Ekspertų išbandyta: kitas pasaulis – virtuali realybė

Šiandien nusikelti į kitą pasaulį ar pasijusti it žaidimo viduje užtrunka vos kelias akimirkas – užsidedame akinius, į rankas čiumpame valdymo pultus ir štai mes jau kitoje dimensijoje! Šių dienų technologijos išradimą – virtualios realybės žaidimus išbandė ir „Laisvalaikio Dovanų“ ekspertai.

vr_cafe_30

Virtualios realybės tvirtovė – „VR cafe“

Vos įžengus į moderniai įrengtas „VR cafe“ patalpas pasijautėme jaukiai. Kiekviena kompanija atvykusi išmėginti virtualios realybės galimybes gauna erdvę kurioje galės žaisti, o virtualios realybės patyrimų ir žaidimų ekspertas padės ne tik išsirinkti labiausiai lūkesčius atitinkantį žaidimą, bet ir padės sėkmingai „pereiti“ į kitą pasaulį.

Žaidimų pasirinkimas – išties didelis: nuo susipažinimo su virtualia realybe patyrimų, šaudyklių, siaubo, veiksmo žaidimų iki smagių ir nesudėtingų žaidimų mažiesiems. Visi „VR cafe“ siūlomi žaidimai – kokybiški, nes kiekvieną iš jų kruopščiai atrenka „VR cafe“ komanda. Čia nerasite prastos grafikos, nejaukumą keliančių ar nekokybiškų žaidimų.

vr_cafe_21

Kaip viskas veikia?

Tik užsidėjus virtualios realybės akinius atsiduriame kito pasaulio kambaryje – už lango nuostabūs kalnai, o kambaryje didelis ekranas, kuriame galite rinktis žaidimus. Virtualios realybės akinių ir valdymo pultų veikimo principas yra paprastas, tad ilgai netrukus jau galėsite pasinerti į virtualios realybės pasaulį. Nors erdvėje dažniausiai gali žaisti vienas asmuo, kiti, kurie užima žiūrovo pozicija ar laukia savo eilės, nenuobodžiauja – per ekraną mato viską, ką ir žaidžiantysis. Žaidimų sudėtingumo lygiai labai įvairus, tad patariame pradėti nuo paprastų, patyrimo žaidimų, o jau vėliau kibti į sudėtingesnius žaidimus.

vr_cafe_46

Ir mažiems ir dideliems

Jei manote, kad virtualios realybės žaidimai skirti tik jaunimui – klystate! Mažieji gali džiaugtis smagiais, žaismingais ir nesudėtingais žaidimais, o štai suaugusiems skirti žaidimai ne tik azartiški, bet ir reikalaujantys budriai mąstyti! Šiaurės miestelyje įsikūrusioje „VR cafe“ automobilių fanai gali išmėginti lenktynių simuliatorių, o „GO9“ prekybos centre įsikūrusioje virtualios realybės erdvėje tuo pačiu metu gali žaisti net 4 žaidėjai skirtingose erdvėse ir susitikti bei bendrauti virtualioje realybėje!

vr_cafe_41

Užteks galvoti – šią pramogą privalo išmėginti visi, kurie nors kartą yra žaidę kompiuterinį žaidimą arba svajoja pakilti ant dangoraižio stogo ir skristi padebesiais! Pirmyn į virtualią realybę!

vr_cafe_34

Comments

comments