Ką padovanoti vaikams ir paaugliams?

Dovanų paieškos dažnai tampa nelengvu iššūkiu, ypatingai tuo metu, kai ieškome kuo nustebinti tuos, kurie sako, jog turi viską ar nieko nenori. Vienas iš tokių atvejų – dovanos vaikams, tad dalinamės patarimais, kuo pradžiuginti jauną žmogų, kad tai būtų ne spintoje dulkantis daiktas, bet leistų mažiesiems pažinti, patirti naujus ir smagius įspūdžius.

Paruošėme TOP 6 dovanas vaikams ir jaunimui, kurios tikrai nenuvils ir sužadins pačias geriausias emocijas.

Aktyvus laisvalaikis kartodrome

Tiek patiems mažiausiems, tiek paaugliams, kartingai – puiki pramoga. Tai – lyg nepabostanti klasika. Pagal amžių pritaikytais kartingais vaikai galės pasivažinėti tiek su bendraamžiais, tiek su šeimos nariais. Azartas, greitis ir adrenalinas – puikūs įspūdžiai garantuoti! Pasijusti tarsi profesionalioje lenktynių trasoje galima tiek uždarose, tiek atvirose patalpose, o visus kartingų pasiūlymus rasite ČIA.

Pažintis su gyvūnais

Tai – ne tik smagi pramoga, bet ir puiki edukacija! Pažinti gyvūnijos pasaulį galima Vilniuje bei Kaune įsikūrusiuose „Zoopark“, kuriuose yra beveik 90 gyvūnų rūšių. Atvykusieji galės iš arti pamatyti mažuosius zoologijos sodo gyventojus, sužinoti apie juos daug įdomių faktų ir su jais susipažinti. Apsilankymo zoologijos sode „Zoopark“ pasiūlymus rasite ČIA.

Dovana vaikui, kuria mėgausis visa šeima

Jei ieškote dovanos, kuri paliktų neišdildomus įspūdžius vaikui, bet kartu patiktų ir visai šeimai – rekomenduojame apsilankymą alpakų fermoje bei išbandyti pramogas Trakuose. Alpakų fermos lankytojai ne tik sužinos, iš kur Lietuvoje atsirado alpakos, kuo jos ypatingos, bet ir galės patys paglostyti bei pamaitinti švelnius gyvūnus. Po pažinties su alpakomis, idealus planas – kelionė į Trakus, kur lauks gardžios vaišės ir smagios pramogos. Daugiau apie pramogas Trakuose ir apsilankymą alpakų fermoje rasite ČIA.

Grakštieji žirgai ir aktyvus laisvalaikis žirgyne

Jodinėjimas – ypatinga patirtis, kuri paliks nepamirštamus įspūdžius. Draugystė su žirgais prasideda tik įėjus į žirgyną, kur iš arčiau supažindinama su žirgų pasauliu, atskleidžiant, ką jie mėgsta ir kaip atrodo jų kasdienybė. Vėliau būsimoji ar būsimasis raitelis sėda ant žirgo ir mokosi, kaip susikalbėti su šiuo milžinišku, tačiau itin grakščiu gyvūnu. Galbūt vaikui tai bus ne tik pramoga, bet ir naujo pomėgio pradžia. Visus jodinėjimo pasiūlymus rasite ČIA.

Pramogos virtualioje realybėje

Aktyvių pramogų ir kompiuterinių žaidimų fanus, be abejonės, pralinksmins itin populiari pramoga visoje Lietuvoje – virtualios realybės žaidimai. Specialūs akiniai leidžia pasijusti tarytum pats dalyvautum veiksme ir patirti išskirtinius pojūčius. Beje, smagiausia tai, jog žaisti galima kartu su draugų būriu, tad dalinantis įspūdžiais, pramogauti bus dar linksmiau. Virtualias pramogas rasite ČIA.

Nesibaigiančios pramogos nuotykių parke

Geriausia vieta, kur jaunieji pramogų medžiotojai gali išsikrauti fiziškai ir išbandyti įvairiausias pramogas – nuotykių parkai. Prie Palangos kurorto įsikūręs BOOMPARK kviečia leistis į pačią linksmiausią dieną. Čia yra visko: vandens batutų, čiuožyklų, mini ekskavatorių ir daug daugiau. Tiek mažiesiems, tiek paaugliams, tokią dieną norėsis pakartoti. Visus nuotykių parkų pasiūlymus rasite ČIA.

Neabejojame, kad pradžiuginę vaiką viena iš šių dovanų, jus visą dieną džiugins vaiko šypsena, laimingos akys ir garsus juokas. Juk vertingiausios dovanos – geros emocijos ir laikas kartu!

Comments

comments