Ką veikti Druskininkuose?

Jei pagalvojame apie trumpą atotrūkį ir atostogas Lietuvos kurortuose sąrašo TOP trejetuke garantuotai atsidurs poilsis Druskininkuose. Druskininkų kurortas ne tik graži gamta, ramybė ir puikus viešbučių pasirinkimas, tai ir gausybė aktyvių pramogų. Tai gi, ką veikti Druskininkuose?

Jaukūs pasivaikščiojimai ir pramogos lauke

Jei keliaujate į Druskininkus šiltuoju metu laiku, tikra nuodėmė būtų sėdėti viešbučio kambaryje. Pasivaikščiokite jaukiomis miesto gatvelėmis, ledainėje pačiupkite gardžių ledų porciją, važinėkite dviračiais puikiai įrengtuose dviračių takuose ir mėgaukitės vandens pramogomis – baidarių nuoma ar pasiplaukiojimu laivais. Norite iššūkių? Apsilankykite nuotykių parke ir išmėginkite save besikarstant medžių viršūnėmis. Ir būtinai apsilankykite Lynų kelyje bei pamatykite Lietuvos grožį iš paukščio skrydžio!

pasivazinejimas dviraciu

Kai už lango lyja ir niūru

Druskininkai – lankytina vieta ir šaltuoju sezonu. Taip yra todėl, kad veiklos Druskininkuose galima rasti visus metus. Jei leisti laiką lauke trukdo žvarbus vėjas ar lietus, galite rinktis ramų poilsį SPA centruose ar aktyvų laisvalaikį pramogaujant. Jei viešbutyje esanti vandens zona atrodo per maža keliaukite į vandens parka, kuriame gausybė sūkurinių vonių, baseinų, pirčių ir, žinoma, nusileidimo takelių. Norite aktyvių pramogų? Pirmyn į „Snow Areną“ kurioje galėsite slidinėti visus metus, aktyviai leisti laiką ir pasijusti lyg tikruose kalnuose. Žvarbią žiemą nakvynė Druskininkuose – tikras išsigelbėjimas ieškantiems jaukaus poilsio!

vandens parkas

Norintiems pažinti

Savaitgalis Druskininkuose gali būti praleistas turiningai lankant ypatingus Lietuvos gamtos kampelius ir muziejus. Visai šalia Druskininkų stūkso didžiausias Lietuvoje Dzūkijos nacionalinis parkas, mėgstantiems lietuviškas girias – miško muziejus, laukinės gamtos mylėtojams – Čepkelių rezervatas, važiuojant pro šalį užsukite į įspūdingo kraštovaizdžio miestelį – Merkinę. Istorijos gerbėjai turėtų nepraleisti ir druskininkiečio M. K. Čiurlionio muziejaus, besidomintiems sovietmečiu bus įdomu Grūto parke, o norintiems paskanauti tradicinio skanėsto – šakočių muziejus. Besigrožint Druskininkų gamta nepraleiskite ir įvairių skulptūrų – jos visos turi reikšmę ir prasmę Druskininkų kraštui.

Pramogų Druskininkuose apstu kiekvienam, o geriausi viešbučiai Druskininkuose yra ČIA.

rezervatai ir parkai

Comments

comments