Dovanos pagal Zodiako ženklą: Vandenis

Įsibėgėjus žiemai, sausio 21 – vasario 18 dienomis gimtadienį švenčia Vandenio Zodiako ženklo atstovai. Vandeniai ypač mėgsta socializuotis, šio ženklo atstovai pasižymi puikiu humoro jausmu ir mėgsta būti dėmesio centre, tačiau tuo pačiu gali būti ir labai svajingi, tarsi ne iš šio pasaulio. Vandenius nepaprastai domina mistika, žvaigždės, be to, jie yra dideli kultūros, meno ir istorijos gerbėjai. Jei sukate galvą, ką gimtadienio (o gal ir kokia kita) proga padovanoti Vandeniui, patarsime Jums, kokią dovaną išrinkti šio Zodiako ženklo atstovui.

c7fe61494510dc51015736b866bc75ba

Mistikai Vandeniai

Vandenius traukia visa, kas savyje turi bent šiek tiek paslapties. Šio Zodiako ženklo atstovą gali dominti įvairių kultūrų ritualai ir juose slypinti mistika, ar daiktai, kurie galimai turi kokių nors paslaptingų savybių, pavyzdžiui, ezoteriniai akmenys ar amuletai. Tikėtina, kad Vandenį tikrai pradžiugins kvepiančios žvakės, smilkalai ir kitokie aromaterapinių savybių turintys dalykai. Siūlome vandeniui dovanoti ypatingą SPA pasilepinimą – rytietišką SPA programą „Aroma Magija“, kurios metu sukaktuvinikas mėgausis magišku eterinių aliejų aromatų ir masažo meistrų prisilietimų deriniu. Kita Vandenio smalsumą be galo masinanti sritis – kosmosas ir žvaigždynai, šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta mintimis paskęsti giedrame naktiniame danguje. Būtent todėl Vandeniui ypač tinkama dovana – naktinis žvaigždžių stebėjimas Etnokosmologijos muziejuje, kur jis turės progą iš arčiau susipažinti su mistiškosios visatos paslaptimis.

?????????????4769_r

Kultūringieji Vandeniai

Didžiąją dalį Vandenio Zodiako ženklo atstovų galima vadinti „kultūros žmonėmis“ – Vandeniai domisi menais ir istorija, jie mielai lankosi muziejuose ir galerijose, yra itin žingeidūs: jei galėtų, Vandenis visą gyvenimą skirtų žmogaus kultūros pasiekimų nagrinėjimui. Todėl šio Zodiako ženklo atstovui gimtadienio proga galite drąsiai dovanoti bilietus į teatrą ar koncertą, Vandenis puikiai praleis gimimo dieną, jei kartu su juo leisitės į kelionę po muziejus ir galerijas. Jei nesate tikri, į kokį spektaklį sukaktuvininkas norėtų nueiti, siūlome dovanų rinkinį „Mėgstantiems teatrą“ – dovanos gavėjas galės pats pasirinkti iš daugiau nei 100 spektaklių! Jei ieškote unikalios kultūrinės patirties, padovanokite apsilankymą sovietiniame bunkeryje – teatralizuotos ekskursijos metu Vandenis galės pasijusti tarsi sugrįžęs atgal į 1984-uosius!

Be to, nereikia pamiršti ir Vandenių humoro jausmo – kartu su vandeniu apsilankę geroje komedijoje ar humoro vakare, smagiai ir įsimintinai praleisite vakarą.

54918_r1252_r

Vandeniai mėgsta naujoves

Vandenio Zodiako ženklo atstovai dažnai pasižymi pomėgiu sekti naujienas ir eiti koja kojon su mada, kad ir kas tai bebūtų – technologijos, drabužiai, interjero dizainas; Vandeniui tiesiog įgimta visuomet būti pirmajam, kuris susipažįsta su naujausiomis tendencijomis. Puiki dovana Vandeniui – leidinio prenumerata mėgstama tema: „Iliustruotasis mokslas“ tam, kuris domisi mokslo ir technikos atradimais, „L’officiel mada“ tam, kuris seka mados naujoves… Be to, šio Zodiako ženklo atstovų noras visuomet išlikti „šviežiam“ atsiskleidžia ir per naujų potyrių troškimą – Vandeniai visuomet su malonumu imsis naujos veiklos ar išbandys naują patirtį. Būtent todėl Vandeniui visuomet galite dovanoti nekasdieniškus įspūdžius, pavyzdžiui, šuolį parašiutu ar dangišką vakarienę 50 metrų aukštyje. Naujų potyrių sukaktuvininkas nepamirš niekada – juk visi pirmi kartai atmintyje išlieka amžinai!

3983_r 60686_r

Jei čia neradote dovanos, kuri tobulai tikrų Jūsų brangiam Vandeniui, kviečiame rinktis iš daugiau nei 1000 kitų įspūdžio dovanų:

Dovanos

Apsilankykite mūsų Pinterest albume, skirtame Vandenio Zodiako ženklui:

vand

Comments

comments