Kalėdinės dovanos moterims

Nusibodo per Kalėdas savo mylimoms moterims dovanoti kvepalus ir papuošalus? Dar yra laiko išrinkti ką nors, kas nustebintų ir pradžiugintų kiekvieną moterį, leistų jai pasinerti į malonią ramybės valandėlę ar priverstų aiktelėti iš nuostabos!

iStock_000007248146Small

Apsilankymas „Anželikos Cholinos šokio teatro“ spektaklyje

Pakvieskite brangią moterį į aistringų šokių vakarą! Lietuvoje ir visame pasaulyje pripažintos choreografės Anželikos Cholinos šokio teatro spektakliai – kupini jausmingumo, subtilios estetikos ir originalių choreografinių elementų, juose šalia profesionalių šokėjų stoja ir dramos aktoriai. Spektakliuose žiūrovams perteikiama įspūdinga muzikos, judesio ir emocijos visuma, tad apsilankymą tokiame spektaklyje įvertins kiekviena teatro ir šokio mėgėja!

2519_r

Aromaterapinis viso kūno masažas

Kiekviena įsitempusi ir kasdienybėje paskendusi moteris įvertins galimybę atsipalaiduoti ir pasimėgauti aromaterapinio masažo malonumais! Aromaterapinis masažas nuramina kūną ir protą veikdamas tiek lytėjimo, tiek kvapo jusles. Masažui naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai – jie atpalaiduoja ir tonizuoja raumenis, o odai suteikia švelnumo ir gaivumo. Po sunkios dienos pasinerti į svaiginančią kvapų terapiją – kas gali būti geriau?

3202_r

Romantiškas vakaras ant Baltijos jūros kranto

Kas gali būti romantiškiau už ramų vakarą, praleistą dviese ant jūros kranto? Savo mylimai moteriai padovanokite nepamirštamą pasimatymą smėlėtoje pakrantėje, šalia ramiai ošiant jūros bangoms. Skanausite svaiginantį šampaną, ragausite šviežius vaisius ir mėgausitės vienas kito kompanija, o visa aplinka sukurs nepakartojamą ramybės ir lengvumo įspūdį. Šis vakaras bus tiesiog nepamirštamas!

37310_r

Žurnalo „Moteris“ prenumerata

Ar Jums svarbi moteris mielai varto žurnalus prie pusryčių stalo ar mėgsta skaitydama atsipalaiduoti prieš miegą? Jei taip, tuomet puiki kalėdinė dovana jai – žurnalo „Moteris“ prenumerata. Šis žurnalas sudomins kiekvieną stilingą, modernią ir naujoves mėgstančią moterį. Įvairiausi straipsniai apie garsias asmenybes, madą, grožį, šeimą, namus, sveiką gyvenseną ir daugybę kitų aktualių temų – šiamie žurnale kiekviena moteris atras dalelę savęs!

55741_r

Skrydis virš gintarinių Nidos kopų

Tokia kalėdinė dovana pradžiugins kiekvieną moterį, kuri negali gyventi be svaiginančio aukščio ir vis naujų nuotykių! Padebesiais skrendant virš Nidos, atsivers kvapą gniaužiantys Kuršių Nerijos ir gintarinių kopų vaizdai, įspūdingi Jūros vartai ir unikalios Lietuvos pajūrio apylinkės. Ši dovana suteiks gerą adrenalino dozę ir Jūsų mylimai moteriai leis pasijusti tarsi paukščiui!

Skrydis virs Nidos

Nors iki Kalėdų liko vos savaitė, tačiau Jūs dar galite savo mylimai moteriai atrasti pačią geriausią ir įspūdingiausią dovaną, kuri atneš nepamirštamų džiaugsmo akimirkų!

 

Daugiau kalėdinių dovanų moterims

 

Comments

comments