Ką dovanoti poroms?

Visi mėgstame stebinti, lepinti ir savo dėmesiu džiuginti mylimuosius. Artėja ypatinga proga, tačiau nežinai, kaip išradingai pasveikinti savo antrąją pusę? O gal nesugalvoji, ką padovanoti draugų porai vedybų ar sukaktuvių proga? Galime pasiūlyti įvairių pašėlusių ir romantiškų dovanų, kurios įsimylėjėliams garantuos nuostabias akimirkas drauge!

Dovanos poroms

 Dovanų poroms TOP-5!

Hovercraft

Ekstremalus driftas su amfibija „Hovercraft”

Poroms, kurios mėgsta ekstremalius pojūčius, siūlome išbandyti įspūdingąją amfibiją „Hovercraft”! Skriedami vandeniu ir žeme bei patirdami beprotišką slydimą, jausitės peržengę visus apribojimus, o adrenalino ir laisvės pojūtis iš galvos išpūs visus rūpesčius. Tai – tikrai neeilinė dovana, ilgam paliksianti pačius geriausius ir stipriausius įspūdžius!

SPA

SPA ritualas dviems „Myliu tave…“

Palepinkite save ir savo mylimą žmogų karališkomis procedūromis! Šio ritualo metu galėsite mėgautis vyrui ir moteriai subalansuotais SPA malonumais, kurie neabejotinai atgaivins Jūsų ir Jūsų antrosios pusės kūną bei sielą. Malonūs natūralios kosmetikos aromatai, raminanti atmosfera ir, žinoma, mylimo žmogaus artumas – tai neįtikėtinai romantiška patirtis, kurią prisiminsite dar ilgai!

Nakvynė

Nakvynė ant šieno sodyboje „Oreivių užuovėja“

Siūlome Jums netikėtą, tačiau labai romantišką patirtį – nakvynę ant šieno. Autentiškame senoviniame kambaryje pasijusite tarsi nusikėlę į praeitį ir akimirksniu pamiršite visus kasdienybės rūpesčius. Nepakartojama atmosfera suartins įsimylėjėlius, o senove alsuojantis jaukumas užtikrins nepamirštamus įspūdžius.

Jodinėjimas

Jodinėjimas Kauno marių pakrante

Jodinėjimas žirgais – įsimylėjėlių ypač mėgstama pramoga, o prie jos pridėjus žadą atimantį Kauno marių pakrantės vaizdų grožį, gaunamas toks romantikos užtaisas, kuriam tiesiog neįmanoma atsispirti! Kartu su mylimu žmogumi galėsitės pasinerti į gamtos ramybę ir nieko netrukdomi džiaugtis vienas kitu. Tai nepakartojama galimybė, kuri tikrai nepaliks abejingų!

Šokoladas

Šokolado šou–degustacija Trakuose

Ši pramoga – tikras džiaugsmas kiekvienai smaližių porelei. Užsiėmimo metu išgirsite daug įdomybių apie šokoladą ir skirtingas jo rūšis, sužinosite apie jo gaminimo paslaptis. Mylimieji ne tik paragaus įvairių skanėstų, tačiau ir patys galės pasigaminti gardžių saldumynų! Ši kartu praleista valanda bus tikrai jauki ir nepakartojama!

Šias ir daugybę kitų dovanų romantiškosioms porelėms rasite mūsų interneto svetainėje www.LaisvalaikioDovanos.lt

Linkime nepamirštamų akimirkų drauge!

Comments

comments