Žvaigždžių pramogos: jodinėjimas

Jodinėjimas tai – teigiamos emocijos, maloniai leidžiamas laikas ir energijos antplūdis. Žirgai laikomi vienais mylimiausių įžymybių gyvūnų. Vienos žvaigždės jodinėja profesionaliai ir skina įvairiausias pergales, kitos jodinėja tam, kad atsipalaiduotų ir pasimėgautų nuostabiais vaizdais bei patirtų neįtikėtiną lengvumą. Siūlome ir Jums pasinaudoti šaunia proga susitikti su šiais elegantiškais gyvūnais ir pasijusti taip, kaip jaučiasi garsenybės. Atraskite jodinėjimo pramogą!

Jodinėjimo pramogos

Žvaigždės, dievinančios jodinėjimą

Tikriausiai kiekvieno mažo vaiko svajonė buvo įsigyti ponį, tačiau tikrai ne visoms svajonėms buvo lemta išsipildyti. Labiausiai pasisekė garsenybėms ir jų atžaloms, kurios turi galimybę įsigyti ne tik ponį, bet ir žirgą. Jodinėjimas – viena brangiausių sporto šakų pasaulyje, tad žvaigždėms, turinčioms gerą finansinę padėtį, šis sportas yra vienas tinkamiausių ir mylimiausių. Siūlome pasižvalgyti po garsenybių, mėgstančių jodinėti, būrį. O būrys tikrai nemažas!

iStock_000006469548Medium

Victorija Bekhem

Garsi mados dizainerė dažnai pristatoma kaip niekad nesišypsanti, todėl labai daugelį žmonių nustebina faktas, jog labiau už viską ji myli jodinėjimą. Vos tik Viktoriją apsėdo žirgų ir jodinėjimo manija, ji prisijungė prie Los Andželo jodinėjimo klubo. Dizainerė tiesiog dievina šoliavimą žirgu Holivudo kalvose. Kadaise buvusios garsios muzikos grupės „Spice girls“ narė netgi planuoja jodinėjimo vakarėlį savo 40-tojo gimtadienio progą, į kurį žinoma būtų pakviesti ir garsūs, jodinėjimą mėgstantys jos bičiuliai. Yra juokaujama, jog atidžiau pažiūrėjus, galima įžvelgti mažą dizainerės šypseną jai jodinėjant. Ar tai tiesa, spręsti paliekame Jums!

2013 International Woolmark Prize Final - Photocall & Judging

Nymag.com nuotr.

www.mirror.co.uk

Mirror.co.uk nuotr.

Gizelė Bundčen

Gizelė – visame pasaulyje žinomas supermodelis. Garsenybė išmoko jodinėti savo dėdės fermoje Brazilijoje būdama vos aštuonerių ir iki šių dienų nepamiršo šio savo pomėgio. Apie pirmą savo jodinėjimą žvaigždė kalba taip: „Vienas iš kaubojų uždėjo mane ant ilgo arklio ir trenkė jam per užpakalį. Kai jis pagaliau sustojo, (…), vietoj to, kad būčiau išsigandusi, aš pasakiau, jog noriu padaryti tai dar kartą!“ Nors Gizelė pastoviai keliauja aplink pasaulį, jos didžiausias noras yra gyventi kaime, jodinėti žirgais ir būti apsuptai karvių, vištų ir šunų. Gana neįprasta, bet labai graži garsenybės svajonė.

newsplies.com

Newsplies.com nuotr.

thehorsepedia.com

Thehorsepedia.com nuotr.

Madona

Madona – garsi pasaulinio lygio dainininkė, dainų kūrėja ir aktorė. Garsenybė žinoma ne vien dėl šių jos talentų. Madona išgarsėjo ir tuo, kad būdama 40 metų susidomėjo jodinėjimu ir įsigijo žirgą. Ši moteris iš gyvenimo tikrai ima viską, ką gali. Netgi numesta nuo balno, garsenybė neprarado savo meilės ir susižavėjimo  šiems nuostabiems sutvėrimams.  Pop karalienė po šio nelaimingo atsitikimo patyrė keletą kaulų lūžių, tačiau tai nesustabdė jos noro jodinėti. Madona privačiai mokėsi pas garsųjį britų trenerį Deizį Treifordą ir šiuo metu turi įsigijusi netgi du žirgus. Prabangus tas žvaigždžių gyvenimas.

www.ouchpress.com

Ouchpress.com nuotr.

www.mujerdeelite.com

Mujerdeelite.com nuotr.

