Žvaigždžių pramogos: jachtos

Vis labiau šylant orams žmonės ieško idėjų, kaip praleisti savo laisvą laiką gamtoje. Idėjų daug, bet šį kartą savo dėmesį skirsime vienai iš vandens pramogų – pasiplaukiojimui jachta. Jachtos – tikrai nėra pirmo būtinumo transporto priemonės, tačiau garsenybės jas tiesiog dievina. Įžymybės įsigyja jachtas jeigu ne prabangai ar statusui pabrėžti, tai bent jau pramogoms bei laisvalaikio praleidimui. Tad imkite pavyzdį iš žvaigždžių ir praleiskite savo laisvą laiką taip, kaip leidžia garsiausi pasaulio žmonės.

Sailboats at sea

Žvaigždės, dievinančios jachtas

Nemažas būrys garsenybių gali pasigirti savo prabangiomis ir įspūdingomis jachtomis. Jiems tai ne tik gražus žaisliukas – tai puiki atsipalaidavimo vieta bei streso nuėmimo būdas. Įžymybės myli pasiplaukiojimus jachta, nes taip gali pabėgti nuo viso jas supančio šurmulio ir pabūti tik su savimi arba puikiai praleisti laiką su savo draugais ir artimaisiais. Norime Jums pristatyti penkias įmantriausias ir gražiausias garsenybių jachtas, kurios tikrai padaro įspūdį ir sužadina norą pasiplaukioti jachtomis patiems.

 

Romanas Abramovičius, „Eclipse“

Romanas Abramovičius – rusų multimilijardierius, negalintis gyventi be didelių žaisliukų. Be jachtos jam dar priklauso reaktyvinis lėktuvas bei Londono futbolo klubas „Chelsea“. Nusipirkęs futbolo klubą jis įsigijo ir geriausius žaidėjus. Vienintelė jo problema, kad jam niekada nieko negana ir jis niekad nebūna visiškai patenkintas. Būtent dėl to jis nusipirko jachtą, pavadintą „Eclipse“, kuri buvo pripažinta pačia didžiausia privačia jachta pasaulyje. Vis dėlto, atsirado žmogus, kuris šioje sferoje aplenkė garsųjį rusą – tai nežinomas Malaizijos verslininkas. Bet Abramovičiui liūdėti tikrai nėra ko. „Eclipse“ pasižymi tikrai įspūdingomis savybėmis – turi priešraketinę gynybos sistemą bei prieš fotografus nukreiptą lazerinį skydą, kuris aptikęs netoliese esančius fotoaparatus, paleidžia šviesos spindulius į objektyvą ir sugadina nuotraukas. Nebloga apsaugos sistema norint puikiai atsipalaiduoti.

www.mirror.co.uk

Mirror.co.uk nuotr.

www.extravaganzi.com

Extravaganzi.com nuotr.

Dolčė ir Gabana, „Regina d‘Italia“

„Dolce&Gabbana“ – itališki mados namai, įkurti Domeniko Dolčės ir Stefano Gabanos 1985 metais. Pirmiausiai jie žinomi dėl savo drabužių, bet taip pat kuria ir avalynę, rankines, akinius nuo saulės bei laikrodžius. Dizaineriai įprastai organizuoja vakarėlius savo modeliams bei įžymybėms savo jachtoje, pavadintoje „Regina d‘Italia“. Kad gražiesiems dizainerių svečiams būtų linksmiau, prie jachtos buvo prijungtos vandens slidės. Įžymybių, aplankiusių „Regina d‘Italia“ yra ne viena ir ne dvi – ši jachta tikrai mylima garsenybių. Tarp pabūvosiųjų jachtoje yra burleskos šokėja Dita von Tyz, viena garsiausių dainininkių ir aktorių Dženifer Lopez, modeliai Klaudia Šifer ir Eva Herzigova ir dar didelis būrys įžymybių. Dizaineriai ir jų „Regina d‘Italia“ traukia visus kaip magnetas!

9lives.co.za

9lives.co.za nuotr.

www.bussol.ru

Bussol.ru nuotr.

main.stylelist.com

Main.stylelist.com nuotr.

