Dovanos pagal Zodiako ženklą: Vėžys

Birželio 21 – liepos 20 dieną gimtadienį švenčia Vėžiai, tad šįkart Jums patarsime, kokiomis dovanomis pavyks labiausiai nudžiuginti būtent šio ženklo atstovus. Vėžiai visuomet priims kiekvieną dovaną su deramu dėkingumu ir parodys, jog vertina Jūsų pastangas, tačiau tam, kad iš tiesų suvirpintumėte Vėžio širdį, Jums reikės šiek tiek pasukti galvą. Kadangi šio ženklo atstovai yra labai sentimentalūs, jie ypač apsidžiaugs tokia dovana, kuri parodys, jog esate dėmesingi ir įsiklausote į jų poreikius. Tad kviečiame sužinoti, ką mėgsta Vėžiai ir kokia dovana tiesiog ištirpdysite jų širdis!

Society6.com nuotr.

Society6.com nuotr.

Vėžiai – karališko poilsio mėgėjai

Vėžio ženklo atstovai mėgsta ramias poilsio ir atsipalaidavimo valandėles, tačiau jiems ypač patinka, jei tos valandėlės būna „pagardintos“ kokia nors malonia smulkmena. Vėžys tikrai apsidžiaugs kvapnių žvakių ar vonios druskų rinkiniu ir, ramios muzikos fone gurkšnodamas mėgstamą arbatą ar skanaudamas vyno taurę, leis aromatams panardinti jį į svajų pasaulį. Jei norite ypač palepinti šio Zodiako ženklo atstovą, padovanokite jam masažą ar SPA procedūrą. Siūlome Vėžį pradžiuginti aromaterapiniu viso kūno masažu „Masažo klinikoje“, kurio metu svaigių kvapų apsuptyje Jūsų brangus Vėžys pamirš bet kokius rūpesčius ir mėgausis nuostabiais pojūčiais. Vėžiui puikiai tiks ir patiks SPA procedūra „Negyvosios jūros paslaptis“ – kūno šveitimas ir atpalaiduojantis masažas nuneš mintis į šiltus kraštus ir leis visiškai atsiplėšti nuo kasdienybės. Pailsėjęs ir teigiamų emocijų pasisėmęs Vėžys Jums tikrai padėkos!

3202_r 4554_r

 Vėžiai – prisiekę virėjai

Vėžio ženklo atstovai mielai leidžia laiką sukiodamiesi namie, o ypač virtuvėje, tad padovanoję Vėžiui kokį naudingą virtuvės rakandą, mielą prijuostę ar išskirtinių puodelių rinkinį, tikrai neprašausite. Kadangi Vėžiai mėgsta gaminti, tad jiems puikiai tiktų ir receptų knyga. Jei ieškote originalesnės dovanos, siūlome brangiam Vėžiui padovanoti galimybę virtuvės paslapčių pasimokyti iš tikrų profesionalų! Padovanoję Čiop Čiop kulinarijos kursus, sukaktuvininkui suteiksite progą rinktis iš daugybės pamokų, kurių metu jis iš patyrusio virtuvės šefo mokysis pasirinktos pasaulio virtuvės paslapčių. Po pamokos lauks gardi ir soti vakarienė jaukioje aplinkoje. Rytų virtuvės mėgėjams siūlome išmėginti suši gaminimo pamoką-degustaciją, kurios metu Vėžys išmoks sukti tobulus sušius ir skanaus savo darbo rezultatų. Būkite tikri, kad savo naujus virtuvės triukus Vėžys pasistengs pademonstruoti ir Jums!

59065_r

iStock_000006063168Large

Vėžiai – tikri gurmanai

Nors Vėžiai ir labai mėgsta patys sukiotis virtuvėje, tačiau ne mažiau jie mėgsta ir be jokių rūpesčių pasimėgauti gurmaniška vakariene jaukioje aplinkoje ir, svarbiausia, mylimų žmonių apsuptyje. Kiekvienas Vėžys tikrai apsidžiaugs, jei gimtadienio proga jam paruošite išskirtinę vakarienę, į kurią sukviesite artimiausius žmones, o šio ženklo atstovui patiks, jei viskas bus suruošta ne tik gardžiai, tačiau ir estetiškai. Jeigu nepasitikite savo jėgomis virtuvėje, tuomet puiki dovana Vėžiui bus ir galimybė apsilankyti jo mėgstamame restorane. Įteikę dovanų rinkinį „Gurmanams“, tikrai nesuklysite – dovanos gavėjas pats galės pasirinkti vieną iš daugiau nei 50 restoranų pasiūlymų ir kartu su draugais puikiai praleisti vakarą. Jei norite, jog dovana būtų asmeniškesnė, tuomet siūlome padovanoti degustaciją – sūriai, gėrimai, desertai ir dar neišragauti deriniai… Netradiciškai praleistas vakaras, nauji skoniai ir brangių žmonių kompanija Vėžiui paliks pačių geriausių prisiminimų.

Pixmac000012143451

Vėžiai – sentimentalusis tipas

Kaip jau minėjome, Vėžiai yra ypač sentimentalūs, tad jiems patiks bet kokia smulkmena, kuri primins apie jūsų bendras patirtis ir leis sugrįžti į šiltus prisiminimus. Šio ženklo atstovas apsidžiaugs gavęs dailų rėmelį su bendra nuotrauka, bendrų akimirkų albumą su Jūsų komentarais šalia nuotraukų ar gražiai apipavidalintą sąrašą gražiausių kartu praleistų akimirkų (žinoma, su galimybe jį papildyti!). Vėžio ženklo atstovą tikrai pradžiuginsite ir galimybe įamžinti naujas akimirkas, tad siūlome sukaktuvininkui padovanoti profesionalią fotosesiją. Linksmojoje fotosesijoje Vėžys turės progą kartu su brangiu žmogumi pašėlti priešais fotoaparato objektyvą ir nuotraukose atskleisti savo ypatingą ryšį. Fotosesijos su žirgu metu dovanos gavėjas ne tik įsiamžins ypatingose fotografijose, tačiau ir turės progą susipažinti su tiesiog tobulai grakščiu fryzų veislės žirgu. Profesionali fotosesija užtikrins ne tik puikų rezultatą, tačiau ir naujų, gerų įspūdžių!

56572_r

shutterstock_156313724

Nenustokite stebinti ir džiuginti savo mylimųjų unikaliomis dovanomis!

Kviečiame Jus apsilankyti mūsų Pinterest albume, skirtam Vėžio ženklui:

vezys-pin

Daugiau dovanų – LaisvalaikioDovanos.lt

Comments

comments