Ką dovanoti Mokytojui?

Vos praūžus rugsėjo pirmosios šventei, ima artėti kita ne mažiau svarbi proga – tarptautinė mokytojų diena. Ar suki galvą, kaip šįkart pasveikinti savo mokytoją? Šiais metais nustebink jį originalia ir išradinga dovana!

Arbatos gėrimo ceremonija

Padovanok savo mokytojui neeilinę patirtį – arbatos gėrimo ceremoniją. Vedantysis papasakos apie legendų kupinas kinų arbatos tradicijas ir supažindins su garsiausiomis kolekcinėmis kiniškos arbatos rūšimis. Tavo mokytojas stebės kruopštų pasirinktos arbatos paruošimą ir galės mėgautis jos neeiliniu skoniu bei aromatu. Jauki bei šiek tiek mistiška aplinka atpalaiduos, nuramins ir paliks nepamirštamų įspūdžių. Tai – tarsi trumpa kelionė į senovės Rytus!

Arbatos degustacija

Gurmaniška kelionė į Burgundiją

Siūlome savo mokytoją nustebinti netradicine, originalia vakariene. Burgundija – Prancūzijos vidurio rytų regionas, ypatingai garsus savo vynais ir gurmaniškais užkandžiais prie jo. Jaukioje restorano aplinkoje tavo mokytojas galės pamiršti visus rūpesčius ir paskanauti unikalių burgundiškų valgių.  Autentiški skoniai ir neeilinė atmosfera kievienam garantuos nepakartojamas akimirkas!

Vakarienė restorane

Asmeninių kvepalų kūrimo ir gaminimo ritualas

Ši dovana – tikras džiaugmas kiekvienai moteriai. Ritualo dalyvė bus supažindinta su natūraliomis aromatinėmis medžiagomis bei jų savybėmis ir susikurs vienetinius, individualius kvepalus. Kvepalų kūrimas – tarsi aromatų meditacija, kuri ne tik užtikrins daugybę teigiamų emocijų proceso metu, tačiau neleis pamiršti ypatingos patirties ir dar ilgai džiugins savo unikaliu rezultatu.

Kvepalai

Kiniškas nugaros masažas „QI ANMO“

Kiekvieną mokytoją neabejotinai pradžiugins atpalaiduojantis masažas. Procedūros metu patyręs specialistas iš Kinijos naudos jau keturis tūkstančius metų Rytuose taikomą unikalią Tuina masažo techniką. Tradicinis nugaros masažas padės pašalinti įtampą ir stresą bei atgaivins jėgas. Raminanti muzika, jauki atmosfera bei užtikrinti profesionalo judesiai – visa tai užtikrins nepamirštamus pojūčius ir geriausias emocijas!

Kiniškas masažas

ILIUSTRUOTASIS MOKSLAS prenumerata

Mokytojams, kurie patys niekada nenustoja mokytis, siūlome dovanoti žurnalo „ILIUSTRUOTASIS MOKSLAS“ prenumeratą. Tai plačiai pripažintas mokslo populiarinimo žurnalas, jau seniai užsitarnavęs visų žingeidžiųjų simpatijas. „ILIUSTRUOTASIS MOKSLAS“ iš kitų leidinių išsiskiria ir yra ypač patrauklus kokybiškų iliustracijų bei intriguojančių mokslinių faktų gausa. Ši dovana ilgai džiugins tavo mokytoją, padės jam plėsti akiratį ir intelektualiai bei įdomiai leisti laisvalaikį!

Prenumerata

Jei nesi tikras, kokia dovana labiausiai patiktų ir tiktų tavo mokytojui, leisk geriausius įspūdžius išsirinkti jam pačiam! Savo mokytoją gali pradžiuginti dovanų rinkiniu, kuriame savo būdą bei pomėgius atitinkančią pramogą ras kiekvienas.

Jei vis dar neišsirinkai, ką padovanoti mokytojo dienos proga, užsuk į www.LaisvalaikioDovanos.lt ir rinkis iš šimtų pašėlusių ir unikalių pasiūlymų!

 

Linkime gražios šventės ir geriausių įspūdžių!

Comments

comments