Pakuojame dovanas

Dovanos jau supirktos ir liko tiek nedaug iki Kalėdų! Dabar laukia smagus ir kūrybingas Kalėdų laukimo etapas – dovanų pakavimas. Būkite išradingi: pasigaminkite savo popierių, prisirinkite kankorėžių, papuoškite dovanas rūpestingu įpakavimu, kuris Jūsų dovanas pavers tikra Kalėdų eglutės puošmena!

dovanu-pakavimas

Kaspinas – tobulos dovanos simbolis

Jei galvojame apie gražiai supakuotą dovaną iškart galvoje išdygsta dėžutė su gražiu ir dideliu kaspinu. Surišti gražų kaspiną nėra sudėtinga – reikės juostelės ir dar kelių smulkių detalių, kurių apstu parduotuvėse. Įvairiausių kaspinų idėjų dovanai rasite mūsų PINTEREST albume:

dovanu-pakavimas-kaspinas

Raštuota, marga ir spalvota

Suteikite dovanoms žaismingumo! Patys pasidarykite norimą raštą ar nuspalvokite popierių ryškiomis spalvomis. Dovana taps išskirtinė, o dovanos gavėjas tikrai pajus Jūsų įdėtą darbą!  Dovanų pakavimo popieriaus raštų idėjas rasite mūsų PINTEREST albume:

dovanu-pakavimo-popierius

Saldumynas – maloni smulkmena

Prie dovanos pridėkite saldžią smulkmeną – dovanai suteiks žavesio, o ir atrodys gražiai. Maži saldainiai, rankų darbo sausainiai ar gražių formų šokoladukai – viskas tiks ir patiks tiek mažiems, tiek dideliems, kurie laukia dovanų!

saldumynai-prie-dovanu

Žiemiški akcentai – madinga dovana

Paverskite dovana tikru meno kūriniu, juk tam reikia tiek nedaug! Žiemiškai ir itin subtiliai bei madingai atrodys miške surinkti kankorėžiai, spygliuočių ar šermukšnio šakelės. Linksmai ir nuotaikingai dovaną puoš iš popieriaus iškarpytos spalvotos girliandos ar blizgančios plunksnos, keliautojams puikiai tiks dovana, apklijuota pašto ženklais. Idėjų pasisemkite PINTEREST albume:

ziemiski-akcentai

Užuominos, keliančios intrigą

Dovanojate ilgai svajotą dovaną? O gal dovanos gavėjas nė nenutuokia kokia nuostabi dovana jo laukia? Tegul dovanos įpakavimas kalba pats už save! Mažoje dėžutėje slepiasi superautomobilio vairavimas? O gal jodinėjimas žirgu? Skrydis oro balionu ar lėktuvu? Išlaisvinkite vaizduotę!

pakavimas-su-uzuomena

Comments

comments