Karalienė Elžbieta II

Niekam ne paslaptis, jog žirgai yra ypač mylimi asmenybių, turinčių karališko kraujo. Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II ne išimtis. Karalienė yra didelė žirgų mylėtoja jau nuo pat ankstyvųjų savo vaikystės dienų. Jos senelis, karalius Džordžas V, padovanojo jai Šetlendo ponį vardu Pegė, kai ji buvo vos keturių metukų. Nuo tada karalienė Elžbieta II buvo sukaupusi didelę kolekciją pačių įvairiausių žirgų veislių, tačiau jos mėgstamiausi yra grynaveisliai žirgai. Didžiulę jos meilę įrodo tai, kad karalienė vis dar jodinėja nepaisant jos amžiaus. Įdomu tik tai, kad ji atsisako dėvėti šalmą. Na, bet tokios asmenybėms juk viskas atleidžiama.

www.chronicle.co.zw

Chronicle.co.zw nuotr.

il-ducess.livejournal.com

Il-ducess.livejournal.com nuotr.

Aistė Paškevičiūtė

Ne tik užsienio žvaigždės dievina žirgus ir jodinėjimą. Ir Lietuvoje mes turime nemažai žirgų mylėtojų. Viena iš jų – buvusi TV laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė, kurią dažnai galima išvysti žirgyne. Aistė prisipažįsta, kad jodinėti žirgu buvo viena iš jos svajonių, o vaikystėje šie gyvūnai ją traukė taip pat, kaip ir saldumynų parduotuvės. Buvusiai laidų vedėjai užsiimti profesionaliu jodinėjimu buvo per vėlu, tad jodinėja ji tik savo malonumui. Anot jos, būtent dėl to, kad jodinėji tik dėl savęs, tai nėra brangus užsiėmimas, tačiau viskas būtų kitaip, jeigu ji tuo užsiimtų profesionaliai. Mergina prisipažino, kad apie savo žirgyną nesvajoja, bet kada nors tikrai norėtų turėti savo žirgą.

www.delfi.lt

Delfi.lt nuotr.

www.15min.lt

15min.lt nuotr.

Mūsų pasiūlymai

Niekada nesėdėjote ant žirgo, bet labiau už viską norite išmokti jodinėti? Mes išpildysime šį Jūsų norą! Padovanokite sau ar savo artimajam jojimo pamoką. Išsirinkti tikrai bus iš ko. Vienas iš pasiūlymų – unikali jojimo pamoka su daugkartine Lietuvos čempione Ugne Mateikaite. Galime užtikrinti, jog gausite be galo daug vertingų patarimų ir išmoksite valdyti žirgą taip, kad jis klausytų Jūsų komandų. Kitas mūsų pasiūlymas – jojimo pamoka vaikui klube „PonyClub“. Galbūt tai sena Jūsų vaiko svajonė? O galbūt norite jau nuo pat mažumės įskiepyti savo vaikui meilę gyvūnams? Ši pamoka – puikus būdas tai padaryti! Vaikas ne tik susipažins su žirgų pasauliu, bet ir pramoks jodinėti.

57635_photo_l56190_photo_l

Jeigu jau turite jodinėjimo pagrindus, išbandykite kitus mūsų pasiūlymus. Jeigu ir niekada nesate jodinėję, galėsite išbandyti šias pramogas, nes profesionalūs instruktoriai visada bus su jumis. Rekomenduojame Jums romantišką pajodinėjimą Kauno marių pakrante. Šis jodinėjimas Jums padės ne tik atsiplėšti nuo miesto šurmulio, pasimėgauti nuostabiais Kauno marių pakrantės vaizdais ar atsipalaiduoti gamtos apsuptyje, bet ir patirti svaiginančių akimirkų su mylimu žmogumi. Taip pat, rekomenduojame Jums kita unikalią pramogą – naktinį jodinėjimą Trakų apylinkėse. Jūsų laukia tikrai ekstremali ir nekasdieniška pramoga. Josite tamsią, gūdžią naktį ir būsite apsupti tik nakties garsų ir miško. Pažadame Jums nepamirštamus nuotykius!

54576_photo_l 59392_photo_l

Jeigu trokštate sudalyvauti fotosesijoje, bet šiame sąraše neradote to, ko norite, siūlome daugybę variantų: Jodinėjimas

 

Tad kviečiame išbandyti šią nepakartojamą pramogą ir jos metu palavinti ne tik savo kūną, bet ir protą!

 

Taip pat, kviečiame apsilankyti mūsų Pinterest albume „Žirgai ir jodinėjimas“.

pinterest

 Comments

comments