Kaip pasipiršti romantiškai?

Žiūrint romantinį filmą ir išvydus sceną, kai vyras priklaupia ant vieno kelio ir atveria dėželę su žiedu, ne vienai merginai suspurda širdis – o kaipgi jai vieną dieną pasipirš tas išrinktasis? Daugelis merginų mėgsta pasvajoti apie tą ypatingą akimirką, o kai kurios net ir susikuria tobulą scenarijų. Vis dėlto, matyt apie savo tobulas piršlybas galvoja (tik niekam garsiai nesako) ir vyrai – juk dažniausiai būtent jiems ir tenka žengti šį svarbų žingsnį ir prašyti savo svajonių moters rankos.

 

Ne visos piršlybos baigiasi laimingai (Jūsų dėmesiui – Blogiausios piršlybos), tad nusprendėme Jums pasiūlyti romantiškų būdų pasipiršti savo mylimam žmogui – Jūsų Meilė tikrai nepasakys ne!

Salon.com nuotr.

Salon.com nuotr.

Jachtoje

Tai puikus būdas tiems, kurie nori pasipiršti ramioje ir nekasdieniškoje aplinkoje. Pakvieskite savo mylimąją romantiškam pasiplaukiojimui jachta leidžiantis saulei. Į vandens paviršių atsimušantys spinduliai, vakarėjantis, rausvas dangus ir ramus siūbavimas sukurs lengvą ir jaukią nuotaiką. Kartu grožėsitės nuostabia Jus supančia gamta ir mėgausitės visiška ramybe – tarsi būtumėte vieninteliai žmonės žemėje. Tuomet teliks susikaupti ir paklausti svarbiausio klausimo… Jai pasakius „Taip!“, galėsite dar šiek tiek pasidžiaugti vienas kitu ir nuostabia akimirka – prieš grįžtant į realybę ir pranešant džiugią naujieną šeimai bei draugams.

Pixmac000048121499

Stebint žvaigždes

Turbūt niekas nedrįstų ginčytis, jog žvaigždžių stebėjimas – viena romantiškiausių patirčių gyvenime. Žvaigždėto dangaus grožis užgniaužia kvapą, o toli spindintys žiburėliai pažadina slapčiausias svajones. Po įspūdingų klajonių po dangų su savo mylimu žmogumi, abu jausitės tiesiog pakylėti. Kai priklaupsite ant kelio ir paprašysite mylimosios rankos, milijonai žvaigždžių bus Jūsų stebuklingos akimirkos liudininkai. Ši naktis bus romantiškiausia Jūsų gyvenime – kaip ir pridera tokiai nepaprastai progai!

4772_r

Oro balione

Skrydis oro balionu – romantiškas ir nepamirštamas nuotykis, kurį kiekvienas turėtų išbandyti bent kartą gyvenime, tad kodėl šios patirties nepavertus dar įspūdingesne? Kartu su profesionalių oreivių komanda savo balioną ruošite skrydžiui, o po to kilsite į orą. Grožėsitės nuostabiomis savo mylimo miesto ir gamtos panoramomis, o kojos šiek tiek virpės nuo aukščio sukelto adrenalino antplūdžio. Sklendžiant padangėmis, savo mylimąją nustebinsite netikėtu klausimu ir ant žemės nusileisite jau kaip sužadėtiniai! Sutartoje nusileidimo vietoje Jūsų lauks artimieji ir bičiuliai, pasiruošę atšvęsti ypatingą progą.

shutterstock_69557173

Limuzine su šampanu

Padarykite savo mylimajai staigmeną – pakvieskite ją į pasimatymą ir atvažiuokite jos pasiimti su… limuzinu! Prabangioje aplinkoje Jūsų mylima moteris pasijus tarsi tikra karalienė, Jūs grožėsitės nuostabiais naktinio miesto vaizdais, o Jūsų norimu maršrutu važiuojantis prabangus limuzinas atkreips visų praeivių žvilgsnius. Ypatingąją akimirką galėsite būti kartu su būriu mylimų žmonių, o jei norite, jog ši akimirka būtų tik Judviejų – putojantį vyną skanausite tik dviese. Jai atsakius „Taip!“, vairuotojas Jus nuveš į sutartą vietą, kur galėsite atšvęsti šį nuostabų įvykį!

iStock_000002498740Medium

Ant jūros kranto

Kiekvienas tikras romantikas (ir ne tik) dievina pasivaikščiojimus jūros pakrante. Saulei leidžiantis, braidydami jūroje, bangoms švelniai kutenant pėdas pasieksite staigmeną – kopose tik Jums paruoštą staliuką su vaisiais ir šampanu. Ramus bangų ošimas ir gaivus vėjas, nuostabus vaizdas saulės, pamažu paskęstančios jūroje – visa tai privers Jus ir Jūsų mylimąją pasijusti tarsi pasakoje. Kerinčios gamtos apsuptyje Ją nustebinsite priklaupęs ant kelio, o jai ištarus „Taip!“, skanaudami šampaną pasitiksite saulę pakeičiančias žvaigždes.

37310_r

O koks Jūsų idealus piršlybų scenarijus? Pasidalinkite!

 

Comments

comments