Ekstremalus pasivažinėjimas tanku

Sulaukę kvietimo pasivažinėti šarvuočiu, nė kiek neabejojome, jog pasivažinėjimas bus įdomus ir įsimintinas.

Nuvykome į šalia autostrados Vilnius-Kaunas, tiesiai už Senosios Kibininės įsikūrusį tankodromą, kur buvome sutikti šios neeilinės pramogos organizatoriaus. Jis pakvietė iš arčiau apžiūrėti „transporto priemones”, šiek tiek apie jas papasakojo ir atsakė į mums iškilusius klausimus, o tada pakvietė lipti vidun. Tiek išorinis, tiek vidinis šarvuočio vaizdas nepalieka jokių abejonių, jog daiktas yra TIKRAS. Šie šarvuočiai į Lietuvą atkeliavo tiesiai iš Didžiosios Britanijos, tad nežinia, kokiose misijose jie buvo naudojami prieš tai!

Tankodromas

Vos išgirdus galingą variklio riaumojimą, užplūdo adrenalinas. Stipriai įsikibome ir pajudėjome iš vietos. Sunku nupasakoti, koks tai jausmas! Tankistas tikrai nepasikuklino parodyti visų šarvuočio galimybių ir vertė mus vis tvirčiau laikytis, darydamas smagius posūkius ir taškydamas balas. Neslėpsiu, teko net keletą kartų šūktelėti!

Po pasivažinėjimo išsilaipinome šiek tiek virpančiomis kojom, tačiau, be abejonės, su plačiomis šypsenomis!

Manau, neverta daugiau kalbėti, juk šią pramogą tankodrome gali išbandyti kiekvienas, o didžiausi entuaziastai gali net pabandyti patys pažaboti šį žvėrį!

Comments

comments