Išleistuvės: dovanų TOP 10

Jau visai netrukus įvyks viena laukiamiausių švenčių mokyklos laikotarpiu – išleistuvės. Tai itin svarbi diena, nes prasideda naujas gyvenimo etapas, o prieš akis laukia dar daugybė gyvenimiškų pamokų ir nuotykių. Tad jei ieškote idėjų, kaip nustebinti abiturientą ir pasveikinti jį baigus mokyklą, dalinamės TOP 10 dovanų, kurios bus įsimintinos, kaip ir pati šventė.

Išleistuvės: dovanų idėjos

1. Dovanų čekis

Mūsų dovanų čekis – tai viena populiariausių dovanų išleistuvių proga. Turėdamas šią kortelę absolventas galės rinktis daugiau nei iš 1300 pramogų. Ši dovana puikiai tiks ir tokiu atveju, jei ne visai žinote jo pomėgius ar laisvalaikį.

2. Tragikomiškas šou „Shitty dinner“

Prieš išleistuves tenka išgyventi nemažai įtempto laiko – egzaminus. Šis komiškas gurmaniškas šou padės pamiršti stresą ir leis iš širdies pasijuokti. Tai puiki dovana gerą humorą ir gardų maistą mėgstančiam asmeniui.

3. Apžvalginis skrydis

Išleistuvės – puiki proga išpildyti svajonę. Jei absolventas domisi aviacija, mėgsta nuotykius, jam tikrai patiks galimybė skrieti virš Trakų ir pasimėgauti nuostabiais vaizdais.

4. Vakarienė tamsoje

Tai unikali valgymo patirtis, atversianti kelius į naują, magišką skonių pasaulį. Aklina tamsa sukurs nepaprastą atmosferą, kurios apsuptyje pradėsite intriguojantį žaidimą su savo juslėmis. Ši dovana skirta kiekvienam vertinančiam gardų kokybišką maistą ir naujas patirtis

5. Šaudymas koviniais ginklais

Ši išleistuvių dovana patiks kiekvienam mylinčiam adrenaliną. Be to, tai visiškai saugu. Čia dirba tikri ekspertai, kurie padės ir patars.

6. Pasivažinėjimas kartingais

Padovanokite švilpiančio vėjo pojūtį ir adrenalino pliūpsnį! Pasivažinėjimas kartingu – puiki dovana kiekvienam greičio mėgėjui ir ekstremalaus vairavimo fanui.

7. Šuolis parašiutu

Ši dovana patiks  kiekvienam adrenalino mėgėjui, išsiilgusiam ekstremalių pojūčių. Tokia išleistuvių pramoga įstrigs atmintyje visam gyvenimui.

8. Karališkas masažas

Padovanokite masažą, kuris patiks kiekvienam, norinčiam akimirkai nusikelti į egzotiškus kraštus ir pasimėgauti gaivinančiomis procedūromis. Paskutiniai metai mokykloje pareikalauja nemažai jėgų, tad atsipalaidavimo akimirkos – būtinos.

9. Saldi popietė desertinėje

Pakvieskite brangų šeimos narį ar draugą gardžiai valandėlei desertinėje. Gardus pyragėlis, kavos puodelis ir pokalbis gali būti paprasta, tačiau labai jauki dovana.

10. Skrydis oro balionu

Tai patirtis, kuri gali tapti nuostabia dovana bet kokia proga. Ne išimtis – išleistuvės. Nepakartojamos akimirkos skriejant virš miesto stogų – garantuotos!

Idėjos, ką dovanoti

Išleistuvės – diena, kuri įsimena visam gyvenimui. Pradžiuginkite draugą ar šeimos narį dovana, kurios jis vertas!

Comments

comments