7 dalykai, kurie praskaidrins Kalėdų laukimą

Visi laukiame Kalėdų – jaukaus laiko su šeima, gausaus vaišių stalo, dovanų, poros laisvų dienų ir tinginystės… Vis dėlto, iki švenčių laukti dar nemažai, o ir pačios Kalėdos tęsiasi vos dvi dienas, tad norime Jums padėti pasisemti kuo daugiau Kalėdų dvasios ir prieššventinį laikotarpį praleisti kuo linksmiau, šviesiau, įdomiau – todėl Jums pristatome 7 dalykus, kurie praskaidrins Kalėdų laukimą!

Kalėdinės dovanos

1. Pačiuožinėti pačiūžomis.

Nors ledo arenos veikia visus metus, tačiau čiuožinėti ant ledo prieš Kalėdas – ypač smagu! Paskirkite valandėlę laiko savo šeimai ar bičiuliams ir prisiminkite senus įgūdžius. Niekada nebandėte to daryti?.. Na, tuomet pats metas pabandyti. Svarbiausia nesigėdyti savo įgūdžių stokos – mokydamiesi kažko naujo patirsite daug gerų emocijų, o Jūsų „išsitiesimai“ ant ledo tiesiog leis smagiai pasijuokti.

 

2. Paskanauti karšto vyno.

Vienas iš šaltojo metų laiko atributų – karštas vynas. Vien jau gaminant karštą vyną visi namai pakvimpa Kalėdomis: apelsinų, cinamono, gvazdikėlių aromatai tiesiog sklando ore. Smagioje draugų kompanijoje, žvakių šviesoje, o galbūt mirksint kalėdinėms lemputėms, neabejotinai smagiai praleisite laiką ir atsipalaiduosite. Šiuo malonumu gali mėgautis ir tie, kurie nevartoja alkoholio – tikrai nesunkiai rasite nealkoholinio vyno.

 

3. Nusipirkti dovaną sau.

Per Kalėdas vis sukame galvą, ką padovanoti šeimai ir draugams, kas galėtų juos pradžiuginti ir, žinoma, rinkdami dovanas kitiems, visuomet randame kažką, ko labai norėtume ir patys. Siūlome imti ir tą kažką pasidovanoti sau. Nusipirkite, įpakuokite ir pasidėkite po eglute – laukimas iki Kalėdų pridės džiaugsmo tuomet, kai jau galėsite mėgautis savo išsvajota dovana.

shutterstock_65793043

4. Padaryti gerą darbą.

Kalėdos yra tas metas, kai ypač stengiamasi bent truputį šventinio džiugesio suteikti tiems, kurie turi mažiau už mus. Žinoma, būtų smagu, jei apie tai galvotume ne tik per šventes, tačiau kviečiame bent per Kalėdas atrasti laiko ir padaryti gerą darbą. Užsiimkite savanoriška veikla, paaukokite pinigų, žaislų, knygų, senų ar naujų drabužių, maisto – yra daugybė būdų, kuriais galite kažkieno gyvenimą padaryti šiek tiek geresnį. Pažadame – jausmas bus nuostabus!

 

5. Pagaminti rankų darbo dovaną.

Daugelis mūsų labai vertina rankų darbo dovanas – pastangas, išradingumą, nuoširdumą… Net jei ir nesate ypač gabūs rankdarbiams ar neturite pakankamai laiko dovanų gamybai, galite dovanai suteikti asmeniškumo kitokiais būdais. Atvirukas, įdomus įpakavimas ar tiesiog ranka užrašytas gražus palinkėjimas – bet koks originalus akcentas sušildys dovanos gavėjo širdį. Be to, kurdami kalėdiškas grožybes ir patys puikiai praleisite laiką!

 

Kalėdinių dovanų pakavimo idėjos:

kalediniudovanupakavimas

 

6. Iškepti kalėdinių skanėstų.

Kalėdiniais skanėstais pasilepinti galima ne tik prieš Kalėdas. Išsikepkite kūčiukų, imbierinių sausainių, pyrago, kuris Jums asocijuojasi su Kalėdomis… Gaminkite ne vieni – draugų ir artimųjų kompanijoje daug smagiau. Dalinkitės idėjomis, dekoruokite, vaišinkite aplinkinius ir pamatysite, kaip tokia maža smulkmenėle, kaip kalėdinis sausainiukas, kam nors sukelsite šypseną ir įnešite truputėlį daugiau šventinės nuotaikos.

 

Idėjos kalėdinių sausainių papuošimui:

sausainiai7. Klausytis Kalėdinės muzikos.

Paprasčiausias būdas sukurti kalėdinę nuotaiką – klausytis kalėdinės muzikos. Šokite ir dainuokite kartu, juk artėja Kalėdos!

 

Kalėdinių dainų grojaraštis:Apie kalėdines dovanas galvokite jau dabar! Per šias Kalėdas brangiausiems žmonėms dovanokite nepamirštamus įspūdžius:

Kalėdinės dovanos

Comments

comments