Kaip švęsti pirmąją Tėvo dieną?

Tėvo diena yra ypatinga akimirka kiekvienam vyrui. Pasididžiavimas, džiaugsmas, meilė – tai tik dalis emocijų, kurios lydi vyrus, pasitinkančius į pasaulį atkeliavusį vaikelį. Ši ypatinga šventė, kurios metu artimas žmogus pirmą kartą gali būti pavadintas tėčiu, tikrai paliečia širdį. Juk tai vienas gražiausių vaidmenų, kurį žmogus gali prisiimti gyvenime. 

Dovana pirmajai Tėvo dienai

Neseniai tėčiu tapęs vyras taip pat nusipelnė malonių poilsio akimirkų! Juk dabar svarbiausias yra į pasaulį pasibeldęs mažasis žmogeliukas, kuriuo tėvai rūpinasi, įdeda visą savo energiją ir meilę, tad atgauti jėgas tikrai praverstų! Masažas ar kita atpalaiduojanti procedūra – palengvėjimas pavargusiam kūnui ir sielai. Tokios dovanos yra puiki staigmena ir padėka naujai iškeptam tėčiui! 

Atpalaiduojantis masažas jam privers dovanos gavėją pirmąją Tėvo dieną prisiminti su šypsena! Rūpinkitės savo mylimu žmogumi ir leiskite jam akimirką atsikvėpti. Tokia dovana bus nuoširdžiai įvertinta, o pati pramoga jaunam tėčiui bus didelis malonumas. Nesvarbu, kam norite įteikti tokią dovaną – savo vyrui, draugui ar broliui – džiaugsmo akimirkos ir maloniai praleistasi laikas bus garantuoti. Rinktis galima iš daugybės skirtingų masažo pasiūlymų. Grožio ir SPA dovanų kategorija – tai vieta, kurioje ne tik rasite unikalių masažų, prabangių SPA ritualų, tačiau ir gydančių bei sveikatą gerinančių procedūrų įtampos ir skausmų kamuojamam kūnui.

Dovana jaunam tėčiui

Pirmoji Tėvo diena – puiki proga nukeliauti į ypatingą vakarienę ar degustaciją, kurioje galėsite pasimėgauti gardžiu maistu ar išskirtiniais gėrimais. Viskio degustacijos kuponas – tai unikali dovana jaunam tėčiui, kuri neabejotinai pradžiugins dovanos gavėją. Švęsdamas šią ypatingą dieną su išskirtinio skonio tauriu gėrimu, jis galės atsipalaiduoti tarp tikrų šio gėrimo gurmanų. Kulinarinės dovanos idėja neseniai tėčiu tapusiam vyrui užtikrins džiaugsmą ir taps puikia proga praleisti laiką draugų apsuptyje, su kuriais galbūt nesimato taip dažnai, kaip norėtųsi.

Restorano kuponai – dovana, kuri pradžiugins kiekvieną jauną tėtį! Juk geras maistas puikia atmosfera išsiskiriančioje vietoje visada suteikia tiek daug džiaugsmo! Šį laiką galima praleisti su artimiausiais žmonėmis, todėl tokia patirtis taps smagia atrakcija jaunajam tėčiui. Lieka tik apsispręsti, kokią virtuvę pasirinkti. Italų, indų, amerikiečių, o gal meksikiečių? Na, tai kas labiausiai patinka tėčiui? Neabejojame, kad tarp mūsų pasiūlymų tikrai rasite patinkantį variantą. Tokia dovana – tai galimybė pasimėgauti mėgstamais skoniais ar paragauti naujų patiekalų taip praplečiant savo kulinarinį akiratį.

Tėvo dienos dovana nuo vaiko

Ne mažiau šauni idėja pirmąją Tėvo dieną švęsti su savaitgalio kelionėmis! Tai nuostabi galimybė visai šeimai nuvykti į gražią vietą, pakeisti namų aplinką ir pasisemti mielų prisiminimų apie šią ypatingą akimirką. Savaitgalio poilsis ar išvyka ką tik iškeptam tėčiui tikrai suteiks daug džiaugsmo, leis atsipalaiduoti ir praleisti laiką su pačiais svarbiausiais žmonėmis. Tai vienas populiariausių būdų kaip praleisti pirmąją Tėvo dieną. Kelionės dovana nuo vaiko ir visos šeimos Tėvo dienos proga – puikus būdas mėgautis naujo šeimos nario atsiradimu! 

Nuotykių parkai taip pat yra tinkama dovana Tėvo dienos proga nuo vaiko, žadanti naujam tėčiui ir visai šeimai linksmybes. Kartu praleistas laikas ir poilsis baseine, atrakcionuose, šeimos pramogų parke ar žaidimų kambaryje – tai galimybė sustiprinti ryšius ir sukurti gražiausius gyvenimo prisiminimus. Padovanokite unikalią dovaną vaiko vardu ir paverskite pirmąją Tėvo dieną nepamirštama! 

Kaip dovana jaunam tėčiui puikiai tinka ir dovanų rinkiniai, kurių dėka dovanos gavėjas gali rinktis sau patinkančią pramogą! Tai viena universaliausių dovanų idėjų, kuri savyje talpina daugybę skirtingų pasiūlymų. Priklausomai nuo dovanų rinkinio, galima rinktis iš poilsio, aktyvių pramogų, gurmaniškų vakarienių, ekstremalių patirčių ir kitokių įspūdžio dovanų pasiūlymų.

Dovanų rinkinys „JAM“ – tai dovana, kuri tėčiui suteiks daug džiaugsmo! Rinkinį sudaro daugiau nei 40 skirtingų pasiūlymų, tarp kurių kiekvienas tėtis ras kažką artimo sau ir savo pomėgiams. Kartingai, masažai, šaudymo pramogos, degustacijos, o gal ekstremalūs pojūčiai? Pakanka pasirinkti sau tinkamą variantą, ir šios pirmosios Tėvo dienos šventė tikrai bus nepakartojama! 

Su pirmąja Tėvo diena pasveikinkite jums artimą vyrą. Nesvarbu, ar norite artimojo tėvyste pasidžiaugti su vyru, broliu, o gal draugu. Tai svarbus momentas jo gyvenime ir jis tikrai įvertins tokį gražų gestą, prisiminimą apie jam ypatingą šventę. Leiskite naujam tėčiui akimirką pailsėti nuo iššūkių kupinos kasdienybės, todėl padovanokite dovaną, kuri padės šią dieną smagiai atšvęsti. Juk mūsų gyvenimo variklis yra emocijos ir malonūs išgyvenimai!

Pats laikas išrinkti nepamirštamą dovaną Tėvo dienos proga!

Comments

comments