Ekspertų išbandyta: skrydis parasparniu

Mums jau 12-ka! Kaip ir kiekvienais metais „Laisvalaikio Dovanos“ komanda gimtadienį šventė pažindami pramogas, o šiais metais bandėme pajusti laisvę skriedami parasparniais!

Saulėtą trečiadienį išsiruošėme į Valkininkus, kur mūsų laukė šaunioji „Arcus“ komanda – patyrę instruktoriai, kurie ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir papasakojo labai daug apie šią dangišką pramogą. Išklausę trumpo instruktažo jau buvome pasiruošę skrydžiui. Visos pramogos metu parasparnį valdo ir kartu skrenda instruktorius – tad keleiviui tereikia mėgautis gražiais vaizdais ir smagiu skrydžiu.

Pakilti nuo žemės padeda specialus įrenginys – išvilktuvas. Jo pagalba parasparnis greitai pakyla net į 500 metrų aukštį, o ten parasparnio pilotas atsikabina nuo įrenginio ir lengvai sklando padebesiais. Pakilus į dangų atsiveria nuostabios Lietuvos laukymės, matosi miestų žiburiai. Ramybė, laisvės pojūtis ir kvapą gniaužiantys vaizdai leidžia mėgautis kiekviena skrydžio akimirka.

Parasparnis skrenda gaudydamas šilto oro srautą, tad esant puikiam orui parasparnio pilotai gali skraidyti net visą dieną! Parasparnių mokykloje „Arcus“ vykdomi ne tik apžvalginiai skrydžiai, čia taip pat vykdomi parasparnių pilotavimo mokymai, tad kiekvienas gali mokytis valdyti šią nuostabią skrydžio priemonę.

Skrydį užbaigėme akrobatiniais triukais, kurie pripildė mūsų kraują adrenalino. Lengvai manevruodamas ore instruktorius keičia parasparnio trajektoriją taip skrydį paversdamas smagia karusele. Kiekvienas ant žemės nusileidome su šypsena ir geromis emocijomis. Skrydis parasparniu – puiki pramoga tiek norintiems gaivaus skrydžio, tiek svajojantiems apie ekstremalius pojūčius.

Tikrai žinome, kad dar sugrįšime į Valkininkus pasigrožėti gamta ir pažaboti vėją kartu su „Arcus“ parasparniais. O mes sakome ačiū Jums, kad jau 12 metų kartu su mumis savo mylimiems žmonėms dovanojate šypsenas, geras emocijas, puikius atsiminimus ir naujas patirtis!

Comments

comments