Išleistuvės: dovanų idėjos

Išleistuvės jau visai čia pat! Svarstote, kokia dovana tikrai patiktų absolventui? Nesvarbu, koks jūsų biudžetas – atrinkome geriausius dovanų pasiūlymus skirtingoms galimybėms. Juk svarbiausia pati dovanos idėja, o ne jos suma. Tad dovanokite patirtis ir prisiminimus, kuriuo atmintyje išliks dar ilgam! 

Išleistuvės - dovanų idėjos absolventui

DOVANOS <100 €

Plaukimas irklentėmis

Ši nuotaikinga pramoga idealiai tinka tiems, kurie trokšta laisvės bei paįvairinti savo kasdienybę. Pasiplaukiojimas irklentėmis ne tik sustiprina ryšį su vandeniu, bet ir leidžia atsigauti kūnui ir sielai. Užtenka vos kelių žingsnių, kad plauktum, ir dar kelių žingsnių, kad irklentė taptų geriausiu draugu ir šauniu būdu atsipalaiduoti!

Alpinizmo patirtis

Aktyvaus ir ekstremalaus laisvalaikio entuziastams – alpinizmo patirti laipiojant uolomis! Kiekvienas iš skirtingų lipimo būdų reikalauja kitokių gebėjimų: aukščio baimės įveikimas, sudėtingų judesių atradimas ir greitos reakcijos kartu su viso kūno koordinacija. Ši patirtis leidžia išbandyti daug skirtingų situacijų vienu metu ir palyginti skirtingus laipiojimo būdus.

Popietė desertinėje

Gardi valandėlė meniškame Užupyje ar Kauno senamiestyje įsikūrusioje desertinėje – tai puiki proga pagaliau pakviesti išsiilgtą draugą (-ę) į pasimatymą ir atsipalaiduoti taip, kaip jau seniai nėra tekę! Jauki atmosfera, gomurį kutenantys skoniai ir malonus pašnekesys – tai laikas desertinėje „Liu“!

Šaudymas koviniais ginklais

Net keturi skirtingo galingumo koviniai ginklai, lauks  „Ekskomisarų biuro“ šaudymo klube. Jame galima išmėginti akies taiklumą ir ginklų galingumą  šaudaunt į dvejus skirtingus taikinius. Po kiekvieno šūvio užuodžiamas svaiginantis parako kvapas, o  ranka pati pašoka nuo atatrankos. Nepakartojami, ekstremalūs pojūčiai – garantuoti!

Vakarienė tamsoje

Tai unikali valgymo patirtis, atversianti kelius į naują, magišką skonių pasaulį. Aklina tamsa sukurs nepaprastą atmosferą, kurios apsuptyje pradėsite intriguojantį žaidimą su savo juslėmis. Ši dovana skirta kiekvienam vertinančiam gardų kokybišką maistą ir naujas patirtis.

Atpalaiduojantis masažas

Padovanokite masažą, kuris patiks kiekvienam, norinčiam akimirkai nusikelti į egzotiškus kraštus ir pasimėgauti gaivinančiomis procedūromis. Paskutiniai metai mokykloje pareikalauja nemažai jėgų, tad atsipalaidavimo akimirkos – būtinos.

Dovanų idėjos išleistuvėms skirtingiems biudžetams

DOVANOS >100 €

Aukštuminis šuolis parašiutu

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam drąsuoliui, norinčiam patirti vieną įspūdingiausių ekstremalių išbandymų! Šuolis, kuris vyksta iš 3000 metrų aukščio, ir net 30 sekundžių laisvo kritimo garantuoja tikrą adrenalino dozę. Išleistuvės – puiki proga patirti naujus nuotykius!

Poilsis Birštone

„Vytautas Mineral SPA“ – vieta kur kiekvienas ras ramybę, poilsį, kokybę ir malonias akimirkas. Viešbutis lepina jaukia, bet tuo pačiu itin modernia aplinka, maloniu aptarnavimu ir mineralų prisotintu poilsiu. Padovanokite kokybišką poilsį moderniame viešbutyje Birštone!

Skrydis sraigtasparniu virš Trakų

Padovanokite kvapą gniaužiančią dangaus pramogą! Jos metu supažindinama su sraigtasparnio skrydžio galimybėmis, mėgaujamasi nuostabiu laisvės pojūčiu, skriejama virš ežerų, miškų ir išskirtinio Trakų miesto.

Pažintinis nardymas

Pramogos metu suteikiama galimybė kvėpuoti po vandeniu ir grožėtis Lietuvos povandeniniu pasauliu! Kiekvieną neriantįjį asmeniškai prižiūri patyręs nardymo instruktorius, tad visomis techninėmis nėrimo detalėmis bus pasirūpinta nuo pradžių iki galo. Nardymui nereikia turėti gerų plaukimo įgūdžių ar specialaus pasiruošimo – profesionalai užtikrins, kad įspūdžiai būtų tik patys geriausi. Be to, ši pramoga skirta dviem!

Skrydis oro balionu

Tai patirtis, kuri gali tapti nuostabia dovana bet kokia proga. Ne išimtis – išleistuvės. Padovanokite tokį nuotykį, kuris atmintyje išliks visam gyvenimui!

Apžvalginis mokomasis skrydis lėktuvu amfibija

Skrydis ir nusileidimas lėktuvu amfibija, tai unikali ir alternatyvų Lietuvoje neturinti pramoga. Pakilus į dangų skriejama vaizdingu maršrutu link Kauno marių. Pasiekus jas pajuntama, ką reiškia skrosti vandens paviršių lėktuvu, o tuomet nusileisti tiesiai ant jo. Padovanokite unikalią galimybę!

Dovanos mokyklos baigimo proga

Šiame sąraše neradote tinkamos dovanos? Išleistuvių proga padovanokite dovanų čekį, kurio vertę galite rinktis nuo 5 € iki 600 €! Taip absolventas pats galės išsirinkti, kokią pramogą norėtų išbandyti. O jų turime daugiau nei 1300!

Comments

comments