Idėjos, kaip švęsti gimtadienį

Gimtadienis – tai turbūt viena laukiamiausių dienų kiekvienais metais. Ir turbūt dažnam nutinka taip, kad tiesiog pritrūksta idėjų, kaip tą dieną ir vėl nustebinti šeimą, draugus ir save patį, ką tokio sugalvoti, kad diena taptų ypatinga ir įsimintina. ,,Laisvalaikio dovanos‘‘ nebūtų dovanų ekspertai, jeigu Jums negalėtų padėti šiuo klausimu. Todėl siūlome kelias išeitis, kurios paįvairins gimimo dieną.

1. SPA visą dieną

Kad gimtadienis taptų dar ypatingesnis ir nuostabesnis, siūlome Jums šią dieną skirti sau ir pasilepinti SPA procedūromis. Įsivaizduokite: atsikeliate ryte ir žinote, kad visą dieną skirsite tik sau ir kad Jumis bus tinkamai pasirūpinta. Jums nereikės galvoti apie nieką, na, nebent ką atrašyti į gimtadienio sveikinimus arba kaip pasipuošti vakare.

Tai gali būti įvairūs masažai, apsilankymas baseine, pirtyje, įvairios grožio procedūros ir daugybė kitų pasiūlymų, kurių tikrai nestinga mūsų internetinėje parduotuvėje.

2. Gimtadienio pusryčiai

Dauguma turbūt esame pripratę, kad vienas pagrindinių gimtadienio atributų – tai vakarienė restorane ar namų aplinkoje su šeimos nariais bei draugais. Tai nieko blogo, tačiau siūlome išbandyti kažką naujo ir pabandyti sukviesti artimuosius prie pusryčių stalo kuriame nors iš mūsų partnerių viešbučių ar restoranų.

Rytinė aromatinga kava, skani kiaušinienė ar Benedikto kiaušinis bei puikus nuotaikos užtaisas visai dienai. Argi ne smagiai skamba?

3. Pabėkite su draugais iš galvosūkio kambario

Gimtadienio dieną kartu su draugais leiskitės į tikrus nuotykius! Išsivaduokite iš galvosūkio kambario, pramankštinkite budrumą ir įminkite visas mįsles! Galėsite rinktis pabėgimo kambarį pagal mėgstamą tematiką: „Keliautojo kambarys“, „Lenktynės su laiku“, „Rūsys“, „Mysteria“ ir daugybė kitų. O gal ryšitės apsilankyti siaubo namuose „Nightmare Hotel“?

Kartu su būriu draugų puikiai praleiskite laiką – mes tuo neabejojame!

4. Romantiškos pramogos dviems

Būna gimtadienių, kai savo džiugesiu ir laime norisi dalintis tik su vienu žmogumi – savo antrąja puse. Tai tikrai geras būdas praleisti savo gimtadienį ir leisti sau šiek tiek daugiau: galbūt šią progą užsisakykite liukso klasės ar karališką kambarį viešbutyje, pavakarieniaukite prabrangiame restorane ar išbandykite vakarienę tamsoje. Romantikos tą dieną Jums tikrai netrūks.

5. Ekstremalios pramogos

Ar kada nors svajojote išbandyti ekstremalią pramogą? Ar ryžtumėtės šokti su parašiutu ar paskraidyti oro balionu? Gimtadienis – puiki proga! Siūlome spjauti į visas baimes ir būtent per gimtadienį peržengti savo ekstremalumo ribas.

Gal tai bus šaudymas koviniais ginklais? O galbūt ekstremalus vairavimas trasoje? Tikime, kad toks gimtadienis tikrai įsimins ilgam.

Tai tik keli pasiūlymai iš mūsų daugybės gimtadienio dovanų, kurias rasite pas mus. Linkime Jums nuostabaus gimtadienio ir šiltų prisiminimų iki kito gimtadienio!

Comments

comments