai ir patogiai.

Nors superautomobiliai „Ferrari“ ir „Lamborghini“  yra kilę iš Italijos, kur žiemines padangas automobiliams privaloma „avėti“ tik Val d’Aosta regione, populiarėjant šiems egzotiniams automobiliams kitose šalyse yra apstu žieminių padangų ir šiems suparutomobiliams. Tačiau, norint saugiai važiuoti atšiauriomis sąlygomis su „Lamborghini“ ar „Ferrari“  automobiliu turėsite ne kukliai paploninti piniginę – keturių kokybiškų žieminių padangų komplektas gali kainuoti nuo 3 tūkstančių eurų.

super_auto_1

Galia atperka?

Ekonomiškai ir praktiškai „Ferrari“ ar „Lamborghini“  automobiliai žiemą nėra pati geriausia idėja. Net ir kokybiškiausios žieminės padangos nepadės esant itin dideliam sniegui, o ir arklio galios visiškai atsiskleidžia esant tik palankioms oro sąlygoms (o palankiausios yra superautomobilių gimtinėje, Italijoje). Tačiau jei sniegas nėra didelis, o padangos yra kokybiškos – malonus ir ekstremalus pasivažinėjimas tikrai įvyks, juk superautomobiliai – sportiniai automobiliai!

super_auto_3

Nors žiemą geriau superautomobilį palikti garaže, vasaros metu visiems, kurie svajoja išmėginti superautomobilį įspūdžio dovanų parduotuvė „Laisvalaikio Dovanos“ suteikia galimybę sėsti už „Ferrari F360“ ar „Lamborghini Gallardo“ vairo ir lėkti Vilniaus, Kauno gatvėmis ar skrieti Kačergines Nemuno žiedo trasoje.

Comments

comments