Džordžio Armani, „Main“

Džordžio Armani – vienas iš daugelio dizainerių, turinčių savo jachtą. Šis vyras laikomas vienu geriausių ir sėkmingiausių dizainerių pasaulyje. Armani mados namai pirmiausiai žinomi dėl vyriškų drabužių ir nepriekaištingų linijų. Prabanga, aukščiausia klasė ir elegancija – tai žodžiai, kurie šauna į galvą vos tik išgirdus Armani vardą. Tuos pačius dalykus galime išvysti ir Džordžio Armani jachtoje, pavadintoje „Main“. Jachta nuo visų kitų garsenybių jachtų skiriasi savo išvaizda – visa jachta padengta elegantiška juoda spalva. Žinant dizainerį, tai nieko nebestebina. Turbūt nieko nebenustebins ir faktas, jog jachtoje labai dažnai rengiami vakarėliai. Be viso to, jachtoje „Main“ dažnai vyksta įspūdingos fotosesijos įvairiems aukštosios mados žurnalams. Džordžio Armani tikrai turi kuo didžiuotis.

ladygaga.wikia.com

Ladygaga.wikia.com nuotr.

www.theempressofdress.com

Theempressofdress.com nuotr.

www.harpersbazaar.com

Harpersbazaar.com nuotr.

Džonis Depas, „Vajoliroja“

Turbūt nerastume tokio žmogaus, kuris nežinotų Džonio Depo, vieno talentingiausių aktorių visame pasaulyje. Garsiausias jo įkūnytas personažas – kapitonas Džekas Sperou filme „Karibų piratai“. Šis vaidmuo buvo svarbus ne tik jo karjerai, bet ir gyvenimo būdui. Filmuojant garsųjį filmą Džonis Depas keletą mėnesių praleido vandenyje, kuriame ir gime stiprus susižavėjimas jūra. Būtent šiai meilei išreikšti aktorius ir įsigijo modernios klasikos jachtą, kurią pavadinimo „Vajoliroja“. Daugumai gali kilti klausimas: iš kur toks keistas pavadinimas? Tai tikrai ne bereikšmis žodis – šis pavadinimas yra visų aktoriaus šeimos vardų kombinacija. „Va“ – jo jau buvusios merginos Vanesos Paradis vardo pradžia, „jo“ – pačio aktoriaus pirmosios vardo raidės, „liro“ jo dukrų Lili ir Rouz vardų trumpinys ir „ja“ – sūnaus Džeko vardo pradžia.

newsplies.com

Newsplies.com nuotr.

www.palmbeachpost.com

Palmbeachpost.com nuotr.

Bono, „Cyan“

Bono – pagrindinis labai populiarios airių grupė U2 dainininkas. Su savo grupe jis išgyveno visus išbandymus ir sukūrė gausybę hitų per savo daugiau nei 30 metų muzikinę karjerą. Be viso to, jis dar žinomas dėl savo dosnumo ir organizuojamų labdarų. Už savo sunkų gyvenimo darbą dainininkas sau pasidovanojo įspūdingąją jachtą, kurią pavadino „Cyan“. Tai tikrai neprasta dovanėlė – jachtoje garsusis airių dainininkas gali ne tik pailsėti ir pabūti su šeima, bet ir pasisemti įkvėpimo.

Chancellor Merkel Meets Bono

Kluv.cbslocal.com nuotr.

www.dailymail.co.uk

Dailymail.co.uk nuotr.

Kviečiame gaudyti vėją patiems!

Jeigu norite atsipalaiduoti ir praleisti nuostabią popietę ant vandens – pasiplaukiojimas jachta skirtas būtent Jums. Galbūt norite linksmai pasibūti su draugais? O gal romantiškai paplaukioti su mylimuoju? Rinktis tikrai bus iš ko. Siūlome Jums pabėgti nuo miesto triukšmo ir atsipalaiduoti plaukiojant jachta Galvės ežere, Trakuose. Galėsite ne tik linksmai praleisti laiką su geriausiais savo draugais ir artimaisiais, bet ir pasidžiaugti nuostabiais gamtos vaizdais. Jeigu norite nustebinti mylimąjį ir romantiškai praleisti su juo laiką, padovanokite jam išvyką jachta prie Didžiosios kopos. Galėsite ne tik pasigrožėti įspūdingu ir ne kiekvienam prieinamu vaizdu, bet ir pasidžiaugti kokybišku laiku su savo brangiausiuoju. Pučiant švelniam vėjeliui lengvai skrosite bangas ir išvysite dar nematytų ir nepamirštamų vaizdų. Jachtos, tai pramoga, kurią tiesiog būtina išbandyti!

214_photo_l4025_photo_lLinkime smagiai ir nepamirštamai praleisti laiką!Taip pat kviečiame apsilankyti mūsų Pinterest albume „Jachtos“.

pinterest

 Comments

comments